HEALING FESTIVAL

"Rozpusťte se s námi ve vesmírné extázi, oddejte se přítomnému okamžiku a slaďte se s tlukotem dokonalé existence."

🥰 PROGRAM JEDNOTLIVÝCH DNŮ

KE STAŽENÍ A VYTIŠTĚNÍ NAJDEŠ ZDE:

ČTVRTEK 6.8.2020

%C4%8CTVRTEK_edited.jpg

PÁTEK 7.8.2020

PATEK_edited.jpg

SOBOTA 8.8.2020

SOBOTA_edited.png

NEDĚLE 9.8.2020

NEDELE_edited.png
 

PROGRAM JUST BE

Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202020-05-15%20v
Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202020-05-15%20v
Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202020-05-15%20v
Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202020-05-15%20v
Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202020-05-15%20v
Sn%C3%ADmek%20obrazovky%202020-05-15%20v
 

JÓGA & MEDITACE                               

Om Chanting

Zpěvem posvátné mantry Om sladíme svá těla i své okolí s vibrací Zdroje. Silný kolektivní prožitek sjednocení, setrvání v přítomném okamžiku za pohlazení všeobjímajících tónů zpěvu Om.

Josef Ananda Skuhrovec

Ashtanga jóga a meditace

Vedená praxe první poloviny základní série aštánga jógy podle Pattabhiho Joise.
Málo keců, hodně muziky. A nakonec rozpuštění do nekonečna.
Pro začátečníky i zkušené.

Planet Merkaba

Lucie a Jiří Převorovský

Ashtanga Yoga

Plynutí s dechem. Dynamická praxe, maximální soustředění na přítomný okamžik a meditace v pohybu.

Nabízíme různé typy lekcí - led class, mysore praxe a v neposlední řadě i vedenou lekci pro začátečníky.

Klikni níže a zjisti, co se pod názvem ashtanga yoga skrývá.

Pfeferonka Yoga Centrum

Nikol Pfeiferová

Pránické léčení

Prožij harmonizace čaker životní energií, Pránou, která nás obklopuje a živí.

Josef Ananda Skuhrovec

Awakenend Breath

Každý vědomý nádech je krok blíže k sobě. Prohloubením našeho dechu prohlubujeme i vztah sami se sebou.
Conscious connected breath ( "vědomý propojený dech"), jakožto nástroj k vnitřnímu probuzení, sebeléčbě, trasnformaci či hluboké relaxaci je jedinečným příkladem mocného vědomí a moudrosti našeho těla. Při této cestě s dechem pro vás bude vytvořen bezpečný prostor pro vnitřní práci. Setkání se sám se sebou. Dech bude váš průvodce. Vždy záleží jen na vás, jak hluboko chcete jít, kam se necháte zavést. V průběhu budete doprovázeni hudbou s určitou dynamikou, která může pomoci s odstraněním energetických / emočních blokací. Awakened Breath symbolizuje probuzení na různych úrovních - fyzické, emoční, energetické a spirituální. Na závěr bude prostor pro sdílení a integraci.

Susy Nana

Kundalini jóga

Prožitek za hranicemi času a prostoru - prožitek hloubky duše a naší pravé identity. Tato přímá zkušenost našeho vyššího já staví základnu síly, magnetismu a důvěry, na které můžeme budovat vyšší kvalitu života.
Cvičením krijí zvyšujeme obsah prány, což je životní síla protékající naším tělem. Proudí skrze všechno - naše ruce, oči, dokonce i náš hlas, a může být použita jako nástroj k sebe uzdravení a uzdravení ostatních.
Dává nám příležitost prohloubit naše chápání sexuality a vnímat ji jako přirozenou součást našeho bytí. Seznámíme se s jógovými technikami zaměřenými na integraci dynamiky mužského a ženského principu, jenž vedou ke zvýšení kvality osobního života a našich vztahů. Techniky kundaliní jógy byly navrženy tak, aby vyváděly sílu z nižších center do vyšších, tam ji přeměnily v energii vyšších kvalit a připravily nás na vyšší úroveň vědomí.

Petra Shakti Kaur

Bílá jóga

Dělat bílou yogu může být jedním z nejvíce pozměňujících zážitků, jaké kdy zažijete. Vytváří naší éterickou energii, která otevře naší intuici.
V párové yoze můžeme říci, že jde o spojení dvou lidí, meditaci ve dvou, zrcadlo sebe sama ve vyjádření, pohybu, napojení. Uvědomíme si sebe v tom druhém.
Chceme-li zlepšit nejen svou yógovou praxi, ale také svou schopnost se s dalším člověkem spojit hlubším, intimnějším způsobem, pak je yóga praktikovaná v páru, či skupině přirozeným dalším krokem.
Vrcholem setkání bude ponoření se do léčivé skupinové energie.

Yoga Solucion

Václav Hnízdil

Kundalini jóga s gongem

Kundalini yoga je jednou z nejrychlejších cest k transformaci, světlu a jednotě. Na lekci rozdmýcháme svůj vnitřní oheň a využijeme ho k otevření a rozsvícení svého srdce. Poté se ponoříme do mocného zvuku gongu, který vyplaví nánosy podvědomí. V meditaci si prožijeme obraz svého nového Já.

Yoga Solucion

Václav Hnízdil

Jóga s meditací

Vydej se na tradiční cestu jógy k Sobě. K vědomému spojení se svým pravým Já.

Josef Ananda Skuhrovec

Mindful Yoga

Ponořte se do přítomného okamžiku, spočiňte jen tady a teď, zavnímejte nádech a výdech, a odevzdejte to, co nepotřebujete. Nechte všechno být a napojte se na své tělo pomocí vědomé jógy. Během lekce s lehkostí a hravostí proplouváme mezi jednotlivými ásanami, které nám pomáhají si zvědomit naše tělo, dech a vnitřní prožitky.

Během 3 ranních lekcí se propojíme s jednotlivými elementy v nás – element země a pocítění pevné půdy pod nohama, element vody přinášející plynulost a tekutost, element ohně reprezentující vnitřní sílu.

Tereza Hausmanová

Kundalini Jóga

Kundalini jóga je tradiční jóga kombinující meditaci, mantry, fyzická cvičení a dýchací techniky. Je to jóga, která nás vede ke spojení s naším vyšším Já, vesmírnou moudrostí. Pravidelné praktikování jógy vede ke každodennímu prožívání extáze v našem životě. Metafora významu slova kundaliní se vztahuje k toku energie a vědomí, které existuje v každém z nás a které nám umožňuje splynout s vesmírným vědomím. Spojení individuálního a vesmírného vědomí vytváří božskou jednotu, zvanou jóga.

Simi Husarová

Čchi Kung

Staňte se vitálními, energickými, magnetickými. Svoji životní energii rozproudíte při cvičeních Čchi kungu. Že jste to nikdy nezkusili? Je to pradávné učení pramenící z Asie, které nás učí jak kultivovat tělo a zvyšovat životní energii.

ONOCOSI

Onřej Sedláček

Meditace Agmavičara "Just Be"

Meditace, která Ti umožní uvědomění si své božské podstaty. Vydejme se na cestu do svého nitra, spočiňme v přítomném okamžiku a odhalme doposud skryté hloubky nás samých.

Josef Ananda Skuhrovec

Just Breathe

Objevte sílu vašeho dechu a dostaňte se pomocí něj do rozšířených stavů vědomí 🙂

Zvu Vás na workshop a terapii s komplexní pokročilou terapeutickou dechovou techniku optimalizující vaši mysl, tělo a duši, díky které objevíte sílu a kouzlo vašeho dechu. Je založena na holistických postupech Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným a intenzivním prožitkem. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií), které ve vás probouzejí a odkrývají váš plný lidský potenciál a manifestují lásku, harmonii, štěstí a hojnost. Je to cesta k opětovnému spojení se svou Duší, svým skutečným já a vaší vnitřní inteligencí a srdcem. Je to návrat do přirozeného stavu Bytí - vděčnosti a jednoty.

Pro koho a na co je určena?
Je výborná a vhodná pro kohokoliv a každému dá to, na co je právě připraven. Jde o hlubokou relaxaci, ale zároveň lze jít hlouběji do sebe, za hranice svojí mysli, osvobodit se a probudit. Tato technika se léčí celé tělo a silně podporuje fyzickou i psychickou sebeléčbu.

Co konkrétně dechové terapie přináší?
- pomáhá být více v přítomnosti a v životním proudu, zvyšuje emoční stabilitu a inteligenci
- vhodná pro odbourání stresových stavů (jako strach, úzkost a deprese) a negativních vzorců a návyků
- významně zvyšuje pocit blahobytu, rovnováhy a spojení s okolím - dává životu smysl
- pomáhá manifestovat vaše záměry, přináší vize a posouvá meditační praxi
- posiluje zdraví, zlepšuje fyzickou kondici - vytváří více energie v těle, urychluje metabolismus
- podporuje sebeléčbu, detoxikuje a čistí zažívací systém (podporuje prospěšné bakterie)
- zefektivňuje využití dostupného kyslíku (dosažení rovnováhy) a významně ovlivňuje chemické a fyziologické procesy v těle
- aktivuje imunitní systém (více bílých krvinek, zpomaluje produkci zánětlivých proteinů), léčí záněty a autoimunitní nemoci
- prospěšná pro srdce a cévní systém - snižuje krevní tlak a optimalizuje srdeční frekvenci a krevní oběh
- optimalizuje pH krv

Communion Therapy

Petr Vašák

Fyzioterapeutická Jóga

Jóga je zaměřena k jednotlivci, sama vám nastaví zrcadlo a ukáže, kde se právě nacházíte, pokud ji dáte prostor. Je klíčem k rozpoznávání záře každého z nás a odkrývání úrovní světla. Jóga je nástrojem poznání sebe sama, bez lží a okliček, kterými se rádi denně přikrášlujeme. Naše touha po "instantnosti", neměnnosti a pohodlné uniformitě, je jógou často rozmetána na kusy. Jóga je ve své podstatě iracionální záležitosí, je niterným bádáním, které potřebuje vnitřní osobní experimenty. Těším se na vás, Dana Čechmanová.

Punk Jóga

Dana Čechmanová

Jóga Smíchu

Jóga smíchu (hasya yoga) je jedinečný koncept cvičení, který je založen na vědecky ověřeném faktu, že se každý může smát bez důvodu, vtipu, humoru, komedie či jiných vnějších podmínek.
Smích se vyvolá pomocí speciál­ních cviků zvaných Smíchocviky, která jsou založena na skupinové dynamice, očním kontaktu a dětské hravosti. Samotný princip spočívá v tom, že lidské tělo není schopno rozlišit simulova­ný a spontánní smích. Dopady smíchu simulova­ného jsou proto naprosto stejné jako u spontánního. Lidská mysl je schopná tento rozdíl poznat, tělo však nikoli.

Kombinací hlubokých dechových technik a speciálních cviků se smíchem dochází k okysličení těla a mozku, což vede k příjemným pocitům, zdraví a uvolnění. Jóga smíchu má sílu změnit lidskou náladu do několika minut, a to tím, že se během lekce do mozku uvolňují endorfiny. Máte-li dobrou náladu, cítíte se v nitru dobře a zůstanete veselí celý den. Jóga smíchu rovněž pomáhá rozvinout smysl pro humor a tím do běžného života zpětně zase přináší více smíchu. Budete se stále častěji usmívat, udržovat pozitivní názor na život a vyvarujete se téměř všech negativních myšlenek.

Petr Fridrich

Yoga & Dance: Pět živlů

Neobvyklá a krásná kombinace jemné jógy a volného tance. Lekce která vás uvolní, rozhýbe a dobře naladí na celý festival. Protančíme jednoduché ásany jednu za druhou. Uprostřed lekce se naladíme na základní živly vesmíru i v nás. Užijeme si intuitivní tanec živlů - maha butas. Zkuste poznat povahu a potenciál vašich energií! Na závěr ulehneme do šavásany a meditace, ze které povstaneme jako nový člověk, otevřený a připravený.

DANCE YOGA - ALAYA

Šárka Kačabová

 

SEMINÁŘE & DHARMA TALKS                

Alchymické parfémy

Objev své ženské kouzlo a začni spokojeně zářit, buď sebejistá, sebelaskavá, osobitá a ženská. Vím, jaké to je nevěřit si, a také vím, jak to změnit. Vybuduj si pozitivní vztah k sobě samé, svému tělu a osobnosti. Začni se mít ráda jako žena se vším všudy, začni charismaticky zářit a být atraktivní. Vydej se se mnou na pouť za vonnou typologií duše a archetypální esencí naší zářivé ženskosti.

Bára Kravčíková

Muž je láska a žena je síla

Muž je od přírody obdařen silou. Pokud ji dokáže kultivovat láskou, velkorysostí a laskavostí, naplní svou cestu. Najde svůj Střed a může v něm spočinout.

Žena je od přírody obdařena láskou. Pokud ji dokáže kultivovat silou, autentičností a odhodláním, naplní svou cestu. Najde svůj Střed a může v něm spočinout.

Marek Ščotka

Božsky sebevědomá

Božsky sebevědomá je skvělou příležitostí probudit se k tvojí základní spirituální podstatě a moudrosti uvnitř tebe. Umožní ti napojit se na Tvou vnitřní sílu a moudrost. Božsky sebevědomá vytváří prostor pro obrovské věci. Vědomým udržováním mentální turbulence, rozpoznáváním rozdílu mezi myšlením a bytím a hlubokým nasloucháním si uvědomíš kreativní podněty, které vznikají z hlubší oblasti tvého vědomí. Božsky sebevědomá je vše co potřebuješ, aby ses mohl/a ve svém každodenním životě vyvíjet dál, včetně: Jak používat ticho k tomu, aby sis všiml/a neustálého vnitřního dialogu mysli a překročila omezující přesvědčení a vzorce myšlení. Jak ti příroda pomáhá zaměřit se na pět smyslů, aby se tělo vrátilo k uvědomění a uzdravení či jak tě meditace přibližuje k božství. Božsky sebevědomá Tě naplní pocitem klidu a pohody, naučí Tě propojit se se svým vnitřním světem. Budeš schopen/a rozpoznat staré programy mysli od hlasu své vnitřní moudrosti a budeš se moci rozhodnout pro to, co ti v každodenním životě pomůže ke spokojenosti a posune tě to o krok dál na tvé nové cestě.

Zuzzi Husarová

Alaya kruh mantrování a sdílení

Společné povídání o krásném životě s jógou, materializaci snů, proloženo zpěvem manter, praktikováním ásán a dalších cvičení. Jako matka 2 dětí, manažerka 3 úspěšných firem a po 20ti letech šťastného partnerského vztahu věřím, že během našeho společného sdílení se navzájem obohatíme svými zkušenostmi, názory a vhledy do životních situací, křižovatek, úspěchů a otázek.

Šárka Kačabová

Proč je důležité produchovnit hmotu a žít v hojnosti

Nepomůžu změnit váš život. K tomu máte certifikát pouze vy. Jen jsem ochotna s vámi sdílet své zažité zkušenosti a návody. Každý jsme velká individualita. Každý potřebujeme něco jiného. Možná vám má cesta bude inspirací.

Vendula Kociánová

Mužský kruh: autenticita v práci i ve vztazích

Setkej se v bezpečném kruhu pod vedením otevřeného, citlivého a zkušeného Atreye, sdílej své prožitky, zkušenosti a nahlédni pod pokličku mužské autenticitě napříč oblastmi života.

Atrey Alvarius

Vědomé žití v páru a v lásce

Nemůžu najít partnera. Neumím opustit vztah. Chci najít lásku v mém vyprahlém vztahu. Vhodní partneři už neexistují. Motám se v kruhu. Jak zvýšit sexuální napětí ve vztahu. Neumím přijímat doteky a lásku. Nevím, jak se zbavit žárlivosti. Tak tyto otázky se Vám již nebudou honit hlavou. Velice se těšíme na přednášku Venduly Kociánové a Martina Šmídkeho, kteří si prošli ve vztazích peklem, bolestmi a ztrátami a vyšli z toho jako vítězové.

Vendula Kociánová a Martin Šmídke

Tajemství ženského pánevního dna

Seminář o otevření se vlastnímu příběhu. Je o naladění se na vnitřní alchymii svalů, která není zvenku vidět, ale rozhoduje o tom, jak se cítíš jako žena, milenka, matka.
Oživ a znovu získej chuť a energii do života. Je to TVŮJ PŘÍBĚH!

Achmeer Lena

Prožitkový ženský kruh "Cykličnost"

V bezpečném kruhu žen se podíváme na ženskou cykličnost, její projevy, dary, výzvy, vykřičníky a praktické využití do našich životů. Budeme spolu tančit a nést se na vlně ženské energie. Co to znamená, že jsme ve fázi "panny"? Jaké kvality nese "matka"? Jak pracovat s dynamickou "čarodějkou"? A jak si užívat čas "vědmy"? Dozvíš se informace o jednotlivých fázích, praktické tipy jak s nimi pracovat, jak je pochopit, využít ve svůj prospěch, jaké mohou přinášet výzvy a dary.

Lucie Bečková

Ženský kruh

Od dávných dob se ženy scházely v kruzích, kde si předávaly ženskou moudrost, učily se navzájem o ženské síle, o posvátnosti ženského těla a jeho cyklů, hledaly a poznávaly své kořeny, aby rostly, kvetly a přinášely plody své lásky. Setkání a sdílení v ženském kruhu je velikým zdrojem, který nám pomáhá vnímat hodnotu sebe jako ženy a ženského přístupu. Dcery se v kruhu vždy učily od svých matek, babiček, prababiček, od sebe navzájem, od žen svého rodu, svého kmene. Ženský kruh poskytuje bezpečí a důvěru pro otevření, sdílení a léčení na všech úrovních. V ženském kruhu plyneme, necháváme se unášet proudem života, přijímáme a oddáváme se, jsme si zde všechny rovny, sdílíme naši moudrost a láskyplnost. Přidej se k nám.

Eva Jelenová

 

CEREMONIE & RITUÁLY                        

Kakaová ceremonie / Sobota

Usedneme v kruhu kolem oltáře jako jedna velká rodina, společně se napijeme obřadního kakaa a necháme ducha této mistrovské prastaré léčivé rostliny prostoupit nás i prostor. Haliama pak povede řízený terapeutický léčivý proces, vědomá dechová cvičení, živou sonoterapii se speciálními nástroji, léčivý zpěv, řízenou meditaci a aromaterapii.

Na konci se budete cítit uvolněně, láskyplně a uklidně. To je stav, kterého je dosaženo spojením se sebou samými.

(u těhotných a kojících žen jsou prováděny některé úpravy dávkování, stejně tak u lidí s nízkým tlakem a diabetes).

Mexiko

Haliama

Zahajovací Healing Rituál

lilia.cz

Lilia Khousnoutdinová

Uctění Shiva & Shakti

Velmi silné a hluboké cvičení, při kterém se neobvyklým způsobem dostanete velmi blízko sami k sobě i k vzájemnému sblížení a sou-citu. Tuto techniku je možné využít i dále, v každodenním životě. Tento workshop je hluboký a integrační a má potenciál obohatit a zintenzivnit prožitky a city v partnerských vztazích.

Umění vedomého bytí

Tomáš Michal

Poselstvní Ženám

Jsi jedinečná. Stojíš ve své plné ženské síle v radosti a v jemnosti, otevíráš se svému plně rozvinutému potencionálu. Miluješ sama sebe a dovoluješ si prožívat život naplno. Jsi spojená se svou životní energií skrze své lůno a napojená na matku Zemi. Tak tohle všechno můžeš, už to v Tobě je. Jen se tomu otevřít... Jsem tady Tě podpořit na této cestě. Žít svoji jedinečnost, své dary a talenty.

Amisuel

Závěrečná Healing Ceremonie

Závěrečná ceremonie. Jedinečnou poctu našim společným zážitkům vzdáte právě na tomto hypnotickém hudebním obřadu. Udělejte si na něj prostor při plánování odjezdu.

WILD&COCO, Healing Festival

Atrey Alvarius, Katriel Andělová a Healing tým

Světelná terapie a léčení

Nově vyvinutá metoda léčení a terapie pomocí Božského Světla a krystalického kolektivního pole vašich těl a vědomí. Světelné očišťování, léčení a terapie využívá přenosu čistých energií přímo ze Zdroje. Pomocí napojení na krystalické pole těla i kolektivního léčebného prostoru je možné zacelit a opravit to, co je aktuálně možné a třeba. Bez zkreslení, odboček nebo manipulace a v takové míře, jaký ji každý z nás dokáže přijmout. Celé léčení probíhá za pomoci a asistence Ježíše Krista. Děje se pouze to, co je v souladu s Vaší i Boží vůli.

🌍 Co můžete čekat?
- léčení/hojení/energetizaci fyzického těla
- řešení problémů, které jsou pro vás aktuální
- harmonizaci, vyrovnání a zacelení energetického těla
- vyplavování a čištění emocí, traumat, karmy
- odvádění nízko-vibračních entit
- rozpouštění karmických energetických vazeb
- společné léčení matky Země i kolektivního vědomí
- s tím spojené zvědomování potřebných informací

Intenzita se u každého liší - dle otevřenosti, citlivosti a vnímavosti. A také podle toho, co opravdu potřebujete a dokážete přijmout. Jedná se o velice jemnou práci, která je zároveň hluboká a silná.
Před začátkem můžete vyslovit svůj záměr, přijmout toto léčení a umožnit tak jeho průběhu. Pak už jen vnímat vaše tělo, to co se v něm děje a informace které přicházejí.

Communion Therapy

Petr Vašák a Simona Mázorová

Firewalking - Přechod ohně

Nemožné je jen slovo. Všechno je možné! Firewalking nebo-li přechod přes žhavé uhlíky je skvělá příležitost jak změnit a překonat omezující přesvědčení, nerozhodnost, bloky, obavy a nejistoty, které nám denně brání v dosažení našich nejhlubších tužeb, cílů a poslání Tento rituál nám umožňuje spojit se s naší sílou, rozvinout potenciál a přinést novou vizi. Je to starodávný rituál, ve kterém ctíme velké tajemství života, učíme se od Mistra Ohně, abychom spojili celou naši bytost s mocí záměru. Je to nezapomenutelný jedinečný okamžik v životě, je to velmi silný transformační zážitek a intenzivní oslava života!

Umění vedomého bytí

Tomáš Michal

Kakaová ceremonie / Pátek

Kakaové obřady vytvářejí silnou a jedinečnou energii. Je to kolektivní zážitek, kdy se komunita hluboce sjednocuje a vytváří radostnou energii a vysoké vibrace, které pak proudí vším a všemi a udržují nás v dobré náladě. Máte chuť zpívat, tančit, radovat se. Po kakaovém obřadu se budete cítit lehčí, šťastnější a více propojení. Budete se radovat a usmívat jako nikdy předtím. A ano, kakao se připravuje obřadně, žehná se mu, zpívá se mu a celkově se kolem něj zvyšují vibrace a tím zvyšuje účinek při jeho požití. Dbá se na to, kdo jej připravuje a kdo jej nalévá. Jsme moc rádi, že se tato ceremonie rozrůstá a je více a více populární, můžete se jí inspirovat a pak zanést do svého života.

HudbaDúhy

Eva Jelenová & Straki

Wayusa Circle

Wayusa pochází z horské oblasti amazonského pralesa na pomezí dnešních států Ekvádoru a Peru. Našimi dodavateli jsou původní obyvatelé této oblasti – indiánské kmeny Kičua a Šuar. Původní obyvatelé Amazonie ji pijí po dlouhá staletí a dodnes je pěstována tradičním způsobem, šetrným k životnímu prostředí v tzv. pralesních zahradách, kde wayusa roste v symbióze s ostatními rostlinami. Ekologická produkce wayusy ve spolupráci s námi pomáhá místním komunitám zajistit trvale udržitelný zdroj příjmů, přispívá k opětovnému zalesňování a k udržení přirozené biodiverzity amazonského pralesa. Pití wayusy je v pralese ranním rituálem, u kterého se scházejí členové kmene a vypráví si sny uplynulé noci a životní příběhy. Nápoj z jejích listů má báječné stimulující i harmonizující účinky. Wayusa v sobě obsahuje účinné látky, které najdete v kávě, zeleném čaji i kakau (kofein, L-theanin, theobromin, antioxidanty a další účinné látky). Wayusu budeme připravovat společně se zakladatelkou Wayusa.cz Klaudií Kovářovou.

WAYUSA

Petr Fridrich

Sweat Lodge - Inipi /Rezervace nutná, omezená kapacita/

Jmenuji se Martin Nykodym a budu vás provázet rituálem prastarým jako samotné lidstvo - potní chýší. Tato ceremonie zrcadlí spojení dvou základních principů Otce a Matky, které ústí v příležitost uvědomit si koloběh života a jeho podstatu. V indiánské sauně pracujeme s očistou těla ale i ducha, necháváme zemřít naše staré Já a rodíme se do nové formy.

Rituál indiánské sauny bude začínat meditací a prací se záměrem.
Dále se budeme společně soustředit na kompletní stavbu. Ta zahrnuje přípravu kamenů, prutů na chýši, její stavbu a přípravu posvátného ohně.
V další části nás čeká zapálení ohně, hra na bubny a jiné nástroje. Až budou kameny rudé a očistíme se šalvějí, můžeme vstoupit do sauny.
Co se bude dít dále se však dovíte až uvnitř…

Vzhledem k charakteru akce a úsilí do ní vloženého mohou účastníci očekávat hlubší ponor do celé podstaty rituálu. Indiánská sauna a společná práce nám dá pocit uspokojení, sounáležitosti, propojení se živly a pomůže nám dotknout se naší podstaty, uzemnit se a setrvat v přítomném okamžiku - ¨JUST BE¨.

Průvodce ceremonie indiánské sauny se věnuji již 15 let. Měl jsem možnost na těchto rituálech spolupracovat s Cherokee indiánem, vkládám do nich své srdce, nejvíce mi voní do ruda rozžhavené kameny a mám rád pohled z vnitřku chýše směrem k ohni. Jako Core Energetics bodypsychoterapeut propojuji rituál s prvky bodyworku, dechovými technikami a práci se záměrem.

Martin Nykodym

Alchymická aktivace křištálovými mísami

Představ si diamant na vrcholku pyramidy. Už z dálky cítíš, jeho nepopsatelnou sílu. Září všemi barvami, vesmírnou silou světla a paprsky Slunce se skrze něj odráží do celého Vesmíru. Ukrývá v sobě absolutně vše, je to jako špička ledovce, z které máš na dosah úplně celý svět. Je to místo, kam směřuje tvoje duše. Vrchol. Tvůj nejvyšší plně otevřený potenciál je na dosah.

Amisuel

 

WORKSHOPY & OSOBNÍ ROZVOJ          

She Leads - "Ona vede"

Ona vede je živý experimentální workshop, jehož cílem je držet prostor pro cestu pravého vnitřního sjednocení, zatímco se rodíme do nového ženského paradigmatu. Lidstvo v současnosti prochází masovým posunem vědomí. Po mnoho tisíciletí jsme všichni fungovali v deformovaném mužském paradigmatu. Bez ohledu na pohlaví, se kterým se ztotožňujeme, byl každý z nás obětí těchto zraněných struktur, které vedly k hlubokému potlačení skutečné ženské povahy nejen naší planety, ale i nás samých.Během tohoto semináře budou účastníci vedeni do alchymického procesu léčení, které proběhne v rámci ženských principů. Nebudeme se o tom jen bavit, ale budete cítit skutečnou transmisi. Abychom se mohli naladit na frekvenci nového ženského paradigmatu, musíme se dostat z hlavy do moudrosti našeho srdce. Společně budeme ctít vše, co bude v daném okamžiku živé, a v hlubokém soucitu a radikálním přijetí budeme držet prostor pro celé spektrum lidské zkušenosti. Když se společně naladíme a kolektivně budeme držet tuto vibraci, je možné okamžité uzdravení a transformace. Přijďte s otevřeným srdcem a ochotou držet se ve své nejzranitelnější vnitřní pravdě. Nejedná se o seminář, kde se budete učit, ale naopak odnaučovat a vracet se domů k vrozenému vědomí, že už jste celí. Pak toto může následovat celé lidstvo. S sebou pásku přes oči či šátek.

Bradley Wescott

Intuitive Movement Dialogue

Počas tohto workshopu si osvojíme rôznorodé prístupy k tvorbe pohybového dialógu.

Preskúmame vyjadrovacie možnosti tela vo vzťahu k priestoru, druhým ľuďom a naším vnútorným krajinám. Vzdialený od seba nájdeme spôsob ako započať tanec pohľadov. Blížiac sa, začneme iniciovať energetický pohybový dialóg a nakoniec, ešte vo väčšej blízkosti, sa tancujúc dostaneme do fyzického kontaktu s ostatnými.

V rámci workshopu preskúmame rôzne princípy pohybovej gramatiky a skladby viet, ktoré nám umožnia zrozumiteľnejšiu a zmysluplnejšiu komunikáciu počas dialógu, zostávajúc pri tom slobodni v našom intuitívnom, individuálnom a unikátnom prejave. Vstúpime do dialógu s priestorom vôkol nás, čím preskúmame príbeh skrytý medzi ním a nami. Následne preskúmame príbeh, ktorý vznikne z pohybového dialógu s našim tanečným partnerom. Ďalej preskúmame možnosti dialógu s našim vnútorným svetom a v ňom nachádzajúcimi sa predstavami. Dovolíme našemu telu, aby vstúpilo do naších predstáv a vyjadrilo ich skrze pohyb. Na záver sa stretneme v tanečnom jame s možnosťou integrovať naučené techniky workshopu v spontánnom toku tancujúcich tiel.

Počas karantény sme mnohi zažili depriváciu fyzického kontaktu a tanca s ostatnými ľuďmi. Pre niektorých to mohol byť pocit osviežujúci, vedúci do našho stredu, kde sme mohli prísť do bližšieho kontaktu s našim hlbším ja a našim energetickým potenciálom. Pre iných to však mohla byť skúsenosť nepríjemná, vedúca k väčšej túžbe po kontakte a spoločnom tanci. Vnímame, že by tento workshop mohol byť vzhľadom k post-karanténnej situácií prínosný ako prostriedok k znovuotvoreniu sa spoločnej sociálnej interakcií po skúsenosti so "sociálnym odstupom ". Práve tento proces "V sebe -> V priestore -> S ľuďmi na diaľku -> S ľuďmi na blízko" workshop kopíruje a tak by si ľudia mohli nanovo odskúšať svoje hranice a pocit v akej vzdialenosti / blízkosti sa cítia komfortne s druhými ľuďmi, či samy so sebou. Možno, že sa za tú dobu niečo zmenilo.

Jakub Cerulik a Zuzana Burdanová

Smíření mužů a žen

Praktický průvodce, jak dosáhnout míru tady a teď. Pojďme čelit historii pohlaví a uzdravit to, co nám brání v zahájení nové kapitoly. Od pomsty ke svobodě.

Německo

Pit Villa Weidig

Hatmatilka

Gibberish, známe pod českým názvem „hatmatilka“. Je to nesmyslný jazyk, kterým všichni mluví a kterému všichni rozumí, i když jiným způsobem, než je pro nás obvyklé, někdy také mluvíme o zenovém jazyce nebo univerzálním jazyku světa. Hatmatilka je spojena s tím, co nazýváme „moudrostí nebo inteligencí těla a emocí“ a je vázáno k našim nevědomým obsahům.

Protože je hatmatilka smyšlený jazyk, který se tvoří tak říkajíc „za pochodu“ můžeme mluvit o „čistém jazyce“ jehož použití pomáhá naši mysl dostat do stavu přítomnosti, což nás postupně vede k autentickému a originálnímu sebevyjádření a následně k všímavosti a uvědomění si naše emoční vzorce a komunikační strategie.

Hatmatilka umožňuje aktérům, se hravým způsobem oprostit od odpovídajícího formulování obsahu běžně používaným jazykem a spoléhat se pouze na „syrové“ emoce a fyzickou řeč těla. Bez využití běžně používaného jazyka můžeme vyjádřit v hatmatilce v podstatě cokoliv a objevujeme přitom osvobozující krásu smyslu v nesmyslu, což je neuvěřitelně uvolňující, mentálně očistné, a navíc se přitom užije spousta legrace.

Petr Fridrich

Posvátné ženství a mužství

Ženská a mužská energie ve své nevinnosti, síle a potenciálu je esencí svatého grálu. Cesta k objevení posvátnosti vede skrze přijetí svých stínů i záře vnitřního světla. V propojení těchto posvátných energií se rodí nové vědomí a probouzí se naše posvátná hadí a poté i dračí síla kundalini energie.

Miriam Stelariia

Transform - Experience Heaven on Earth (VIDEO)

Silný transformační workshop, díky kterému prožiješ ráj na zemi a začneš život se vším co přináší vnímat jako radostnou pouť rájem. Workshop s Bijayem J. Anandem, světově známým lektorem kundalini jógy a bolywoodským hercem tentokrát ve video podobě s překladatelem a českými facilitátory, kteří nás workshopem provedou.

Indie (VIDEO)

Bijay J. Anand

Tajemství nastavení mindsetu hojnosti

Mindset hojnosti odhaluje nastavení mysli a proč mimořádně inteligentní lidi nejsou vždy také mimořádně úspěšní. Naučíš se co můžeš udělat pro nastavení mysli na hojnost a jak ji do svého života přivést, jak Tvé nastavení mysli můžeš změnit a ovládat, jak napomoci lásce k učení a houževnatosti, které jsou základem úspěchu ve všech oblastech života.

Kanárské ostrovy

Zuzzi Husarová

Hlasová dílna

Vždy keď sa pozeráme na náš život a potrebujeme niečo napravovať, podmieňuje nás to k pretváraní nás samotných…a to nie je vždy tá jednoduchá cesta…pre mňa je cestou prijatie. V dielni si ponecháme otvorený priestor pre stretnutie so svojím hlasom. S takým aký je, nie s takým akým by mal byť….Hlas je nástroj, ktorý je priamo spojený s telom. Nie je to nástroj mimo nás, ktorý sa učíme ovládať. Je to nástroj v nas, ktorý sa učíme spoznávať a využívať….je to most…Je to prostreidok, ktorý nás spája s okolným svetom… Dielňa vám prinesie experimentálny priestor pre nové pohľady a otázky vzťahom k hlasu,ktorý z vás vychádza a je spojením s okolným svetom. Predloží vám nové uhly pohľadu a priestor pre skúmanie.

Monika Zaharová

GutBliss

Zážitkový workshop Gutbliss. Jídlo je jedním z klíčů k harmonii Těla a Duše. K čemu skutečně slouží náš mikrobiom? Jak si vybírat tu nejlepší výživu? Jaké mentální programy nás v tom omezují či mohou pomoci? Po zodpovězení těchto základních otázek života si společně vyrobíme kokosový jogurt, a tím posílíme sílu Kundalini.

Atrey Alvarius a Katriel Andělová

Ecstatic Love

Chcete svůj život více prozkoumat a odhalit tajemství naplněného partnerství?
Umíte se zastavit a užít si každý moment, tady a teď?
Chcete v sobě probudit více vášně a tvořivé síly?
"Myslím, že hluboko uvnitř máme všichni ukryté toto místo – místo, kde víme, že se sexualitou je toho spojeno mnohem více, než je možné vidět okem mainstreamu."

Lilia Khousnoutdinová

Otevři své srdce

Otevřené srdce a láska jsou klíčem ke štěstí a ke všemu co v životě chceme. V nás je to nejcennější, po čem toužíme. V propojení s božstvím je to ta změna, která mění tento svět.

Miriam Stelariia

Obrazy tónů duše

Tvořivý relaxační workshop s prvky muzikoterapie a arteterapie. Za zvuků šamanského bubnu s posvátným zpěvem Icaro a dalších nástrojů nahlédneme díky intuitivní kresbě do své duše. Přes barvy více poznáme své srdce a naladíme se na svou duši. Propojíme se také se svým silovým totémovým zvířetem, které nám může pomoci na naší životní cestě. Otevřeme prostor novým možnostem, kreativitě, radosti a poznání sebe sama.

Miriam Stelariia

Splnění posvátného snu Tvé duše

Soulad Mysli – Těla – Srdce. Jak s ním zacházet a využít jej pro tu správnou akci? Jak uzdravovat nejen své tělo, ale i mysl a srdce? Na tuto otázku si společně nejen odpovíme, ale vyzkoušíme si to i v praxi. Čeká nás nádherný prožitek plný energie, životní vášně a kouzla přítomnosti a plynutí. Workshop je pro každého, kdo chce život nejen žít, ale užívat si každý okamžik. Krásný harmonický a velmi účinný způsob, jak si nejen plnit přání, ale také jak procítit v celé své bytosti hloubku a krásu svého srdce, své podstaty.

Tomáš Michal, Umění vědomého bytí

Workshop vědomé smyslnosti

Workshop vědomé smyslnosti Vědomá smyslnost přináší techniky pro emocionální uzdravení, sexuální léčení, pro práci na vztazích a nástroje proto, abychom do svých životů přinesli více lásky, důvěry a porozumění a autentického propojení s ostatními. Používáme smysly zrak, čich, zvuk, chuť, zrak a hmat k tomu, abychom se stali více vědomými si svého „bytí“ v životě. Věnujeme pozornost svému tělu. Všímáme si emocí a pocitů v těle, všímáme si toho, jak vnímáme sebe a ostatní lidi kolem nás. Když jsme schopni si všímat svých emocí a přesně pojmenovat a vnímat, co se děje v našem těle, tak se dostáváme do své autenticity a pravdivosti a to je začátek sebepoznání jako lidské bytosti. Jakmile začneme poznávat pravdu o sobě a propojovat se svými nejhlubšími touhami, můžeme tuto pravdu sdílet s ostatními. Pomocí účinných komunikačních technik, jsme schopni zdravě vyjadřovat sami sebe ven, směrem k našim blízkým. Dotek je zde důležitou součástí, protože nám pomáhá v rozšíření škály tělesných pocitů a emocí a v dosažení uvolnění a potěšení, ale také vnést uvědomění do skrytých vzorců chování. Smyslnost je často zaměňována se sexualitou. Sexuální vzrušení je iniciováno skrz naše smysly, ale sexualita je jen jednou z částí obrovského potenciálu smyslnosti našich těl. Jsme smyslové bytosti, a aniž bychom museli zrovna být v sexuálním spojení, můžeme si užívat sladkosti bytí ve svém těle, dát si svolení plně si to užít a vědomě přijímat potěšení, která přináší život. Ochutnávat, dotýkat se, pozorovat, zhluboka dýchat, zvučet, nebo zpívat…Být znovu jako děti..bez studu a posuzování, ve své nevinnosti, totální přítomnosti a zvědavosti..

Monika Amaee Trčková

Posvátná sexualita

Setkej se sebou i s druhými v jednotě lásce a harmonii. Workshop nabitý neverbální komunikací, objasňující umění vědomého dotyku. Na tento hluboký prožitkový workshop jsou vítáni páry i jednotlivci. Vezmi si s sebou deku či jinou přikrývku.

Josef Ananda Skuhrovec

Conscious Power Play

Naučte se vést a učit se odevzdat. Poznejte své skryté talenty a staňte se více autentickou bytostí.

Německo

Pit Villa Weidig

Ecstatic Touch

Také se občas cítíte nedomazlené a chybí vám lidský kontakt?
Toužíte se odevzdat a dovolit svému tělu, aby se vyjádřilo, ale nevíte, jak na to?
Chcete cítit více živosti a vitality ve vlastním těle a začít si konečně užívat svůj život?Dotek je přirozenou součástí celého našeho života.
Kromě pozitivního vlivu na naše zdraví nám také dává příležitost uvolnit svůj potenciál a nechat proudit životní energii.
Pomáhá nám najít souznění s partnery na té nejhlubší úrovni. Je klíčem k otevírání se lásce i vlastního přijetí.
Dotek by měl být přirozenou součástí každé naší životní etapy. Pojďme ho proto znovu objevit a probudit jeho obrovský léčivý dar, který v sobě ukrývá.

Lilia Khousnoutdinová

Soma Dech

Chcete zkvalitnit či prohloubit svou meditační praxi? Pocítit velmi silně TADY A TEĎ? Rozproudit sexuální energii, probudit všechny smysly a vyslat vesmíru zprávu o tom, jak vypadá váš vysněný život? Pak musíte zkusit SOMA Dech!
SOMA Dech je úžasně silná dechová technika, vhodná i pro začátečníky, která je na první pohled velmi podobná metodě Wima Hofa. Už napoprvé ale můžete pocítit, že u SOMA Dechu jde o něco mnohem hlubšího.SOMA Dech je holistický systém, který Vám poskytne nástroje k tomu, začít si vytvářet život podle vlastních představ, zbavovat se starých nefunkčních vzorců myšlení, dosahovat lepšího fyzického i mentálního výkonu a prohlubovat chápání svého vnitřního i vnějšího světa a v neposlední řadě mít zábavnější a plnější sexuální život. Kromě vědomé práce s dechem, pohybem, myslí a záměrem pracujeme totiž také se svaly našeho pánevního dna, kde sídlí naše sexuální = životní = kreativní energie.

Jan Šilar a Luci Bečková

Poslání duše

Všichni v sobě máme zářivou duši s jedinečným posláním. Je čas projevit své schopnosti, dary, náš božský potenciál v přirozenosti a lehkosti. Podstatou poslání je naše autenticita. Dovolme si projevit naše dary a žít život naplno v nekonečné hojnosti.

Miriam Stelariia

Umění vědomého kontaktu

Vědomý kontakt, dotek, je mocným nástrojem pro posílení těla i duše, vyjádření lásky a prohloubení souladu a porozumění. Dotek je s námi od našeho prvního nádechu po zrození na tento svět a je také tím nejcennějším, kdy jej opouštíme. Pojď se naučit využít vědomý dotek pro otevření, hlubší poznání a podporu těla i duše, pro posílení vztahů. Nauč se dotek chápat a využít jako smyslný rituál a respektující uctění a jako nástroj pro probuzení a posílení Tvé životní síly.

Lucie Bečková

 

HUDBA & HUDEBNÍ LÉČENÍ                  

Didgeridoo Koncert

Ondřej Glogar Didgeridoo famózní hráč na hang drums a didgeridoo přijede se starověkým Carnyx a velice rád a s otevřeným srdcem se postará o úvodní vibraci a koncert na Healing Festival 2020: "Just Be".
Ondřej si potrpí na kvalitním zvuku a vibu pro posluchače. Z hluboké meditace, kterou začíná v prvních písničkách nás dostane až do divokého tance na konci.

Ondřej Glogar

Gamosvar

Kapela Gamosvar ve složení Sandra Nováková, zpěv a kytara, Vladimír Galusek, sitár a kytara a Petr Moczek, basová kytara a perkuse, hraje převážně indické tradiční mantry a ponoříš se díky Jim do nádherných tónů, které tě přenesou do dalekých krajin a naplní blahem.

Gamosvar

Mantrování

Co je mantrování? Spojení s vyššími silami, z kterých povstává náš život? Léčebná meditace a znovupropojení s naší hlubokou pravdou? Terapeutická metoda otevřením bran hlasu, mysli a duše či propojení s odvěkou lidskou schopností a silou modlitby? Mantrování může být pro každého něčím jiným. Každý přicházíme z jiného prostředí, s jinou minulostí a s jínými nadějemi a povahou. Co nás však všechny při mantrování spojuje je společný prostor, hluboce léčivý potenciál hudby, setkání a forma, která je univerzální všem kulturám, v moderní společnosti však těžko dostupná. Moment, kdy se v podobně naladěném společnu otevírá příležitost k léčení, nazírání podstaty našich každodenních i nevšedních patálií a jakási zvláštní přítomná síla takového setkání, která do všech našich snah přináší kvalitu světla, naděje a krásy, vždy jaksi čekající na naše niterné pozvání. Forma tisíců a tisíců let a nespočtu pokolení, čekající v nás na probuzení svého léčivého potenciálu. <3 ॐ

Jan Kramář

Hudební očista

Během Hudební očisty, ponořeni do Danielem tvořené hudební lázně, dopřejeme své duši i mysli pořádnou dávku lahodné energizující hudby, léčivých tónů, které budou znít každou buňkou Tvého těla bažícího po svobodě, lásce a poznání. Rozplyneš se spolu s námi ve spontánním tanci, nezkrotném intuitivním pohybu prostorem, během kterého se naladíš na svou podstatu, vlastní vnitřní klid, uvolníš svůj vnitřní potenciál a rozlétneš se ke hvězdám. To vše za nádherných zvuků řady nástrojů, didgeridoo, bubnů a hangdrumu.

Daniel Beneš

Healing koncert

Healing Sound of Handpan

Pred tým než ideš čokoľvek tvoriť , daj srdcom jasný zámer s uvedomením prečo to ideš tvoriť …. Náš zámer pred tvorením tohto úžasného hudobného skvostu bol srdcom jednoducho daný , a to – Chceme vytvárať jedinečné a dokonalé hudobné skvosty Hand Pany, ktoré uzdravujú ako hráčov tak i poslucháčov a súčasne priestor, v ktorom znejú a svojím zvukom rozširujú vedomie , otvárajú srdcia a prinášajú radosť, lásku, mier a harmóniu všetkému čo existuje a je ….

SingingSteel.eu

Milan Zdvorilý