HEALING FESTIVAL

"Rozpusťte se s námi ve vesmírné extázi, oddejte se přítomnému okamžiku a slaďte se s tlukotem dokonalé existence."

 

JÓGA & MEDITACE                               

Kundalini Soul Detox

Nedostatek milovaných osob, emocionální nebo fyzické zneužívání, lítost, vinu a smutek. V životě zažíváme různé druhy bolesti. A všechna tato energetická toxicita (která se na fyzické úrovni projevuje jako specifické chemické látky, hormony a neurostransmitery) způsobuje, že naše duše je vystrašená a naše aura slabá. Tak jako pečujeme o svoje tělo, jelikož jinak by onemocnělo, je třeba pečovat i o náš energetický systém, naši Duši - i ta potřebuje léčivou péči a detoxifikaci. V tomto workshopu využijeme sílu kriyí Kundalini Jógy, aby v nás sílu Kundalini probudili a osvobodili nás od okovů lítostí a smutků.

Indie

Bijay J. Anand

Juicy Yoga

Více o Juicy Yoze s Irenou již brzy, moc se těšíme...❤️

Bali

Irena Banda

Jemná ranní jóga s divoškou Šárkou

Ranní praxe s Alayou, divoškou Šárkou, která Tě hned po východu slunce citlivým cvičením naladí na celý den, Tvé tělo probudí, rozhýbe, rozproudí životní energii a na tváři vykouzlí příjemný úsměv. Jedinečná lekce, která Tě povzbudí a vypraví na cestu dalšími workshopy, která otevře tvou mysl a oči dokořán a udělá Tě neodolatelně nabitou/ým.

ČR

Šárka Kačabová

Awakened Breath

Každý vědomý nádech je krok blíže k sobě. Prohloubením našeho dechu prohlubujeme i vztah sami se sebou. Conscious connected breath ( "vědomý propojený dech"), jakožto nástroj k vnitřnímu probuzení, sebeléčbě, trasnformaci či hluboké relaxaci je jedinečným příkladem mocného vědomí a moudrosti našeho těla. Při této cestě s dechem pro vás bude vytvořen bezpečný prostor pro vnitřní práci. Setkání se sám se sebou. Dech bude váš průvodce. Vždy záleží jen na vás, jak hluboko chcete jít, kam se necháte zavést. V průběhu budete doprovázeni hudbou s určitou dynamikou, která může pomoci s odstraněním energetických / emočních blokací. Awakened Breath symbolizuje probuzení na různých úrovních - fyzické, emoční, energetické a spirituální. Na závěr bude prostor pro sdílení a integraci.

ČR

Susy Nana

Workshop Kundalini Limitless

Jako lidské bytosti se bezděčně necháváme chytit do pasti bloků, které si my sami vytváříme. Zůstáváme dobrovolně v neúspěchu, nefunkčních vztazích a nedovolujeme si blahobyt. A to vše díky slabosti naší mysli. V tomto workshopu představí Bijay specifické mantry, kriye a meditace Kundalini Jógy, které prolomí tyto blokace a osvobodí nás od limitujících přesvědčení, které brzdily náš růst.

Indie

Bijay J. Anand

Tantra Session

Více o Tantra Session s Irenou již brzy, moc se těšíme...❤️

Bali

Irena Banda

Kundalini jóga s gongem

Kundalini joga (jóga vědomí, nebo také Raj jóga tj. Královská sjednocující disciplína) je nejrychlejší cestou k transformaci, světlu a jednotě. Buduje vyvážený vztah mezi tělem, myslí a duší. Existuje 22 forem jógy. Každá z nich klade důraz na jednu část celku. Některé kladou důraz na použití těla (hatha jóga), jiné se zaměřují na použití zvuku (Laya jóga, Mantra jóga), nebo využívají vizuálních forem jako Yantra jóga. Kundalini jóga využívá všechny tyto techniky a tak se pozitivní efekt a síla transformace jednotlivých forem násobí. Pro svou účinnost byla po tisíciletí tajnou naukou jen pro nejvyšší kastu společnosti - Raj . Bezpochyby jeden z nejefektivnějších nástrojů k adaptaci na změny, které nám přináší právě začínající „Éra Vodnáře“. Praktikování Kundalini jógy přináší zvýšení životní energie žáka se zřetelem na správné držení těla. Umožňuje rozvinutí studentova vědomí více spojeného s intuicí a vnitřní moudrostí.

ČR

Václav Hnízdil,Yoga Solucion

Tantra jóga s léčivým gongem

Přidej se k práci terapeutickými hudebními nástroji, tibetskými miskami a posvátnými solfegio frekvencemi. Soundhealing krásně zapadá do konceptu jógy jako součást hlubokého ponoření se do vlastního prožitku a léčení na buněčné úrovni. Kristy pomocí svých energetických parfémů a vůní, které sama vyrábí v kombinaci s polodrahokamy, které do nich vkládá, vytváří v kombinací s jógou jedinečný zážitek. Její zázračné parfémky jsou jako kouzelný produkt přírody. Polodrahokamy a láska, kterou do nich Kristy vkládá ještě umocňují jejich sílu. Ponořte se do tohoto jedinečného transformačního zážitku na vlně s Kristy.

ČR

Kristy Rybanská

Yoga & Dance

Neobvyklá a krásná kombinace jemné jógy a volného tance. Lekce která vás uvolní, rozhýbe a dobře naladí na celý festival. Protančíme jednoduché ásany jednu za druhou. Uprostřed lekce se naladíme na základní živly vesmíru i v nás. Užijeme si intuitivní tanec živlů - maha butas. Zkuste poznat povahu a potenciál vašich energií! Na závěr ulehneme do šavásany a meditace, ze které povstaneme jako nový člověk, otevřený a připravený.

ČR

Šárka Kačabová

Čchi Kung

Staňte se vitálními, energickými, magnetickými. Svoji životní energii rozproudíte při cvičeních Čchi kungu. Že jste to nikdy nezkusili? Je to pradávné učení pramenící z Asie, které nás učí jak kultivovat tělo a zvyšovat životní energii.

ČR

Onřej Sedláček, ONOCOSI

 

SEMINÁŘE & DHARMA TALKS                

Starodávná moudrost léčení Ayurveda

Indická, Čínská a Tibetská moudrost jak pěstovat Krásu, Zdraví a Štěstí - v porovnání s východní medicínou je současná věda nyní zhruba v adolescentním věku. Naproti tomu Ajurvéda je věda stará 5.000 let a má své kořeny ve starověké medicíně a holistických postupech léčení. Zatímco alopatická léčba má celou řadu nebezpečných vedlejších účinků, Ajurvéda a přirozená léčba jsou absolutně bezpečné a praktické. V současné době přichází Východní medicína opět ke slovu a už je nejvyšší čas. Je to způsob jak zachránit sama sebe, ale také naši milovanou planetu.

Indie

Bijay J. Anand

Božsky sebevědomá

Božsky sebevědomá je skvělou příležitostí probudit se k tvojí základní spirituální podstatě a moudrosti uvnitř tebe. Umožní ti napojit se na Tvou vnitřní sílu a moudrost. Božsky sebevědomá vytváří prostor pro obrovské věci. Vědomým udržováním mentální turbulence, rozpoznáváním rozdílu mezi myšlením a bytím a hlubokým nasloucháním si uvědomíš kreativní podněty, které vznikají z hlubší oblasti tvého vědomí. Božsky sebevědomá je vše co potřebuješ, aby ses mohl/a ve svém každodenním životě vyvíjet dál, včetně: Jak používat ticho k tomu, aby sis všiml/a neustálého vnitřního dialogu mysli a překročila omezující přesvědčení a vzorce myšlení. Jak ti příroda pomáhá zaměřit se na pět smyslů, aby se tělo vrátilo k uvědomění a uzdravení či jak tě meditace přibližuje k božství. Božsky sebevědomá Tě naplní pocitem klidu a pohody, naučí Tě propojit se se svým vnitřním světem. Budeš schopen/a rozpoznat staré programy mysli od hlasu své vnitřní moudrosti a budeš se moci rozhodnout pro to, co ti v každodenním životě pomůže ke spokojenosti a posune tě to o krok dál na tvé nové cestě.

Kanárské ostrovy

Zuzzi Husarová

Mužský kruh

Muž si zaslouží emocionální svobodu, muž si zaslouží lepší spojení s ženskou energií, muž si zaslouží více míru v srdci a muž si také zaslouží zdravější a silnější mužskou energii. Společně se muži s muži scházíme v odvážném, otevřeném srdci s láskou a láskyplným mužským kruhem.

Turecko

Umut Firat Eroglu

Filosofie Kámásutry a léčení vlastní sexuality

Milování může být bránou k něčemu tak ohromujícímu, že by nás dříve ani nenapadlo uvažovat tímto směrem. Pokud se milujeme vědomě, s všímavostí a pozorujeme aktivně co se děje, může naše energie nebývale expandovat a rozšířit a pročistit naši auru. Tímto způsobem se můžeme uzdravit ať už mentálně či fyzicky. Východní kultury jako je Indie, Čína, Japonsko nesou rozsáhlé texty na toto téma - jak milování provozovat, aby nás pozvedalo na všech úrovních. Drtivá většina z nás zažívá orgasmus na 1. a 2. čakře, vědomím a všímavostí můžeme však zažívat orgasmus na všech 7mi čakrách. Během této diskuze, nám Bijay poodhalí roušku tohoto prastarého umění milování. Představí důležité aspekty toho jak nás sex může uzdravit nebo naopak poškozovat naše zdraví. Uvede na pravou míru také některé mýty spojené se sexem.

Indie

Bijay J. Anand

Posvátná sexualita

Naučíš se vědomě se dotýkat, hýčkat a přijímat. Svobodně se odevzdávat a důvěřovat přítomnému okamžiku. Po přijmutí našich stinných stránek přichází otevření, pochopení, extáze.

ČR

Josef Ananda Skuhrovec

Ženský kruh

Od dávných dob se ženy scházely v kruzích, kde si předávaly ženskou moudrost, učily se navzájem o ženské síle, o posvátnosti ženského těla a jeho cyklů, hledaly a poznávaly své kořeny, aby rostly, kvetly a přinášely plody své lásky. Setkání a sdílení v ženském kruhu je velikým zdrojem, který nám pomáhá vnímat hodnotu sebe jako ženy a ženského přístupu. Dcery se v kruhu vždy učily od svých matek, babiček, prababiček, od sebe navzájem, od žen svého rodu, svého kmene. Ženský kruh poskytuje bezpečí a důvěru pro otevření, sdílení a léčení na všech úrovních. V ženském kruhu plyneme, necháváme se unášet proudem života, přijímáme a oddáváme se, jsme si zde všechny rovny, sdílíme naši moudrost a láskyplnost. Přidej se k nám.

ČR

Eva Jelenová

Prožitkový ženský kruh "Cykličnost"

V bezpečném kruhu žen se podíváme na ženskou cykličnost, její projevy, dary, výzvy, vykřičníky a praktické využití do našich životů. Budeme spolu tančit a nést se na vlně ženské energie. Co to znamená, že jsme ve fázi "panny"? Jaké kvality nese "matka"? Jak pracovat s dynamickou "čarodějkou"? A jak si užívat čas "vědmy"? Dozvíš se informace o jednotlivých fázích, praktické tipy jak s nimi pracovat, jak je pochopit, využít ve svůj prospěch, jaké mohou přinášet výzvy a dary.

ČR

Lucie Bečková

Vědomé žití v páru a v lásce

Nemůžu najít partnera. Neumím opustit vztah. Chci najít lásku v mém vyprahlém vztahu. Vhodní partneři už neexistují. Motám se v kruhu. Jak zvýšit sexuální napětí ve vztahu. Neumím přijímat doteky a lásku. Nevím, jak se zbavit žárlivosti. Tak tyto otázky se Vám již nebudou honit hlavou. Velice se těšíme na přednášku Venduly Kociánové a Martina Šmídkeho, kteří si prošli ve vztazích peklem, bolestmi a ztrátami a vyšli z toho jako vítězové.

ČR

Vendula Kociánová

Alaya kruh sdílení

Společné povídání o krásném životě s jógou, materializaci snů, proloženo praktikováním ásán a dalších cvičení. Jako matka 2 dětí, manažerka 3 úspěšných firem a po 20ti letech šťastného partnerského vztahu věřím, že během našeho společného sdílení se navzájem obohatíme svými zkušenostmi, názory a vhledy do životních situací, křižovatek, úspěchů a otázek.

ČR

Šárka Kačabová

 

CEREMONIE & RITUÁLY                        

Sweat Lodge

Už jste zažili Rituál Potní Chýše nebo-li Inipi, Temazcal či Sweat Lodge? Je to prastará šamanská technika saunování, kde necháváme jít staré a vítáme nové, kde jdeme za hranice naší mysli. Je to místo, kde se spojujeme s odpověďmi na naše otázky, kde se znovu narodíme do vědomého života. Již tradičně tento rituál můžete zažít na Healing festivale. Rozhodně doporučuji účastnit se od stavění chýše, výběru kamenů, přípravy dřeva až po samotný obřad. Nádhera. Máte se na co těšit.

ČR|

Sweat Lodge Team

Alchymická aktivace křištálovými mísami

Představ si diamant na vrcholku pyramidy. Už z dálky cítíš, jeho nepopsatelnou sílu. Září všemi barvami, vesmírnou silou světla a paprsky Slunce se skrze něj odráží do celého Vesmíru. Ukrývá v sobě absolutně vše, je to jako špička ledovce, z které máš na dosah úplně celý svět. Je to místo, kam směřuje tvoje duše. Vrchol. Tvůj nejvyšší plně otevřený potenciál je na dosah.

ČR

Amisuel

Shamanic journey

Vydej se po šamanské stezce a setkej se se svým zvířecím průvodcem, svým mocným zvířetem! Mocná zvířata jsou nezbytnou součástí šamanské praxe. Jsou pomocným duchem, který zvyšuje sílu a je nezbytný pro úspěch v jakémkoli čase. Šamani věří, že každý má své mocné zvíře a může se s ním spojit, potkat jej - zvířecí duchové jednají podobně jako anděl strážný. Duchovní zvíře nám propůjčuje moudrost, atributy a vlastnosti svého druhu. Na této mocné cestě se vydáš do neobvyklé reality, do změněného stavu vědomí, za podpory zvuku bubnů. Zvířecí duchové přináší poselství, vhled, ochranu, sílu a podporu podniknout další kroky v životě.

Turecko

Umut Firat Eroglu

Uctění Shiva & Shakti

Velmi silné a hluboké cvičení, při kterém se neobvyklým způsobem dostanete velmi blízko sami k sobě i k vzájemnému sblížení a sou-citu. Tuto techniku je možné využít i dále, v každodenním životě. Tento workshop je hluboký a integrační a má potenciál obohatit a zintenzivnit prožitky a city v partnerských vztazích.

ČR

Tomáš Michal, Umění vedomého bytí

Poselstvní Ženám

Jsi jedinečná. Stojíš ve své plné ženské síle v radosti a v jemnosti, otevíráš se svému plně rozvinutému potencionálu. Miluješ sama sebe a dovoluješ si prožívat život naplno. Jsi spojená se svou životní energií skrze své lůno a napojená na matku Zemi. Tak tohle všechno můžeš, už to v Tobě je. Jen se tomu otevřít... Jsem tady Tě podpořit na této cestě. Žít svoji jedinečnost, své dary a talenty.

ČR

Amisuel

Firewalking - Přechod ohně

Nemožné je jen slovo. Všechno je možné! Firewalking nebo-li přechod přes žhavé uhlíky je skvělá příležitost jak změnit a překonat omezující přesvědčení, nerozhodnost, bloky, obavy a nejistoty, které nám denně brání v dosažení našich nejhlubších tužeb, cílů a poslání Tento rituál nám umožňuje spojit se s naší sílou, rozvinout potenciál a přinést novou vizi. Je to starodávný rituál, ve kterém ctíme velké tajemství života, učíme se od Mistra Ohně, abychom spojili celou naši bytost s mocí záměru. Je to nezapomenutelný jedinečný okamžik v životě, je to velmi silný transformační zážitek a intenzivní oslava života!

ČR

Tomáš Michal, Umění vedomého bytí

Kakaová ceremonie

Kakaové obřady vytvářejí silnou a jedinečnou energii. Je to kolektivní zážitek, kdy se komunita hluboce sjednocuje a vytváří radostnou energii a vysoké vibrace, které pak proudí vším a všemi a udržují nás v dobré náladě. Máte chuť zpívat, tančit, radovat se. Po kakaovém obřadu se budete cítit lehčí, šťastnější a více propojení. Budete se radovat a usmívat jako nikdy předtím. A ano, kakao se připravuje obřadně, žehná se mu, zpívá se mu a celkově se kolem něj zvyšují vibrace a tím zvyšuje účinek při jeho požití. Dbá se na to, kdo jej připravuje a kdo jej nalévá. Jsme moc rádi, že se tato ceremonie rozrůstá a je více a více populární, můžete se jí inspirovat a pak zanést do svého života.

ČR

Eva Jelenová

 

WORKSHOPY & OSOBNÍ ROZVOJ          

Kundalini: Unlocking Anahata Chakra

Všichni se rodíme s touhou “být milován”. V dětství hledáme lásku našich rodičů a jakmile vyrosteme, prahneme po lásce z nějakého jiného zdroje - rodina, přátelé, partneři a také naše děti. Naneštěstí, mnoho z nás končí s pocitem opuštěnosti, a pocitu, že nás nikdo nemiluje. Během tohoto workshopu objevíš bloky na vlastní Anahata čakře, které jsou zodpovědné za tyto pocity opuštěnosti, osamělosti a nehodnosti lásky. A také samozřejmě objevíš jak tyto bloky pročistit a otevřeš se tak cestě lásky a požehnání.

Indie

Bijay J. Anand

Tajemství nastavení mindsetu hojnosti

Mindset hojnosti odhaluje nastavení mysli a proč mimořádně inteligentní lidi nejsou vždy také mimořádně úspěšní. Naučíš se co můžeš udělat pro nastavení mysli na hojnost a jak ji do svého života přivést, jak Tvé nastavení mysli můžeš změnit a ovládat, jak napomoci lásce k učení a houževnatosti, které jsou základem úspěchu ve všech oblastech života.

Kanárské ostrovy

Zuzzi Husarová

Embody leadership mastermind

Zažehni svůj potenciál a životní účel v magnetické přítomnosti. Vykroč sebevědomně, buď vůdcem, buď změnou a příkladem, zanechej ve světě svou stopu, žij v radosti a vyjádři naplno svou osobnost, svou pravou podstatu!

USA

Hemalayaa

School of Channeling

Tvé srdce se chce otevřít a Ty to víš. Změnou pohledu můžeš vyřešit většinu svých problémů. Vydat se na cestu s průvodcem Ti pomůže uvědomit si jádro blokád, mylných představ, kořenů strachu a starostí. Potom je snazší bránit se temné energii, kterou vytvářejí, a odstranit blokády. S podporou duchovních průvodců a chanellingu můžeš získat užitečné informace k překonání překážek na Tvé cestě.

Turecko

Umut Firat Eroglu

Splnění posvátného snu Tvé duše

Soulad Mysli – Těla – Srdce. Jak s ním zacházet a využít jej pro tu správnou akci? Jak uzdravovat nejen své tělo, ale i mysl a srdce? Na tuto otázku si společně nejen odpovíme, ale vyzkoušíme si to i v praxi. Čeká nás nádherný prožitek plný energie, životní vášně a kouzla přítomnosti a plynutí. Workshop je pro každého, kdo chce život nejen žít, ale užívat si každý okamžik. Krásný harmonický a velmi účinný způsob, jak si nejen plnit přání, ale také jak procítit v celé své bytosti hloubku a krásu svého srdce, své podstaty.

ČR

Tomáš Michal, Umění vědomého bytí

Workshop vědomé smyslnosti

Workshop vědomé smyslnosti Vědomá smyslnost přináší techniky pro emocionální uzdravení, sexuální léčení, pro práci na vztazích a nástroje proto, abychom do svých životů přinesli více lásky, důvěry a porozumění a autentického propojení s ostatními. Používáme smysly zrak, čich, zvuk, chuť, zrak a hmat k tomu, abychom se stali více vědomými si svého „bytí“ v životě. Věnujeme pozornost svému tělu. Všímáme si emocí a pocitů v těle, všímáme si toho, jak vnímáme sebe a ostatní lidi kolem nás. Když jsme schopni si všímat svých emocí a přesně pojmenovat a vnímat, co se děje v našem těle, tak se dostáváme do své autenticity a pravdivosti a to je začátek sebepoznání jako lidské bytosti. Jakmile začneme poznávat pravdu o sobě a propojovat se svými nejhlubšími touhami, můžeme tuto pravdu sdílet s ostatními. Pomocí účinných komunikačních technik, jsme schopni zdravě vyjadřovat sami sebe ven, směrem k našim blízkým. Dotek je zde důležitou součástí, protože nám pomáhá v rozšíření škály tělesných pocitů a emocí a v dosažení uvolnění a potěšení, ale také vnést uvědomění do skrytých vzorců chování. Smyslnost je často zaměňována se sexualitou. Sexuální vzrušení je iniciováno skrz naše smysly, ale sexualita je jen jednou z částí obrovského potenciálu smyslnosti našich těl. Jsme smyslové bytosti, a aniž bychom museli zrovna být v sexuálním spojení, můžeme si užívat sladkosti bytí ve svém těle, dát si svolení plně si to užít a vědomě přijímat potěšení, která přináší život. Ochutnávat, dotýkat se, pozorovat, zhluboka dýchat, zvučet, nebo zpívat…Být znovu jako děti..bez studu a posuzování, ve své nevinnosti, totální přítomnosti a zvědavosti..

ČR

Monika Amaee Trčková

Release, connect, be

Více o Release, connect, be s Irenou již brzy, moc se těšíme...❤️

Bali

Irena Banda

Umění vědomého kontaktu

Vědomý kontakt, dotek, je mocným nástrojem pro posílení těla i duše, vyjádření lásky a prohloubení souladu a porozumění. Dotek je s námi od našeho prvního nádechu po zrození na tento svět a je také tím nejcennějším, kdy jej opouštíme. Pojď se naučit využít vědomý dotek pro otevření, hlubší poznání a podporu těla i duše, pro posílení vztahů. Nauč se dotek chápat a využít jako smyslný rituál a respektující uctění a jako nástroj pro probuzení a posílení Tvé životní síly.

ČR

Lucie Bečková

Activate you feminine power

Hemalayaa do Tebe vdechne inspiraci a moudrost na transformační cestě a znovu Tě spojí s Tvou rovnováhou, vášní a hrou. Je ctihodným průvodcem a radostným vizionářem. Přijmi pozvání k hlubokému poznání sebe samé a aktivuj svou posvátnou ženskou energii. Naučíš se, jak proměnit své ženské duchovní dary ve zlato, kterými si zasloužíš, aby byly a naučíš se otevřít se hojnosti. Hemalayaa přináší světlo, lásku a radost.

USA

Hemalayaa

Emocionální očista

Více o Emocionální očistě s Irenou již brzy, moc se těšíme...❤️

Bali

Irena Banda

 

HUDBA & HUDEBNÍ LÉČENÍ                  

Člověk s kytarou

Štěpán Gruchala, frontman kapely Bluesquare, spoluvýrobce el. kytar G&G, dřívější velmi úspěšný přispěvatel časopisu Muzikus a v neposlední řadě také zapálený biolog. Jeho kapela Bluesquare vytváří překvapivě energické autorské blues. Kapela získala ocenění Zajíc 2010 v kategorii jazz/blues, odehrála více než 120 koncertů po celé ČR i v zahraničí a v listopadu 2014 vydala desku Sychravé ráno.

ČR

Stěpán Gruchala

HudbaDúhy

Hudební ceremonie Hudbadúhy je čas plný krásných písní z celého světa, žehnajících Matce Zemi. Pohoupeš se v rytmu etno a reggae písní, zazní organic-trance a taneční gypsy a všichni se navzájem propojíme v harmonii rainbow písní. Otevřeme svá srdce léčivé hudbě, magickému tanci a požehnáme tím sobě, druhým a Matce Zemi a nalezneme lásku v tanci a zpěvu v přítomném okamžiku.

ČR

Eva Jelenová a Straky

Večerní hudební ceremonie

Intuitivní kapela Rytmy srdce jejichž hudba je tvořená domorodými přírodními nástroji. Spojení australského didgeridoo, afrického djembe, šamanských bubnů, éterického zpěvu a dalších perkusí vás svými hlubokými vibracemi naladí sami na sebe, propojí s rytmy přírody a uvedou do stavu přítomného okamžiku. Těší se na Vás členové kapely Monika, Mia, Linda, Marek a Honza

ČR

Rytmy Srdce

Mahapatra Mantra Journey

Mahapatra je izraelská hudebnice a zpěvačka. Svým hlasem vytváří bezpečný a magický prostor pro nahlédnutí do vlastního nitra a sjednocení se samou podstatou bytí. V nádherném prostoru, který nasytí svým nádherným hlasem jste láskyplně vítáni, abyste se dostali k plné relaxaci a cestu hluboko do vnitřních říší své bytosti.

Izrael

Mahapatra

Colibri Heart Tribal Trance Dance

Colibri Heart Tribal Trance Dance se zrodil z vášně spojit sílu pohybu s energií hudby. Přidej záměr, energii, komunitu, archetyp, vizi, pot a vášeň a náš tanec se promění v živou, pohyblivou a dýchající modlitbu, v oslavu života, cesty a přítomného okamžiku.

ČR

Guy Barrington

Mantrování a sdílení

Mantry jsou nástrojem k uklidnění mysli. Mantra je zvuk a zvuk je energie. Energie je vlna vytvářející rezonanci s podobným. A tak pokud se otevřeme zpěvu mantry, můžeme se propojit se sebou samými, mezi námi navzájem a následně také s jednotou, která nás obklopuje, která nás vítá, která se o nás stará a s největší péčí nás hýčká v přítomném okamžiku.

ČR

Šárka Kačabová

Mantrování

Co je mantrování? Spojení s vyššími silami, z kterých povstává náš život? Léčebná meditace a znovupropojení s naší hlubokou pravdou? Terapeutická metoda otevřením bran hlasu, mysli a duše či propojení s odvěkou lidskou schopností a silou modlitby? Mantrování může být pro každého něčím jiným. Každý přicházíme z jiného prostředí, s jinou minulostí a s jínými nadějemi a povahou. Co nás však všechny při mantrování spojuje je společný prostor, hluboce léčivý potenciál hudby, setkání a forma, která je univerzální všem kulturám, v moderní společnosti však těžko dostupná. Moment, kdy se v podobně naladěném společnu otevírá příležitost k léčení, nazírání podstaty našich každodenních i nevšedních patálií a jakási zvláštní přítomná síla takového setkání, která do všech našich snah přináší kvalitu světla, naděje a krásy, vždy jaksi čekající na naše niterné pozvání. Forma tisíců a tisíců let a nespočtu pokolení, čekající v nás na probuzení svého léčivého potenciálu. <3 ॐ

ČR

Jan Kramář

Hudební očista

Během Hudební očisty, ponořeni do Danielem tvořené hudební lázně, dopřejeme své duši i mysli pořádnou dávku lahodné energizující hudby, léčivých tónů, které budou znít každou buňkou Tvého těla bažícího po svobodě, lásce a poznání. Rozplyneš se spolu s námi ve spontánním tanci, nezkrotném intuitivním pohybu prostorem, během kterého se naladíš na svou podstatu, vlastní vnitřní klid, uvolníš svůj vnitřní potenciál a rozlétneš se ke hvězdám. To vše za nádherných zvuků řady nástrojů, didgeridoo, bubnů a hangdrumu.

ČR

Daniel Beneš

 

TANEC & ECSTATIC DANCE                   

Vědomá párty

Vědomá párty je barevná, taneční, meditační a především svobodná, extatická, s obrovskou láskou připravená a velkou hravostí provázená. Vědomá párty je intuitivně tvořená a velmi citlivě vedená. Vědomě dýcháme, aktivně meditujeme, svobodně tancujeme. Vykuřujeme prostor posvátnými bylinami, opíjíme se kakaem a společně vytváříme prostor souladu, jednoty, radosti a extatického napojení na sebe samé, přítomný okamžik a kolektivní bytí v radosti a lásce.

ČR

Lucie Bečková

Beyond Dance

Beyond dance Tě vezme za hranice běžného tance. Nechej se zavést do krásné říše intuitivních a sebevědomých pohybů, kde objevíš dosud nepoznané, kde nalezneš kousky sebe, které Ti byly doposud skryty, kde osvobodíš svou mysl, kde hudba naplní a rozpohybuje každou Tvou buňku a ukáže Ti jak nádherným člověkem jsi a jak radostné je být, žít a splynout s přítomným okamžikem.

Bali

Irena Banda

Ecstatic Dance

Při extatickém tanci se oddáte rytmu hudby a ucítíte její vibraci, naladíte se na její vlnu a necháte ji tančit vašim tělem. Ponoříte se do přítomného okamžiku a zažijete stav tranzu a extéze. Zažijete pocit propojení se vším a se všemi. Budete v jednotě. Pocítíte uvolněné tělo, emoce a vzrušení. Ze srdce doporučujeme.

ČR

Ondřej Lakomý

Dance with me

Oddej se magické energii, kterou Hemalayaa naplní celý prostor, oddej se tanci bez hranic. Oddej se vedení, kterým Ti Hemalayaa, jako již tisícům lidí na celém světě, umožní zbavit se vnitřních bariér a pomůže Ti na cestě k sebevědomém vyjádření a k prožití hlubokého spirituálního napojení. Dance with me Tě zavede do osvobozeného stavu vědomí naplněného sebepřijetím a radostí ze života.

USA

Hemalayaa

Cesta tančícího srdce

Základní technikou Cesty Tančícího Srdce je TANEC. Tanec umožňuje ukotvení a integraci získaného účení a také rozvzpomínání. Skrze tanec budeme schopni skutečně uchopit esenciální, hluboké významy poznání. Abyste byli opravdoví ve všech způsobech Bytí, žití, vztahů, vyjádření, komunikace… Cesta Tančícího Srdce nachází dokonalou rovnováhu mezi vnitřní prací sebepoznání a tvůrčím vyjádřením ve vnějším světě, prozkoumává autentickou přirozenost našeho lidského bytí, inspiruje, povzbuzuje a aktivuje nás k naplnění našich snů, vizí, tužeb a potenciálů Života. Vstupem na cestu tančícího srdce jste zváni k příležitosti dovolit svému autentickému Já protančit se každou buňkou, každou myšlenkou, pocitem a představou k tomu, abyste se dostali do plné přítomnosti a trvale v ní zůstávali.

ČR

Guy Barrington

Cocoa Embody Dance

Nádherný a silný taneční workshop s posvátným kakaem, energickou a krásnou Irenou, která bude Tvou průvodkyní. Tady jsi živlem, tady jsi sám/a sebou, tady probouzíš svou podstatu a necháváš se unášet tóny a rytmy, splýváš s Jednotou, loučíš se s nepotřebným, vítáš nové a toužené a kveteš.

Bali

Irena Banda

Tancem k totemovému zvířeti

Poznat vlastní totemové, silové zvíře je dar, který Ti pomůže se spojit se ztracenými částmi Tvé Duše. Totemové zvíře je mostem mezi vědomým a nevědomým světem, kterými nás provází. Silové zvíře do našeho Života povolá více moudrosti, vědění, ochrany, síly, léčení a umožňuje nám napojit se na naše skryté dary, silné stránky, které nás dělají silnějšími. Také nám nabídne léky, které nám pomohou lépe zvládnout vlastní stíny, strachy a bolesti. Poznáním svého silové zvíře, poznáš lépe sami sebe, získáš spojence, který s Tebou bude v časech dobrých a zlých bez ohledu na to, jestli se právě budeš smát či plakat. Silové zvíře se stane Tvým spojencem, který tady bude vždycky pro Tebe, aby Ti pomohl vstát, aby osušil Tvé slzy a dodal Ti energii splnit si své sny.

ČR

Šárka Kačabová

HEALING FESTIVAL: JUST BE 2020 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA