PROGRAM

POPIS WORKSHOPŮ A PŘEDNÁŠEK 

Workshop Kundalini: Unlocking the Anahata Chakra - Probuzení Lásky a životní radosti

Všichni se rodíme s touhou “být milován”. V dětství hledáme lásku našich rodičů a jakmile vyrosteme, prahneme po lásce z nějakého jiného zdroje - rodina, přátelé, partneři a také naše děti. Naneštěstí, mnoho z nás končí s pocitem opuštěnosti, a pocitu, že nás nikdo nemiluje.

Během tohoto workshopu objevíme bloky na vlastní Anahata čakře, které jsou zodpovědné za tyto pocity opuštěnosti, osamělosti a nehodnosti lásky. A také samozřejmě objevíme jak tyto bloky pročistit a otevřeme se tak cestě lásky a požehnání.

Bijay J. Anand

Indie

Kundalini Soul Detox

Nedostatek milovaných osob, emocionální nebo fyzické zneužívání, lítost, vinu a smutek. V životě zažíváme různé druhy bolesti. A všechna tato energetická toxicita (která se na fyzické úrovni projevuje jako specifické chemické látky, hormony a neurostransmitery) způsobuje, že naše duše je vystrašená a naše aura slabá. Tak jako pečujeme o svoje tělo, jelikož jinak by onemocnělo, je třeba pečovat i o náš energetický systém, naši Duši - i ta potřebuje léčivou péči a detoxifikaci. V tomto workshopu využijeme sílu kriyí Kundalini Jógy, aby v nás sílu Kundalini probudili a osvobodili nás od okovů lítostí a smutků.

Bijay J. Anand

Indie

​Šamanský rituál Mužský kruh

"My brothers in Brno, this is a call for you to meet in an empowering, open hearted men's circle. Let's meet to share, develop and be inspired into divine masculine energy."
- Umut Fırat

Muž si zaslouží emocionální svobodu, muž si zaslouží lepší spojení s ženskou energií, muž si zaslouží více míru v srdci a muž si zaslouží zdravější, silnější mužskou energii.

Společně, muži s muži, se scházíme v odvážném, otevřeném, milujícím a mocném mužském kruhu za účelem sdílet své vlastní zkušenosti na cestě k pochopení a získání zdravější, vyvážené mužské síly. Budeme také sdílet tipy, jak lépe propojovat a komunikovat s ženskou energií. Během seance bude také prostor pro sdílení, diskuzi a zodpovězení otázek.

Celý rituál zahrnuje čas sdílení a přijetí mužské slabosti, čas růstu do síly,
povídání pro pochopení základní struktury mužské a ženské energie a nalezení rovnováhy, rituál otevření srdce, prolomení bariéry, fyzické cvičení pro získání vyvážené mužské energie pro své tělo a aktivace Kundalini vedoucí ke zkrocení sexuální energii a její přeměnu na životní sílu...

Umut Firat Eroglu

Turecko

Manifestace sebelásky

Přednáška plus Meditace sebelásky.

Jsou milující vztahy, hojnost, klid a trpělivost přirozenou součástí vašeho života?

 

Možná ne... Stejně jako u mnoha dalších žen.

Možná jsou součástí vašeho života spíš starosti, povinnosti, výčitky, nemoci,  či trápení se vztahy okolo vás. Možná věříte, že svůj život nemůžete změnit a cítíte se být obětí nechtěných událostí.

Napadlo vás někdy položit si otázku, jestli by to mohlo být i jinak?

 

Díky sebelásce si prohloubíte pocit štěstí, posílíte odvahu a odhodlání, otevřete laskavost a empatii, zvládnete lépe stres a otevřete se hojnosti a bohatství.

Simi a Zuzzi Husarová

ČR

Ceremonie ukotvení lví brány

Lví brána přináší obrovskou sílu, Vlnu Světla, kterou my nyní můžeme uchopit a která nese informace Zhmotňování, Přeměny, Síly a Tvoření.

 

Dostáváme se do nových energií a na nová místa, do nových vztahů, kde můžeme naplnit naše Sny a naši Cestu. Načerpejme v toto posvátné datum Nové Energie a neomezenou sílu, kterou v sobě máme a udělejme s hrdostí lva vědomě kvantový skok kupředu. Naše projekty, záměry i osobní místa, kde cítíme prostor pro růst nebo změnu – to vše můžeme v tento den společně posílit a uvést více do souladu s proudem života, který v současné době zesiluje. Lví Brána nese také energii ženské odvahy, nádherným způsobem tedy zapadá do Healing Festivalu: Posvátná ženská energie. Krásně synchronní.

Hana Sahhu-Arrah

ČR

Seminář intuitivního zpěvu a smyčkování na loopstationu s Patrikem Kee

Zveme Vás na seminář, který je pro všechny, kteří se bojíte zpívat i když byste moc rádi. Ve skrytu duše rádi zpíváte, máte ze zpěvu radost a toužíte opět nalézt odvahu zpívat.
Právě prosřednictvím zpěvu a práce s hlasem začal příběh chlapce, který se proměnil ve vědomou bytost plnou lásky, soucitu a přijímání. Patrik je přesvědčen, že stačí málo a člověk se lehce rozpomene na to kdo skutečně je, byl a jak se cítil, než si osvojil rady a naučené programy o tom jak má vnímat chování svého okolí.

Zpěv je dar, který nám umožňuje se i uzdravit a povznést nad přehnané emoce, které často způsobují, že se můžeme lehce dostat mimo svůj střed. Pojďme znova nalézt rovnováhu a přijměme se právě takový jací jsme.

Patrik Vás s lehkostí provede, inspiruje a nabídne sdílení zkušeností, které během dvaceti let studia hudby nasál a stále nasává.

Co můžete čekat:
- uvolňovací a protahovací cviky,
- vědomé dýchání,
- rozezvučení,
- intuitivní zpívání,
- zasvěcení do práce na loopstationu a tvoření s ním.

Patrik Kee

ČR

Těhotenská rovnice

Jde o novou alternativní diagnostickou metodu, která se zaměřuje na přesné rozklíčování souvislostí a příčin nemocí, rodových a rodinných zátěží, psychických dispozic v dřívější minulosti, s přesahem do dětství, porodu, prenatálního období až do života matky od jejího narození do okamžiku početí.

Základem Těhotenské rovnice je předpoklad, že osud existuje a dokonce jej dědíme z generace na generaci, dokud se nerozhodneme s ním něco udělat a změnit jej. Klíčovou branou, skrze kterou se osudy kopírují z matky na dítě, je těhotenství a veškeré okolnosti od vteřiny početí dítěte až do vteřiny začátku porodu.

V Těhotenské rovnici platí, že to, co žijeme v dnešní době, má svou přímou souvislost s tím, co už jsme tu žili opakovaně před určitou dobou. Dokonce se nám to v určité periodě pravidelně opakovalo a opakovat bude tolikrát, dokud nám to nebude podezřelé, nápadné a burcující, abychom s tím okamžitě něco udělali a změnili. 

Marek Ščotka

ČR

Nalezení klidu skrze hudbu a sebedotazování

Experimentální hudební koncert, kde účastníci mohou zažít svůj přirozený stav, stav “bytí” skrze hudbu, sebedotazování, dialog, či-gong (léčivé zvuky) a skupinovou práci s hlasem.

Workshop má interaktivní charakter. Soustředění dovnitř, introspekce, odblokovává naši schopnost pozorovat a tázat se sebe sama. Na povrch vyplouvá vědomí a přirozená vlastnost - touha poznat sám sebe.

Hudba je přímo neuvěřitelným nástrojem, díky kterému můžeme navázat hluboké spojení se srdcem. Právě skrze srdce prohlubuje smysl a pocit “bytí”. Jakmile v tomto zjemnělém stavu spojení začneme se sebedotazováním, můžeme odkrýt pravou povahu reality, samé tlukoucí srdce reality a stálý klid a mír dokonalé přítomnosti, která v tomto srdci dlí.

Niall McGuigan

Irsko

Kakaová ceremonie

Posvátný a radostný rituál, kterým uctíme ducha kakaa. Budeme se radovat a tančit a zároveň se zjemníme a naladíme se na vlastní hloubku. Kakao je mocná medicína a pokud se připraví správným způsobem s úctou a obřadem, jeho účinky se o to zesílí. Velmi příjemným a přirozeným způsobem zjemňuje a rozšiřuje naše energetické tělo a především otevírá srdce a ladí nás do vibrací srdeční čakry. Kakao nás oživuje a zahrnuje nás láskou, to je pravou podstatou jeho afrodiziakálních účinků. Ucítíte se oživení a ve své síle, s kakaem se jemně naladíte na své dary a talenty, na svoji přirozenost a lehkost...

Sarah-Jane Perman

Austrálie

SweatLodge ceremonie kamenného lidu

Léčivý obřad kamenného lidu vychází z tradice severoamerických indiánů a tradice Společnosti Spletených Vlasů a jejich učení o Medicínských kruzích (Twisted Hari Society).

 

Je to očistný obřad, který používá alchymii čtyř směrů a čtyř živlů.

Potní chýše reprezentuje lůno Matky Země. Léčivý obřad není jen pro naše zdraví, ale je zasvěcen léčení celé naší planety Země.

Jitka Mandalam

ČR

Dance Yoga

Neobvyklá a krásná kombinace jógy a tance, kterou si oblíbíte.  

Protančíme ásany jednu za druhou, ztišíme se v meditaci a na závěr ulehneme do šavásany.

Ayla

ČR

Nebe, peklo nebo obojí?

V mnohých z nás je hluboce zakořeněn duální pohled na svět. Často máme pocit, že se musíme rozhodnout, zda nebe nebo peklo v nás, oheň nebo voda, zda romantická láska nebo divoká vášeň, zda srdce nebo pohlaví.

V průběhu workshopu projdeme několika hravými cvičeními, které nám pomohou rozproudit energii a nahlédnout, jak tantricky tančit mezi protipóly. Jak je žít současně, a to nejen na workshopech a festivalech, ale především v každodenním životě. Jak uvolnit naše limity, léčit zranění a otevřít se naplno životu.

Jan Komeda a Marie Koudelková

ČR

Zdravé Sebe-vědomí

Zdravé SEBE – VĚDOMÍ

Aneb využijte své podvědomí ve svůj prospěch

Otázky na které si odpovíme:

Žijeme tak, jak opravdu chceme a žijeme vědomě?
Dokážeme každé ráno vstávat s dobrou náladou, radostí s chutí do života?
Co je vlastně zdravé Sebe-Vědomí?
Jak nás ovlivňuje naše podvědomí?
Naše rutiny-návyky a jaký mají vliv na náš život?
Opravdu potřebujeme strach? 
Na čem všem jsme závislí a co s tím?
Jak odstranit znásilňování sebe sama slovem “musím”?

 

Témata o kterých budeme hovořit

Pět klíčových oblastí našeho života.
Cesta ke zdravému, šťastnému životu v radosti.
Každodenní rituály pro šťastnější a zdravější život.
Vnitřní a vnější svoboda.
Hodnoty, hodnocení, postoje.
Rovnováha: tělo-mysl-„idea“. (Intuice, Duše, Emoce, Autenticita)
 

Karel Hašler

ČR

Workshop Kundalini Limitless

Jako lidské bytosti se bezděčně necháváme chytit do pasti bloků, které si my sami vytváříme. Zůstáváme dobrovolně v neúspěchu, nefunkčních vztazích a nedovolujeme si blahobyt. A to vše díky slabosti naší mysli. V tomto workshopu představí Bijay specifické mantry, kriye a meditace Kundalini Jógy, které prolomí tyto blokace a osvobodí nás od limitujících přesvědčení, které brzdily náš růst.

Bijay J. Anand

Indie

Filosofie Kámásutry a léčení vlastní sexuality

Milování může být bránou k něčemu tak ohromujícímu, že by nás dříve ani nenapadlo uvažovat tímto směrem. Pokud se milujeme vědomě, s všímavostí a pozorujeme aktivně co se děje, může naše energie nebývale expandovat a rozšířit a pročistit naši auru. Tímto způsobem se můžeme uzdravit ať už mentálně či fyzicky. Východní kultury jako je Indie, Čína, Japonsko nesou rozsáhlé texty na toto téma - jak milování provozovat, aby nás pozvedalo na všech úrovních. Drtivá většina z nás zažívá orgasmus na 1. a 2. čakře, vědomím a všímavostí můžeme však zažívat orgasmus na všech 7mi čakrách. Během této diskuze, nám Bijay poodhalí roušku tohoto prastarého umění milování. Představí důležité aspekty toho jak nás sex může uzdravit nebo naopak poškozovat naše zdraví. Uvede na pravou míru také některé mýty spojené se sexem.

Bijay J. Anand

Indie

Léčení vztahu s mámou

Léčení vztahu s mámou

Něco, co bylo před 15 lety čistě nemožné je dnes realita.

Chybělo ti něco v dětství od tvé mámy? Co ti nedala, po čem jsi tolik toužil/a? Nemůžeš jí odpustit? Jsi na ní naštvaný/á? Nosíš si své dětské zranění do tvého aktuálního vztahu?

Chceš na všechno zapomenou, ale pořád jako by se ti to vracelo.

Nejraději bychom vztah s naší mámou potlačili, ale víme, že pokud ho nevyléčíme, promítá se do našich partnerů a partnerek a svoje nevyřešené rodinné vzorce předáváme dál svým dětem.

 

Na tomto workshopu se dozvíš co nám pomohlo najít cestu k sobě a jak to můžeš udělat i ty.

Simi a Zuzzi Husarová

ČR

Žena a muž ve vztahu

Nejen přednáška o vztazích. 

Dozvíte se, jaké typy vztahu jste žili, žijete a můžete žít. Kde vznikly naše vadné programy a jak s nimi pracovat. 

Budete si připadat normální a pochopíte, že jste součástí vývoje, kdy každá chyba není chyba, ale naprosto nutná zkušenost k vývoji a láskyplnému vztahu. 

Povím vám pravidla láskyplné komunikace, které dokážete ihned implikovat do vašeho vztahu. 

Pokud vztah nemáte, budete vědět, jak na něj a co brzdí partnerský tok. 

Na závěr si probereme prazákladní komunikaci s dětmi. 

Co chtějí holčičky a co potřebují kluci? Jsou to naprosto rozdílné výchovné veličiny a dobrým uchopením můžeme předejít hlubokým traumatům znemožňujícím láskyplné vztahy v dospělosti. 

A prostor pro otázky.

Vendula Kociánová

ČR

Hojnost bez přání a kouzel - změna myšlení

"Nemůžu se hnout z místa."

"Chybí mi peníze."

"Mám pořád strach, co bude."

"Nevím, jak to zvládnu."

"Motám se v kruhu."

 

Jsou tohle vaše slova? Věříte, že sami můžete změnit to, jak se vám v životě daří?

Věříte, že můžete proměnit strach na lásku a přitahovat bohatství?

Pokud ano a jste připraveni převzít odpovědnost za svůj život, ráda vám ukážu, jak jsem myšlení změnila já. Jaké drobné kroky vedly k tomu, dělat, co mě baví a být za to velmi slušně ohodnocena.

Co na přednášce získáš?

Nový pohled na peníze a hojnost celkově.

Funkční tipy, jak nemuset řešit, co bude zítra.

Rady, jak přitáhnout do života peníze a hojnost bez použití magie a kouzelných formulek.

Naději, že máš naději.

Nadhled a úlevu, že vše je v pořádku.

Spoustu inspirativních příběhů běžných smrtelníků, které budeš chtít žít také.

Vendula Kociánová

ČR

Iniciační rituál Maří Magdalény

Máří Magdaléna, archetyp kněžky. Všichni ji známe jako lehkou dívku, která žila v dobách Ježíše Krista a následně se obrátila na víru. Ve skutečnosti byla Máří Magdaléna kněžka zasvěcená do učení bohyně Isis. Tyto kněžky působily jako léčitelky a to především mužů. Setkávali se s muži a pouhá jejich přítomnost uzdravovala muže od myšlenek války a představ o oddělenosti, přinášely hluboký prožitek jednoty a lásky. Jde o léčení sexuálních témat, která si ženy nesou v průběhu tisíciletí. Patronkou workshopu je Bohyně Isis. Její energie a frekvence vstoupí mezi nás, spojíme se s jejím vědomím, zasvětí nás.

Dovolte si přijmout lásku a přitáhnout si do svého života láskyplné zážitky a to každý den vašeho krásného života. My všichni jsme duchovní bytosti, které zažívají lidskou zkušenost na zemi. A máme stále přístup do vyšších dimenzí, vědomí a božské lásky. Když se odevzdáme Vyššímu Já a světlu v nás, můžeme objevit naše léčivé schopnosti a síly.

Lucie Aujeská

ČR

Omlazující jóga

Každá žena může být krásná. Pojďme se naučit asany, techniky, mudry a mudry mládí! 

Omlazující jóga vám může pomoci ke:

1. štíhlé postavě 
2. odstranění hlenu ze střev 
3. zrychlení metabolismu 
4. zvýšení svalové hmoty 
5. odstranění bolesti zad 
6. omlazení organismu 
7. opravy štítné žlázy 
8. úprava menstruačního cyklu do rovnováhy 
9. okysličení krve 
10. redukce vrásek 
11. zvýšení hodnot ženských hormonů 
12. nejdříve psychický detox, poté energie, klid a mír 
13. otevření srdce 

14. zvýšení funkce nadledvinek 
15. čištění jater a ledvin 

Staří jogínští tantrici tvrdí, že věk neexistuje. V dnešní době chtějí všichni vypadat a cítit se mladě. Společnost je nemocná, životní styl a nastavení mysli nám to neumožňuje. Nerada bych tvořila další kult mládí a osobnosti. "Tělo může stárnout pomaleji, dokonce Dr. Norman Walker dokládá, že buňky v těle jsou schopny se obnovovat do 80 let". Pojďme se naučit asany a techniky mládí!?

Renáta Ptáčníková

ČR

AcroYoga

AcroYoga je krásná pro svoji hravost, originalitu, komunikační přesah i vzájemnou spolupráci partnerů.

Jedná se o cvičení s velmi významnými prvky hravosti, komunikace, zpětné vazby, zábavy, sdílení a inspirace. Ač to na první pohled nevypadá, základní prvky zvládne po krátké instruktáži každý zdravý člověk. Na festivalu ji budete moci vyzkoušet několikrát, a to s následujícím zaměřením:

 

Objevte kouzlo AcroYogy (úplní začátečníci)

Přijďte se poprvé seznámit s tímto unikátním cvičením, které má mnohem větší přesah, než jste tušili. Vyzkoušíme si ty nejzákladnější pozice a v rámci terapeutické složky se i trochu odměníme masáží. :) 

 

AcroYoga - standing + popy (začátečníci / mírně pokročilí)

Máme pro vás připraveny efektní pozice ve stoje a dynamické popy v leže (L-base), abyste si nemysleli, že je AcroYoga nuda!

 

Objevte kouzlo AcroYogy (úplní začátečníci)

Přijďte se poprvé seznámit s tímto unikátním cvičením, které má mnohem větší přesah, než jste tušili. Vyzkoušíme si ty nejzákladnější pozice a v rámci terapeutické složky se i trochu odměníme masáží. :) 

 

AcroYoga Flow (začátečníci / mírně pokročilí)

Jednotlivé pozice spojíme do flow (choreografie), díky které se naučíme mezi triky hladce proplouvat. Připraveny pro vás budou dvě úrovně, aby lépe sedly vašim dosavadním zkušenostem.

Joyful AcroYoga

ČR

Kundalini Transmission

Tato ranní praxe kundalini jógy nás propojí s naším vnitřním potenciálem a rozzáří na celý den. Přijďte a ponořte se do zdroje svého božského světla. Během tohoto cvičení zažijete 

výjimečný očistný účinek. Láská bude proudit každou buňkou našeho těla. 

Za Rah Kumara

​Řecko

Masáž pěti doteků

Masáž Vtisků ( Masáž pěti doteků)

Tato "Masáž Pěti Doteků" je inspirovaná tradicí  indiánů nazývanou Quodoushka. 

Tato masáž je očistnou technikou pro tělo. Přináší hlubokou regeneraci a relaxaci.

Zbavuje tělo starých vtisků/programů a připravuje ho na nové pozitivní zkušenosti.

 

Systém Quodoushka, založený na učení dávných Májů, Olmeků a Toltéků a předávaný generacemi Twisted Hair Nagual Elders of the Sweet Medicine Sundance Path, nabízí praktické vedení v sexu, intimitě a vztazích, stejně jako v tom, jak dosáhnout vyšších úrovní orgasmu a sexuální extáze. Tento systém pracující s léčivou silou sexuálního spojení a orgasmu představuje cestu k vyléčení emocionálních zranění a sexuálních nejistot, oživení monotónních vztahů a objevení líbezné medicíny sexu.

 

Šamanské masáže a praktiky s tělem jsou mocnější než konvenční masáže tím, že šaman používá vědomý dotek, plně se soustředí a koncentruje energii, pomáhá si vizualizací, načítá energetické tělo a používá další techniky pro umocnění účinku léčení.

Jitka Mandalam

ČR

Soul Healing

Léčení duše je hluboká psycho-spirituální šamanská cesta, jejímž primárním zaměřením je vyrovnání nás s našimi Pravými Já a našimi nejlepšími osudy. Léčení duše nám pomůže rozšířit naše duchovní vědomí, uzdravit karmické vzorce a motivy, celoživotní karmické vzory a témata, budovat vědomá spojení s našimi duchovními průvodci, rozvíjet láskyplné spřízněné vztahy a dosáhnout osobních a profesionálních cílů, které jsou v souladu s naším Pravým Já a cestou naší duše.

Satya

Portugalsko

Démoni v nás a cesta do nebe a na zemi

Některé nauky hovoří o démonech některé modernější zdroje o stínech v nás. Ať ty skryté a často potlačované složky naší osobnosti nazýváme jakkoliv, je to pro nás jeden ze zásadních kroků na cestě seberozvoje, pokud chceme postavit dům své osobnosti na trvalých a kvalitních základech. Během workshopu nahlédneme, co pro nás stín aneb démon znamená, jak nás může limitovat v práci a vztazích. Jak z nás odsává životní energii. Současně objevíte, jak se začít se svými démony vypořádávat, tak aby vám nehrozil syndrom vyhoření. Přesto, že téma je velmi hluboké, budete se u toho i náramně bavit.

Jan Komeda a Marie Koudelková

ČR

Meditace pěti pilířů života

1. Meditace pro tělo

2. Meditace pro „Já“

3. Meditace pro vztahy

4. Meditace pro naplněný život

5. Meditace pro finanční hojnost

Karel Hašler

ČR

Starodávná moudrost léčení Ayurveda

Indická, Čínská a Tibetská moudrost jak pěstovat Krásu, Zdraví a Štěstí - v porovnání s východní medicínou je současná věda nyní zhruba v adolescentním věku. Naproti tomu Ajurvéda je věda stará 5.000 let a má své kořeny ve starověké medicíně a holistických postupech léčení. Zatímco alopatická léčba má celou řadu nebezpečných vedlejších účinků, Ajurvéda a přirozená léčba jsou absolutně bezpečné a praktické. V současné době přichází Východní medicína opět ke slovu a už je nejvyšší čas. Je to způsob jak zachránit sama sebe, ale také naši milovanou planetu.

Bijay J. Anand

Indie

Ceremonie probuzení vnitřní ženské a mužské síly "Isis Activation"

Voláme nejstarší Šamanku na matce Zemi - “Bohyní Isis”, aby probudila posvátnou ženu a posvátného muže pro nové “Paradigma Ráje” na naší Zemi.

Isis aktivuje božskou sílu a hojnost, která už v Tobě dlí, skrze její zlatá křídla a vyživuje Tě čistou láskou a moudrostí.

Zaposlouchej se hluboce, abys přijal/a poselství své moudrosti. Isis čistí Tvoje energetické tělo, aby vytvořila prostor pro rostoucí Shakti. Nalaď se na tep životní síly, na proud ženství, který Tě otevírá, zjemňuje, oživuje a tančí Tebou až domů, do absolutní milosti. Žij plně jako silná, tvořivá a zářící bytost, kterou už dávno jsi.

Tohle je posvátné pozvání, abys přišla/el a dozvěděla kdo jsi. Zářící žena nebo muž, smyslná/ý, silná/ý, bytost, která si stojí za svým hlasem a svojí suverenitou.

Sestry Isis

...

Transovní bubnování a tanec: Oslava aneb "Nech to plynout"

UVOLNĚNÍ - ENERGIE - EXTÁZE - KREATIVITA - RADOST

 

Prožitkové bubnování je o přítomném okamžiku.

 

Může se mu věnovat i naprostý začátečník ve hře na buben, stačí hrát úplně jednoduše a intuitivně, není potřeba umět nějakou konkrétní hudební techniku.

Během bubnování lze intenzivně zažít kontakt se sebou samým, a také i se svým okolím. Osobní i kolektivní prožitky se mohou odehrávat na různých úrovních a mají různé aspekty, jako např.:

  • uvolnění,

  • otevření se energii,

  • kreativita,

  • dobití „baterek“,

  • vnitřní klid během pohybu,

  • emocionální a mentální očista,

  • radost, extáze,

  • intuitivně komunikující kolektiv,

  • energeticky pulzující kolektiv,

  • kreativně propojený kolektiv.

Workshop proběhne za doprovodu hostujícího bubeníka Lubomíra Stuchlého.

Vlastní donesené bubny a chřestítka jsou vítány.

Michal Haman

ČR

Příběh jednoho měsíce:

„Co  nás ve škole neučili a maminky neřeknou”

Interaktivní seminář s projekcí pro rodiče a dcery, které mají čerstvě menstruaci nebo je menstruace teprve čeká.

Dozvíš se o tom, co je to menstruace, proč někdy bolí, jaký má hluboký smysl a jak s ní žít v souladu a dokonce se na ni těšit.

Výklad je podáván velmi jemným a taktním způsobem, tak abys pochopila hloubku menstruačního cyklu a mohla své ženství zdravě rozvíjet již v ranném věku.

Vyhneš se překvapení a rozčarování a budeš sama sobě během fází, které nastanou, rozumět.

 

Co vás čeká:

Co je to menstruace?

Fyziologické změny v těle dívky.

Základy hygieny.

Škodlivost tampónů.

Čtyři fáze dívky v měsíci a jejich magická moc.

Oplodnění a jeho předcházení.

Antikoncepce, proč škodí? Náhradní varianty.

Bolesti při menstruaci, proč jsou? Jak jim předejít? Jak s nimi pracovat?

A diskuze.

Vendula Kociánová

ČR

Usmíření Žen a Mužů - Transpersonální konstelace

Ať chceme nebo ne, mezi muži a ženami stále existují emoce jako strach, vztek, nenávist, ponižování, agrese. Tento workshop přináší bezpečný prostor pro nahlédnutí těchto emocí a pro jejich harmonickou abreakci, formou rodinných konstelací. Zbavte se břemene těchto nepotřebných emocí, které sebou vláčíte ať ve větší či menší míře ať už vědomě či nevědomě. Osvoboďte se a připravte se vstoupit s lehkostí a pokorou do nového hlubokého vztahu. Očištění, autentičtí a více sami sebou.

Pit Villa Weidig

...

Rodinné trojúhelníky

Seminář  o moderním pojetí partnerských vztahů a rodin založených na spolupráci trojic členů, na dobře nastavených rodinných rolích a na záměru uzdravování vztahů Matka / Dítě. Jak nepředávat na své děti a vnoučata vlastní rodová zatížení. Jak ukončit a vystoupit ze stínu generačních začarovaných kruhů.

Marek Ščotka

ČR

Thajská omlazující masáž obličeje

Všimli jste si někdy, jak mladě vypadají thajské ženy? Thajská automasáž obličeje dokáže daleko více než krémy, oleje a nebo strava. Dle některých je to prý jedna z mála metod přírodního omlazení, která funguje ve zralém věku. Tato technika je již pro mladé ženy, a může se předávat z generace na generaci.

Pokud ji budete provozovat 3,5 měsíčně 1x denně 20 minut, změní vám strukturu kůže a dalo by se říct celý obličej. Samozřejmě k lepšímu. 

Ukážeme si i částečnou masáž hlavy a uší. Na obličeji a uších máme obrovské množství nervových zakončení a vedou zde dráhy a linie vnitřních orgánů. Na uších je jich veliké množství. Masáží obličeje tedy nezískáte jen "nový obličej", ale detoxikujete a "masírujete" své vnitřní orgány. Naučíme se prastarý thajský recept na mládí a krásu. 

Renáta Ptáčníková

ČR

Rituál probuzení ženského těla

Probudíme alchymii našeho lůna a přijmeme jeho moudrost. Pročistíme stagnující energii a navrátíme se  domů, do naší vnitřní esence bytí. Napojíme se na proud Šakti a přijmeme podporu, kterou hledáme. Zažehneme oheň kreativity, dáme si svolení k objevování vlastní smyslnosti, budeme kultivovat magnetismus a zesílíme vnitřní záři. Workshop je delikátní kombinace pohybu, ásan a tance k probuzení v nás doposud potlačeného, ztělesnění ženského a především obnovení naší původní divoké přirozenosti.

Sarah-Jane Perman

Austrálie

Crystal Healing

Léčení krystaly lze nalézt v šamanských praktikách napříč kulturami, ve kterých se krystaly používaly po dlouhá tisíciletí k uzdravování a k obnově duševní i tělesné vyrovnanosti. Fungují na základě rezonance a vibrací a vyznačují se zcela mimořádnou schopností přijímání a ukládání síly. Krystaly energii nejen uchovávají, ale dokáží ji také předávat. Krystaly jsou nazývány „pamětí matky Země", neboť síla Slunce, duchovní vize každého okamžiku, je do kamenů, a především do krystalů vtisknuta jako ztuhlé světlo proměněné v sílu, která se může uvolnit v podobě silového impulzu.

Za Rah Kumara

​Řecko

Rozhovory s tělem

Podívat se tváří v tvář svým příběhům a sdělit je. Vyslovit v bezpečném kruhu podporujících žen naše bolesti. Podívat se bez studu na sebe sama a uvědomit si svou sílu a krásu. Svou ženskost. 

 

Toto léčení probíhá v malém kroužku dvou, třech či čtyřech žen. Každá žena dostane svůj čas 20-30min. kdy může sdílet svůj příběh o své Yoni. Žena může o své intimní části sebe sama povídat jako o „Ní“. Dívá se na sebe a svou Yoni do zrcadla (tudíž je dobré mít volný oděv, sarong, který jde jednoduše poodhalit) a druhé podporující ženy ji mohou držet v náručí, podporovat ji svou přítomností a důvěrností. Jsou aktivními posluchačkami. Dávají plnou pozornost vyprávějící ženě, ale na nic se neptají ani nic nekomentují. Žena mluví pro svou Yoni. Nechá ji vyprávět o čemkoliv co je pro ni důležité. Např.: o prvním uvědomění si sebe sama, o svém prvním pocitu vzrušení, o první menstruaci, o svém prvním pohlavním styku, porodu apod. Během povídání žena svou Yoni může obdivovat, hladit ji, apod. Źena svou Yoni může uctít, vyjádřit vděčnost. Na závěr nechá Yoni promluvit o tom, co potřebuje.

Jitka Mandalam

ČR

Sacred Feminine Healing

Workshop putování s naší vnitřní bohyní, Vyšší kněžkou nebo jakýmkoli jiným archetypem, který nejvíce odpovídá naší podstatě, během kterého se podíváme do očí vlastním stínům a traumatům, abychom jim hluboce porozumněli a nechali je jít, spojili se s Posvátnou ženou v nás, nechali odejít všechny neprospěšné stagnující energie a rozproudili ty zářící.

Satya

Portugalsko

Roztáhni svá křídla

Toužíte sex proměnit v dechberoucí milování a probudit v sobě anděla i draka? Objevit, jak v partnerství rozevřít křídla a rozvíjet vášeň, intimitu, svobodu? Cesta, ke které s radostí inspirujeme každý rok stovky párů a jednotlivců, není teorie. Je to praxe každodenního života, jak ve vztahu zvládnout strasti, otevřít srdce a čím dál víc si užívat radost a lehkost. Je to nádherná cesta k sobě a partnerovi.

Jan Komeda a Marie Koudelková

ČR

                        Změna programu vyhrazena.                           

HEALING FESTIVAL: JUST BE 2020