PROGRAM

 
3.png
pátek.png
sobota copy.png
neděle.png
 

Podrobné informace o programu

Master Mind Stage

 
Marian Jelinek.jpeg

Vnitřní svět vítězů

 • Co skutečně rozhoduje o vítězích mezi špičkami ve svých oborech?

 • Jak se připravovat, abyste dosahovali co nejlepších výsledků?

 • Jak se nevzdávat a směřovat stále k cíli, i když se zrovna nedaří?

 • Jakými způsoby a technikami můžete svůj výkon nejvíce ovlivnit?

Aby člověk uspěl v jakékoliv oblasti, musí mít v rovnováze všechny složky svého vnitřního světa: talent, vůli, dovednosti a lásku k tomu, co dělá. A musí také umět tento „hnací motor“ neustále krmit, pohánět a zvyšovat jeho výkon. To mají a dokážou jen ti nejlepší!

Lidé na špičce, ať už ve sportu, v byznysu, nebo v jakémkoliv jiném oboru, bývají všichni na stejné „technické“ úrovni, každý z nich „to své“ dokonale ovládá. Co tedy rozhoduje o tom, kdo mezi nejlepšími nakonec zvítězí? Je to právě kvalita a nastavení vnitřního světa člověka. Silná vůle nepovolit, i když se nedaří. Umění naučit se správně využívat své vnitřní dvojče, svou „temnou stránku“, vnitřního kritika.
 
O tom všem je právě tato přednáška. Uznávaný mentální kouč a sportovní psycholog se dělí o své dlouholeté zkušenosti a odhalí techniky, kterými mentoroval vrcholové sportovce jako například Jaromíra Jágra. 

Marian Jelinek.jpeg

Marian Jelínek

niky meia 2.jpeg

Co když nejsem dost dobrá?
Aneb jak nepodnikat se zataženou ruční brzdou.

Znáš je? Pocity ne!dostatečnosti, srovnávání se a z toho plynoucí závisti a studu, které s tebou občas pořádně zamávají? Nejsi v tom sama. Znají je i ti „nejlepší ze nejlepších“. Jediný rozdíl je v tom, že už pochopili, že je to past a naučili se tuto „zataženou ruční brzdu“ odhalit a zase odbrzdit. Srdečně tě zvu do bezpečného prostoru, ve kterém se podíváme na pastičky nedostdobráctví, srovnávání se a závisti v ženském podnikání a na to, jak se do nich už tolik nechytat.

Program pro ženy podnikatelky.

niky meia 2.jpeg

Niky Melia

VW6A0018.jpg

Ecstatic money

"Peníze nejsou hřích, ale nástroj k budování nové reality"

Zeptat se někoho na to, kolik vydělává, je často ještě větší tabu, než se ho ptát na sex. V tomto workshopu se podíváme na to, jak na tom s hojností a penězi jsme. 

 

Mnoho z nás vychází z prostředí, kde se finance a bohatství rovnají čemusi nemorálnímu, kde spiritualita a určitá čistota musí být podmíněné chudobou a kdy jsou materiálno a duchovno oddělené jako dva polaritní jevy.

 

Budeme zkoumat, z čeho vychází hojnost, jak souvisí s naší sexualitou a tělesností a jak skrze přijetí našeho těla, zdraví a pozemské existence může být hojnost finanční naopak nezbytnou harmonickou součástí našeho celkového duchovního rozvoje a blaha. Dotkneme se též zodpovědnosti za to, co tvoříme a jak tvoříme. Podíváme se, na jakém základu stavíme své projekty, jak je rámujeme do prospěšnosti pro nás samotné, pro naše blízké a pro naši komunitu a do jaké míry můžeme rozšířit svůj potenciál tvorby ve světě tak, abychom byli co nejvíce prospěšní a zároveňse otevřeli blahobytu. V této přednášce si budeme s Karlem povídat i o zodpovědnosti a možnostech vlivu, které s sebou zdroje nesou a také o tom, jak lze tyto možnosti využít k tomu, abychom jako lidstvo tvořili lepší svět pro sebe a pro naše děti.

164630918_1045407335984578_4112857566058

Lilia Khousnoutdinová

a Karel Janeček

202221914_1692608790923133_1423669834842648354_n.jpg

Spiritualita v podnikání

Vybudoval miliardovou e-commerce skupinu Vivantis, kterou následně prodal Mall Group. Nyní investuje do startupů. Říká o sobě, že je investor do leaderů s dobrou karmou, kteří mají Vizi, která s ním rezonuje.

Zainvestoval například startupy: Snuggs, Scuk, Econea, Hedepy, uLekare, Puravia a provozuje Celostnimedicina.cz.

202221914_1692608790923133_1423669834842648354_n.jpg

Martin Rozhoň

Screen Shot 2021-05-09 at 22.56.17.png

Jak najít (a neztratit) rovnováhu a upřímnost v online podnikání

Je online svět plný podvodů a lží, nebo můžeme uspět, i když si na nic nehrajeme a zůstaneme sami sebou? V přednášce vám představím můj koncept upřímného marketingu, kdy neděláme vždy jen to, co přinese největší zisk, ale to, co je s námi nejvíce v souladu. Na konkrétních příkladech vám ukážu, jak si v podnikání udržet a neztratit důvěru a jak podnikat
tak, abychom se cítili dobře my i naši klienti. A na závěr přidám tipy, jak najít v online světě rovnováhu, aby se dařilo nejen našemu podnikání, ale i našim vztahům s dětmi a s partnerem. Mluvit budu např.
o podnikání po porodu nebo o tom, když je na rodičovské dovolené místo ženy muž.

Screen Shot 2021-05-09 at 22.56.17.png

Ingrid Dach

117601011_878985655960081_1776521976313764774_n.jpeg

Plán Duše

Zakladatelka Mindacademy, uměni meditace a autorkou knihy Koučem sama sobě. Pomáhám ženám z celého světa vydělávat tím, co milují, prostřednictvím online podnikání. Vedu ženy k prosperujícímu podnikání pomocí božského ženského napojení. Našimi programy již prošlo více než 10 235 žen.

na web - Zuzzi Husarova _edited.jpg

Zuzzi Husarová

Healing Temple

foto Pavel Ovsík1.jpg

Židovská mystika kabala

Židovská mystika kabala byla  naukou, která se nebála vkročit do emočních hloubek, kolektivních i kosmických témat, do stínového pólu lidské dualitní zkušenosti. Skutečnost, že byla a je tak často dezinterpretována, je dána obvykle nepochopením a odtud strachem. Jejím jedinečným přínosem je pohled na hlásky, slova a texty jako na živé organismy, které energeticky tvoří svět, a je tedy potřeba za ně brát plnou odpovědnost. Kabala také vždy upozorňovala na důležitost  harmonizace, včetně rovnováhy ženského a mužského prvku, na relativitu času a jeho pohyb ve spirále, včetně konceptu reinkarnace, a na roli ženského prvku - ženské Boží Přítomnosti Šechíny, tajemství Luny či stínové zraněné kvality Lilit - v našem prožívání a vnímání světa.

foto Pavel Ovsík1.jpg

Terezie Dubinová, PhD.

210114_COL-1_websize - Živá Zahrada.jp

Co pro tebe znamená být člověkem?

Co pro tebe znamená být člověkem? Vnímáš v sobě tuto otázku, tento pocit? Je to otázka, která nám od nepaměti nedá spát. V naší kultuře není úplně běžné, ptát se na takové otázky, většinou se na nás kladou spíše systémové požadavky. Je tak akorát, abychom zapadli do systému, jako ozubené kolečko v hodinách. Také z toho vnímáš, že to není přesně to, po čem toužíš? Že v sobě cítíš a vnímáš něco hlubšího a většího? Zvu tě na tento workshop, kde si společně zažijeme, jaké to je být si vědom sám sebe v plné síle i zranitelnosti. 

Program pro všechny.

210114_COL-1_websize - Živá Zahrada.jp

Jan Vojtěchovský

healing-290.jpg

Božský potenciál duše

Z lidské úrovně máme omezené možnosti a schopnosti. Avšak z té božské podstaty nic není nemožné, vše je možné. Máme dary a schopnosti, o kterých mnohdy ani netušíme. Skrze otevřené srdce můžeme probudit náš božský potenciál a projevit své talenty ve hmotě.

Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

GK8B0562_edited.jpg

Netušený potenciál a možnosti snění

Snění je přirozeným projevem života a jeho nedílnou součástí, podobně jako instinkty a
intuice. Petr tě naučí, jak snění naslouchat, pochopit a využít jeho plný potenciál.

 

Seznámíš se s možnostmi, jak se sněním efektivně pracovat, a jak tě mohou tvé sny dovést ke tvé přirozenosti a podstatě.

 

Workshop je pro všechny.

petr-sax-profilovka-kolecko.jpg

Petr Sax

healing-251_edited.jpg

Qigong pro vnitřní klid a vnitřní sílu

Ondrova lekce je tu pro tebe, hledáš-li niterný klid a duševní jistotu. Nabízí bezpečný přístav harmonie, vnitřní síly a odvahy pustit se do velkých životních výzev.

 

Potřebovat budeš jen pohodlné oblečení.

healing-251_edited.jpg

Ondřej Sedláček

302562_10150352346909802_1655509173_n.jpeg

Dlouhodobý vztah aneb partner na celý život

Čím dál častěji si připadám jako exot, když řeknu, že žiji se svojí první láskou 42 let a že spolu máme 4 děti. Ale zároveň rychle dodávám, že jsem tímto exotem rád. Rád jsem světu znamením, že manželský stav ještě úplně nevyšel z módy, že se dá dlouhodobě žít výlučné manželství a manželské rodičovství a přes jeho nesmírnou pracnost přináší unikátní plody, jako je např. prožitek trvalého štěstí, prožívání jistoty a zázemí, poklidu i vášně.  

Takže pro ty, co je inspiruje a přitahuje celoživotní exkluzivita v párovém vztahu muže a ženy a cítí se k ní povoláni. Pro ty, kteří do ní již vstoupili. Pro ty, kteří by chtěli vstoupit. Pro ty, kteří vstoupili a rádi by vystoupili. S těmi všemi, bych se rád podělil o naše velké love-story. O techniky, které se nám osvědčili. O chyby, které se nám neosvědčily 😊 .

Nabízím obyčejný lidský přístup bez cizích nebo vymyšlených slov. Jen to, co jsme si sami ohmatali a prožili spolu s manželkou ale v neposlední řadě i s lidmi, kteří nám svěřili svoji důvěru a dovolili nám provázet jich kus cesty.

Tata a mama.png

Miroslav Dvořák

otevřené Hands

Jak využít každé zkušenosti dobře?

Lze opravdu z každé situace vytěžit něco dobrého? Za mě - vždycky! Ale musíme být ochotni změnit náhled, nebát se změnit svůj úhel pohledu. Asi každý jsme někdy zažili něco, na co bychom raději ani nevzpomněli. Situace, kdy jsme nějak uklouzli, nechovali se nejlíp, nebo se nám stalo něco velmi nepříjemného, nebo bolestného. Co když právě toto mohou být místa našich největších darů?  Prakticky si probereme 7 kroků, které můžeme použít na jakoukoliv situaci. Můžete si sebou přinést papír a tužku, a podívat se konkrétně na nějakou svou zkušenost. Bude prostor i na vaše dotazy, podněty. A schválně jestli najdeme nějakou situaci, ze které by nebylo možné vytěžit něco dobrého.

S sebou papír, tužku, šátek na oči

DSC08651-5 (1) - Magda Křepelková.jpg

Magda Křepelková

healing-280.jpg

Posvátné spojení

Zážitkový workshop pro páry i jednotlivce otevírající potenciál posvátného spojení mezi mužem a ženou. V tomto workshopu se dozvíš o dynamice ženského a mužského principu, jejich posvátného spojení a potenciálu. Skrze praktické cvičení v sobě odemčeš prostor a potenciál pro léčení a růst na kolektivní a individuální úrovni. Skrze vlastní prožitek v sobě rozpustíš staré paradigmata a systémy a společně otevřeme prostor pro nové spojení mezi mužem a ženou. 

amisuel.jpeg

Amisuel Fischerová

a Ondřej Sedláček

rúžové(15of24).jpg

Šamanská cesta ke svému srdci a kakaová ceremonie

Co tě čeká:

 • Krátké představení Semei jungle Vero, šamanského světa a prací s energiemi 

 • Seznámení se se šamanskými technikami navibrování 

 • Kakaová ceremonie 

 • Napojení se na spirit kakaa a amazonských medicín

 • Zpívání posvátného šamanského Ikara amazonského kmene Shipibo, vibrační léčení

 • Medicínské zpěvy kytara, šamanský buben

 • Na závěr meditace a zpěv s kříšťálovou mísou

rúžové(23of24)2.jpg

Semei Jungle Veru

healing-252.jpg

Poslání jako zdroj vnitřního i vnějšího bohatství
(Kódy hojnosti)

Přednáška a sdílení zkušeností z mé cesty a následování hlasu duše, která mě zavedla na cestu mého poslání. Jak se tato na tuto cestu vydat, co je možné na ní potkat a jak se vypořádat s překážkami.

Při přednášce budu pracovat s tématy poslání, vlastních přesvědčení a bloků, autenticity, naplnění, radosti, hojnosti, peněz a bohatsví.

 

Jak skrze poslání žít hojnost na všech svých úrovních bytí.

Přednáška je určená pro všechny ženy i muže, kteří se chtějí vydat na cestu poslání a objevit v ní potenciál zdroje pro vnitřní i vnější hojnost.

amisuel.jpeg

Amisuel Fischerová

69400026_602491966942786_436863254354146

Rapé ceremonie

Rapé je posvátná šamanská bylinná směs, kterou používají léčitelé v povodí Amazonky po tisíce let. Rapé je jedinečné svým složením a tak působí na úplně odlišné části našeho vědomí a léčí na všech úrovních bytí. 

FB_IMG_1506864491928 - Michal Rauer.jpg

Michal Rauer

healing-235.jpg

Principy bohatství a inspirace

Každý si přeje být bohatý. Bohatství však neznamená pro každého to samé. Někdo se cítí bohatý v kruhu milující rodiny, jiný potřebuje mnoho mega na účtu a doživotní zajištění. Všichni však podvědomě toužíme po jistotě a pohodlí. 

Jak nás jistota a pohodlí může pomalu zabíjet? Co dělat aby inspirace proudila? 

S příchodem nového věku se zbortily staré struktury a cesta k bohatství a hojnosti už nemusí být dřina. Už neplatí rovnice, čím více budu dřít, tím vice budu mít. Je to přesně naopak. Jak tedy? V čem je to kouzlo?

A9F084FF-F707-4A87-8DD2-793C0B79CBEE - Vendula Kociánová.jpeg

Vendula Kociánová

healing-373.jpg

Myslet srdcem, naslouchat tělem

Z vlastní zkušenosti jsem pochopila, že symptomy nemoci jsou jazykem našeho těla, které prosí o pomoc. Chce, abychom se zastavili a naslouchali. Který z těch dvou hlasů uvnitř je ale následováníhodný? Jak se projevuje hlas z hlavy, hlas omezeného ega? A jak intuice, hlas neomezeného srdce napojené na svět v těle i mimo něj? Myslet srdcem znamená napojení se na hlas intuice, moudrost těla a vnitřního léčitele a učitele. Ti pak navedou k sebelásce a očistě těla i mysli. Na mé besedě vás skrze svůj příběh provedu tímto tématem a nechám vás skrze vizualizaci spojit se a zaposlouchat se do vašich vlastních srdcí a těl.

Program pro všechny.

Juliet close up - Juliet Navratilova.jpg

Juliet Navrátilová

DSC_0410.JPG

“Ano” jako cesta k Bohu

Odevzdání je velmi těžká cesta. Na své cestě životem je odevzdání to, co nás vede k naší Pravdě. Odevzdání, rovná se nekladení odporu životu a všeho, co nám přináší. 

Jak je v partnerství důležitá svatba? Jaké magické kouzlo skýtá společné „Ano”?

Společné „Ano” mělo vždy spirituální a magický význam pro pár. Jelikož se svatební obřad stal spíše obětí rozumu, obchodu a doživotních výhod, máme v energetických tělech ukryto nemálo traumat. 

Je čas ozdravit sňatek duší, který byl celá staletí znásilňován a pochopit, k čemu vlastně slouží a vždy sloužil. 

A9F084FF-F707-4A87-8DD2-793C0B79CBEE - Vendula Kociánová.jpeg

Vendula Kociánová

a Martin Šmídke

68935261_602281120297204_7732191071362351104_o.jpg

Dych nad zlato

Stíš sa na chvíľku a započúvaj sa do svojho dychu. Prepoj sa s ním a dýchaj. Nádych po výdychu, vedome. Dovoľ mu, aby sa stal Tvojim najlepším priateľom, sprievodcom, oporou, liečiteľom. Od začiatku až po koniec si každý z nás v sebe nesie poklad. Najprirodzenejší a zároveň najmocnejší nástroj na prepojenie sa so sebou samým, na upokojenie sa, na posilnenie samoliečiacich schopností organizmu. Pomáha nám veci rozDÝCHať i odDÝCHnuť si. Rada Ti ukážem praktické dychové techniky, ktoré som sa naučila počas môjho života v Indii. Pomôžu Ti objaviť skutočnú silu dychu a navedú Ťa na cestu k tomu, ako využiť jeho potenciál naplno.

Program pro všechny.

Marianna_foto 1.JPG

Marianna Čabová

Svetlonoska_Lucie - Lucie Hrubcova.jpg

Svítím, tedy jsem!

Seance se Světlonoškou zakončená fantazijní aktivační meditací. V každém z nás je mnohem více, než si dokážeme představit. Stačí to jen probudit. Když se naše vnitřní světlo plně aktivuje, probudíme naše jedinečné dary a schopnosti žít svůj nejvyšší potenciál tady na Zemi. Přijď si pro paprsek transformační energie a aktivuj v sobě přesně to, co nyní čeká, až to objevíš. Dozvíš se více o tématu Světlonošství, tipy pro každý den, jak probouzet své vnitřní světlo a závěrem Tě čeká aktivační meditace, která roztočí spirálu událostí.

 

"Tam někde v Tobě to bude sálat jako magický oheň, kolem kterého se sejde světelný kruh. Kruh bytostí, které si tento moment už dávno naplánovaly."

Pro všechny, kdo cítí své volání.

Svetlonoska_Lucie - Lucie Hrubcova (1).jpg

Lucie Hrubcová

circle.jpg

Jak vytvořit nový svět, aneb extáze je naše nová frekvence

Jaký je další milník v evoluci lidstva? Jak bude vypadat svět, do kterého nyní nově přecházíme? Co je tvým úkolem? Na co se hlavně soustředit ve svém osobním vývoji? Je čas vydat se na cestu domů. Do tvé přirozené frekvence. Moničin workshop ti otevře nový pohled do budoucnosti. Přenese tě do nového paradigmatu a změny myšlení a naboří všechny vžité myšlenkové koncepty, až do nejhlubší úrovně. Interaktivní workshop ti umožní prožít nové frekvence, kterých se my lidé nyní ujímáme.

Pokud toužíš po posílení v komunitě se stejným záměrem, myšlenkou a směrem, je tento workshop pro tebe. Tak jako pro všechny milovníky naší planety a Života.

Lu photo - Monika Amaee Trčková.jpg

Monika Amaee Trčková 

VW6A0005.jpg

Atrey, Kateřina a Čeněk:

Rituál Geometrie Života

Rituál zahájí Atrey povídáním o tom, jak pracovat s tělem, myslí a duší a získat šťastný a naplněný život. Kateřina naváže hlubokou meditaci na téma naplněného života, spojenou s koncertem na křišťálové mísy. Poté s Čeňkem projdeš Geometrickou konstelací.

Rituál je pro všechny, kteří se touží naučit správné péči o své tělo, mysl a duši. V uvolnění a inspiraci spojíš řadu oddělených znalostí z schopností v jednu jedinou: Žít.

Je určen každému, kdo má zájem o hlubší transformaci. Inspiruje ke změně nastavení mysli, k vytvoření každodenních tělesných a energetických rituálů a k pochopení sebe sama.

 

Potřebovat budeš podložku na sezení a šátek na oči.

173392960_277100810657647_63785042268257

Atrey Alvarius

Katriel-8_websize (1) - Dream Reel Kater

Sny jako přirozené psychedelikum

Workshop s Kateřinou ti osvětlí přínosy vědomého snění a prožitky psychedelické
medicíny. Jak takové prožitky přijmout včetně poselství, které ti přinášejí pro zkvalitnění tvého každodenního života.

Workshop je pro tebe, pokud miluješ poznávaní sebe sama skrze hlubinné procesy a zajímá tě vědomé práce se sny, snový jazyk (výklady
snů), a zároveň pro ty, kteří cítí povolání k práci s psychedelickými medicínami.

Potřebovat budeš jen papír a tužku.

210423_Katerina-17_websize - Dream Reel

Kateřina Andělová

healing-343.jpg

Miluji se - uctění Tvé vnitřní krásy

Tomášův workshop ti otevře schopnost uvidět se. Ve své úplnosti, celistvosti, kráse, světle i stínu. Probudí v tobě radost, sílu a jemnost pramenící z hloubky sebespatření a sebepřijetí. Lekce tě přivede do lidskosti, soucitu a radosti zpropojení se sebou, se Zemí, se životem a svyšším vedením. Čeká tě prožití životní vášně, kouzla přítomnosti a plynutí.

 

Přijď tak, jak jsi, se vším, co s sebou zrovnaneseš.

A pro větší pohodlí si přibal polštářek.

Program pro všechny

2832cb8e-f018-4caa-8315-adff5b13bd7b - T

Tomáš Michal

GK8B0520 copy.jpg

Kakaová ceremonie

Kakaové obrady sú typom šamanského liečenia, ktoré nemajú halucinogénne účinky. Svoju silu majú v tom, že nám pomáhajú vyvážiť naše energie a spojiť sa s našim jediným skutočným sprievodcom, naším srdcom.

Kakao slúži ako potrava pre dušu. Pripomína nám, aké veci nás tešia a upokojujú, ale aj tie, ktoré nás bolia. Má tisíce blahodarných účinkov na naše telo, dodáva silu, prebúdza sexuálny apetit, stimuluje náš nervový systém a má veľkú antioxidačnú silu.

 

Ceremónia je pre tých, ktorí sa rozhodnú otvoriť srdce, zosúladiť sa s tým, kým v skutočnosti sú a pracovať na minulých traumách, blokoch a potláčaných emóciách.

 

Potrebovať budeš hrnček 2-3 ml, podložku, čajovú sviečku s podtáckou a hudobné nástroje.

DSC01834j - Sabri Chalupova.jpg

Alma Kiss

VW6A0148.jpg

Všímavý kruh soucitu, podpory a síly

Markův workshop ti umožní získat v silném komunitním sjednocení s ostatními účastníky Healing Festivalu psychickou sílu pro zvládání tvých aktuálních výzev. Poznáš základní principy všímavosti ve vztazích (Relational Mindfulness) pro kvalitnější práci se vztahy ve tvém životě.

 

Díky Všímavému kruhu najdeš větší důvěru v sebe sama i v druhé a pochopíš, jak jsme všichni vzájemně propojení a navzájem se podporujeme.

 

Potřebovat k tomu nebudeš nic než svou plnou přítomnost.

Marek Vich - Marek Vich.jpg

Marek Vich

healing-372.jpg

Božský dech

Objevte sílu a kouzlo vašeho dechu. Naučte se léčit a dostaňte se pomocí něj do rozšířených stavů vědomí. Jde o workshop a terapii s komplexní pokročilou terapeutickou dechovou techniku optimalizující vaši mysl, tělo a duši. Je založena na holistických postupech Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným a intenzivním prožitkem. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií). Je výborná a vhodná pro kohokoliv a každému dá to, na co je právě připraven. Jde o hlubokou relaxaci, ale zároveň lze jít hlouběji do sebe, za hranice svojí mysli, osvobodit se a probudit. Tato technika léčí celé tělo a silně podporuje fyzickou i psychickou sebeléčbu.

S sebou si vem karimatku.

99112088_10221223375432051_4477697388277

Petr Vašák

69314985_602282286963754_806712785105846

Kvantování srdcem

Díky workshopu poznáš, jak v dobrém ovlivnit svůj život a uvědomit si, jak velký podíl neseš na všem, co se v něm děje. Naučíš se sladit se se sebou samým a se svými niternými touhami, a také poznáš, jak je za pomoci kvantování naplňovat.
 

Tento workshop je určen všem, kteří věří, že vše je možné a uvědomují si, že svůj život mají ve vlastních rukou. Společně s Universem samozřejmě… :-)
 

Jsi připraven(a) uvěřit, že jsou tvé cíle blíž než si myslíš?

IMG_1294 - Andrea Máčalíková.jpg

Andrea Máčalíková

VW6A0135.jpg

Rituál Despacho

Je rituál, ktorý má korene v Južnej Amerike. Forma, ktorou prinášam Despacho pochádza z pôvodnej tradície kmeňa Šuarov. Najsilnejšou prítomnou medicínou je medicína srdca. Hlavným zámerom rituálu je preukázať vďačnosť Zemi za všetko, čo sme si zobrali, a taktiež schopnosť preukázať úctu v držaní rovnováhy medzi tým, koľko si berieme a koľko sme schopní vrátiť našej veľkej Matke naspäť. Je tvorený našimi modlitbami, frekvenciou vďačnosti, a darmi (jedlo, tabák, káva, med, kvety, voda, osobné predmety, kryštále, medicíny) Záverečný veľký balíček hojnosti sa rituálne zakopáva do zeme.

Prepoj sa so svojím priestorom duše a nalaď sa na frekvenciu srdca.

Program pre bytosti, ktoré sú pripravené prejsť bránou očisty na to, aby sa mohli lepšie spojiť so svojou dušou a poslaním.

S sebou si vem nejaký dar a hlavne svoje kryštále, ktoré nepoužívaš, a chceš ich vrátiť Zemi

SABRI foto - Sabri Chalupova.jpg

Sabrina Anna

FB @SSabrina Anna

Kopie souboru P1330039.jpg

SOMA DECHový Rituál 

Na tomto workshopu zažiješ nejhlubší formu dechové sebezkušenosti, kterou lze podle nás bezpečně provádět ve festivalových podmínkách. Silnějším formám hyperventilace a holotropním stavům vědomí se záměrně vyhneme. Zažiješ s námi něžnou a vědomou cestu do vlastního nitra a odneseš si jen tolik, kolik zvládneš unést. Čeká Tě úžasná hudba, profesionální vedení, vnitřní klid a současně naplnění šťavnatou spokojeností. Závěr workshopu věnujeme také otázkám a odpovědím z oblasti zdravého a bezpečného dýchání a důležitosti integrace.

Kopie souboru P1330039.jpg

Lucie Bečková a Jan Šilar

healing-344.jpg

Cesta šamana - cesta života, přírody a základních darů lidského bytí

Workshop tě pohladí osvobozujícím dotekem ryzího života, lásky k přírodě a základních darů lidského bytí. Otevřeš se lehkosti bytí v jeho úplné podstatě. Čeká tě prožití životní vášně, kouzla přítomnosti a plynutí. Přijď tak, jak jsi, se vším, co s sebou zrovna neseš.

A pro větší pohodlí si přibal polštářek.

Program pro všechny

2832cb8e-f018-4caa-8315-adff5b13bd7b - Tomáš Michal.jpg

Tomáš Michal

DSC_0904.JPG

Vědomá meditace s dotekem

Pojďte kolektivně pocítit návrat k „domovu”. 

Dotkněme se místa, odkud jsme vzešli. Náruč bezpodmínečně milujícího stvořitele, který nesoudí nic z toho, čím jsme si prošli. Návrat do místa, které je nám všem přístupné. 

Něha, laskavost, přijetí, odpuštění a nekonečný soucit, na který se společně naladíme. Jsme jedna rodina. Jsme bratr a sestra. Jsme kmenová buňka vyvěrající z nekonečně blaženého zdroje. 

Jsme tam, kde jsme měli být. Přesně do tohoto bodu spěl náš dosavadní život. 

A9F084FF-F707-4A87-8DD2-793C0B79CBEE - Vendula Kociánová.jpeg

Vendula Kociánová

a Martin Šmídke

GK8B0660.jpg

Nalezení vnitřní síly, spojení se sebou skrze moudrost přírody

Pokud cítíte volání přírody a chcete nalézt svou pravou esenci, pak je tento workshop pro vás, kde si ukážeme, jak s ní komunikovat a pracovat.

Najdi vlastní vnitřní síly, jejich projevení v realitě, vyřeš si problémy v různých oblastech života..

Nalaď se na svou vnitřní sílu, sílu přírody a naše propojení s ní.

Program pro všechny.

selina - Michala Králová.jpg

Michala Králová

8925A0B4-D162-4820-816D-7E7ECB14F199_1_1

Paletka ženské duše

Už si to taky slyšela? 

,,Takhle se normálně nechováš!To nejsi vůbec ty!” 

Není snad silnější zaříkadlo, které by v ženské duši vyvolalo tolik zmatku, jako právě tato věta. Kdykoliv se naše duše osmělí ukázat svou další vrstvičku, další odstín z naší paletky, dostane od někoho přes hubu.

 

Odkud z nás pramení pochyby o sobě samé? 

Kde se berou všechny ty traumata?

Kolik žen v sobě schováváme?

Kolik příběhů uvnitř sebe žijeme? 

 

Čarodějka - Milenka - Matka - Vědma

 

To jsou archetypy, které nás ženy formují a provází už pěknou řádku let. Co když ale nová doba s sebou nese i nové, fresh, nezanesené polohy ženy? 

 

Jako třeba Divošku - Srdcařku - Rozkošnici - Úspěšnici - Stvořitelku - Volnomyšlenkářku - Bouřlivku? 

 

Co se napojit, osahat si a přijmout celou svou paletku ženské duše? 

 

,,Ženské archetypy s sebou nesou mnoho prožitků a informací, o které se těžko v dnešní společnosti můžeme opřít. Jsou pro nás ženy pod nánosem slov (jako čarodějka) bolestivé a cesta k nim může být pro ženu 21. století složitá. Nesou s sebou mnoho kvalit ale i určitou vyčpělost. Vždyť i jako úspěšná byznysmenka dnes můžu vykouřit svou kancelář šalvějí.“

 

Tahle ceremonie života bude jízda jako život sám. Už jsi připravena. Muži vítáni.

Lucka_podzim-33.jpg

Lucie Eon Vonchitzki

68727763_602491560276160_251087980012240896_o.jpg

Hlasem, prostorem a časem

Stíš sa na chvíľku a započúvaj sa do svojho dychu. Prepoj sa s ním a dýchaj. Nádych po výdychu, vedome. Dovoľ mu, aby sa stal Tvojim najlepším priateľom, sprievodcom, oporou, liečiteľom. Od začiatku až po koniec si každý z nás v sebe nesie poklad. Najprirodzenejší a zároveň najmocnejší nástroj na prepojenie sa so sebou samým, na upokojenie sa, na posilnenie samoliečiacich schopností organizmu. Pomáha nám veci rozDÝCHať i odDÝCHnuť si. Rada Ti ukážem praktické dychové techniky, ktoré som sa naučila počas môjho života v Indii. Pomôžu Ti objaviť skutočnú silu dychu a navedú Ťa na cestu k tomu, ako využiť jeho potenciál naplno.

Program pro všechny.

image1 (1).tiff

Pavla Kopřivová

68964002_602491493609500_8723960936257290240_o.jpg

Osvobozující rituál

Projdete si ceremonií osvobození od starých bloků s tancem propojení srdcí a meditací pro Vaší duši.

insta_DSCF2086.jpg

Jovana Šilarová

68468720_602493780275938_484087082916616

Život v jednoduchosti

Mnohdy hledáme v našem životě návod jak co nejlépe zvládnout každodenní výzvy. Do těchto výzev vstupuje mysl, která vše komplikuje a odvádí nás od jednoduchosti. Co tedy udělat jinak?

Program pro každého, kdo je připraven za zodpovědnost v životě. 

_B146417.jpg

Miloslav Bauer

68479664_602274373631212_777106320545074

Moudrost duše a těla

Naše duše i tělo nám poskytují veškeré odpovědi, nástroje a zdroje, které potřebujeme. Napojením se na tvou vnitřní moudrost duše i těla získáš zdroje tvé hojnosti, radosti, lehkosti a tvoření tvého života. Rovnováha a tvoření života je ve tvých rukou. Miriamin workshop je pro všechny, kdo touží žít svůj nejvyšší potenciál a v propojení se svým nitrem prožívat posvátné partnerství a život v energiích Nové Země.

Pokud hledáš inspiraci, motivaci, povznesení a odvahu ke změnám, je tato lekce právě pro tebe.

Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

healing-128.jpg

Transformační dech 

Conscious connected breath ("vědomý propojený dech")

Transformační dech je nástrojem k vnitřnímu probuzení, sebeléčbě, transformaci a hluboké relaxaci. Je jedinečným příkladem mocného vědomí a moudrosti našeho těla.

Naše mysl a naše tělo jsou jeden celek. Zvědomíme-li náš dech, zvědomíme i propojení našeho těla, mysli a pocitů.

Nauč se vědomě dýchat, zažij stav hlubokého vhledu do tvého nitra a poznej, co se skrývá pod povrchem! Workshop je určen všem, kteří touží cítit se božsky; vnitřně probuzení a otevřeni svému vlastnímu vědomí a vedení.

S sebou si nezapomeň přinést podložku.

Susy Nana.jpeg

Susy Nana

115813019_863786800813300_28600321788523

Posvátné vztahy

Vztahy prochází řadou intenzivních proměn. Osvobozujeme se od starých vzorců a paradigmat dřívějších generací, abychom mohli plně prožívat posvátnost své esence ve vztazích, růst a rozvíjet se cestou naší duše. Miriamin workshop je pro ty, kteří touží žít svůj nejvyšší potenciál a v propojení se svým nitrem, prožívat posvátné partnerství a život v energiích Nové Země.

Pokud hledáš inspiraci, motivaci, povznesení a odvahu ke změnám, je tato lekce právě pro tebe.

Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

VW6A0255.jpg

Golden Partnership Ritual

If anyone has ears to hear, let them hear. Stephen & Katerina are going to take you on a healing journey to the I AM Self (Your Highest Self) and back to the centre of this Earth. This workshop will be worth the price of the festival ticket alone! 

photo_2021-03-31_10-16-54 - Kateřina Ko

Kateřina Sharanam

a Stephen James Burford

68915727_602490030276313_3054798766340046848_o.jpg

V souladu

Mariin workshop tě vytáhne na dobrodružnou cestu probuzení těla skrze dech, hlas a tanec. Podpoří tvou vitalitu a hravost, propojí jednotlivá centra ve tvém těle a probudí něhu a sexuální energii. Poznáš sílu rčení, že co dokážeš tančit, dokážeš i žít. Během lekce vědomě vytvoříš ve svém těle prostor a napojení na sebe sama. Toužíš-li po ukotvení ve tvém těle a v přítomném okamžiku, je tento workshop právě pro tebe.

 

Potřebovat budeš jen podložku na závěrečnou relaxaci.

foto-marie - Marie Drkulová.jpg

Marie Drkulová

69069340_602491293609520_801597786146471

VOLBOU ke své SÍLE
- přednáška o metodě Kineziologie One Brain, 3 in One Concept

Také míváš pocit, že nepříjemné situace ve tvém životě zkrátka nemůžeš ovlivnit? Doufáš, že příště to půjde lépe, ale jakmile přijde stres, přemůžou tě emoce a situace tě semele?
 

Kineziologie One Brain, 3 in One Concept ti pomůže rozlišit, pochopit a proměnit zaběhlé vzorce chování a díky tomu poznat, jak důležité je vnímat ve svém životě možnost VOLBY. A že změna toho, co nám neslouží, je možná. Stačí se naučit pracovat se stresem a motivací.
 

Pro lepší pohodlí si s sebou přines polštářek.

profilovka Peťa - Petra Novotna.jpeg

Petra Novotná

69071868_602286816963301_251896901883710

Světelné léčení

Jde o léčení a terapii pomocí Světla a krystalického kolektivního pole vědomí Země a Krista. Světelné očišťování, léčení a terapie využívá přenosu čistých energií přímo ze Zdroje. Pomocí napojení na krystalické pole těla i kolektivního léčebného prostoru jsem schopen zacelit a opravit to, co je aktuálně možné a třeba. Bez zkreslení, odboček nebo manipulace a v takové míře, jaký ji každý z nás dokáže přijmout. Celé léčení probíhá za asistence Ježíše Krista. Děje se pouze to, co je v souladu s Vaší i Boží vůli. Téma léčení bude "Vyrovnání vnitřních i vnějších polarit - léčení principů vnitřní ženy, muže a dítěte".

S sebou si vem karimatku.

99112088_10221223375432051_4477697388277

Petr Vašák

68507709_602281426963840_7309348461579599872_o.jpg

Cesta do srdce

Workshopu tě povede k plnému propojení s tvým srdcem. Ve spojení se srdcem nám velmi často brání stud. Ten je potřeba očistit. Čeká tě práce s tvým vnitřním dítětem a osobními průvodci. Očistou studu získáš moc vstoupit do své síly a žít své dary v lehkosti a pravdě.

simona sormova - Simona Šormová.jpg

Simona Šormová

GK8B0526 copy.jpg

Kakaová ceremonie:
Vědomí a posílení mužského principu v nás

Alchymistické setkání pro muže i ženy s jasným záměrem zvědomění, posílení a narovnání mužského principu. Staneš se spolutvůrcem/kyní a důležitou součástí netradiční, interaktivní ceremonie. 

 

Chybí ti zdravá míra? Zažíváš někdy nenaplnění, bezmoc, nedostatek, slabost, bezcílnost, nedůvěru? Necháváš druhé překračovat své hranice?

 

Chceš se znovu spojit se svojí silou, vnitřním zdrojem, posílit jasnost a integritu? Chceš přijmout zodpovědnost za svoji jedinečnost a obnovit rovnováhu ve svém životě a vztazích?

 

Uvidíme a propustíme staré programy a omezení. Ve spolupráci s duchem Kakaa a dechem propojíme naše srdce s tělem, vědomím a Zdrojem. Vědomý kontakt s touto kvalitou ti umožní tvořit s lehkostí a v souladu. Díky zdravému, silnému, mužskému principu dokážeš udržet rovnováhu, vlastní integritu i prosperitu.

 

Budeš potřebovat hrníček na kakao, můžeš si přinést buben či oblíbený hudební nástroj.

orig. - Li Bor.JPG

Libor Váňa, Petr Vašák a Marek Vich

Screen Shot 2021-06-09 at 15.24.15.png

Výroba parfémů

V našem workshopu dostanete možnost prohloubit se do světa vůní. Každý z vás si vytvoří na míru svůj jedinečný parfém podle vaší energie a plynutí. provedeme vás světem esenciálních olejů, jejich historií, jejich použitím a taky jejich nádherným vlivem na psychiku. Očicháte si celou radu esencí a dozvíte se něco o každé z nich. Také o tom, jakou důležitou roli hrají v naší mysli. Celý workshop bude takové jemné pohlazení po vaší duši, voňavé obejmutí a rozhodně můžeme slíbit, že odejdete s pocitem naprosté blaženosti, protože přesně takto vůně fungují. Odnesete si vlastní olejový přírodní parfém s rollonovou kuličkou z drahokamu. Zabalený v krabičce s detailním popisem vaší vůně. Budeme se na vás velice těšit a budeme se těšit na to jak vaše duše pohladíme voňavými emocemi.

sarka hasara.png

Šárka Hasara

VW6A0076.jpg

Jsem v srdci božím a pracuji
Mužský kruh

Workshop naplněný přítomností, tichem, transparentní komunikací a láskou. 

 

Muži pracují rádi a ještě ráději jsou instrumentem práce, která dává smysl, vášnivě spolupracují a čelí výzvám a učí se životu životem.

Když už bylo vše řečeno, nádoba je připravena tak přichází velké tajemství a vezme nás k práci a spolupráci.  Když překročíme líbí/nelíbí zůstává pouze to co je, vzít sekyru a nasekat dříví, vytvořit software, spolustvořit děti....nechat se být instrumentem smysluplnosti na zemi.

Program pro muže.

Zdenek weber.jpeg

Zdeněk Weber

Weberovi 1.jpg

Uzdravení traumatu a mystická cesta

Workshop bude iniciací do jazyka instinktů a přirozené seberegulace. Uzdravení traumatu je především instinktivní seberegulace propisující se do hluboké a celistvé rovnováhy a souladu instinktů, emocí, mysli a duše/ducha a také svého místa v komunitě, prostředí na zemi. Trauma je přirozenou součástí života a je důležitým učitelem na duchovní cestě. Zdeněk a Šárka jsou žáky Dr.Petera Levina, Thomase Hubla, jsou inspirováni Gáborem Maté. Ve své práci propojují moderní objevy a metody v oblasti uzdravování nervového systému a metod mystických a moudrých tradic.

Program pro všechny.

Weberovi 1.jpg

Zdeněk a Šárka Weberovi

VW6A0374.jpg

Conscious Dating
A Tantric way of connecting with members of the opposite sex

This event is for singles (only) who want to meet and authentically connect to other conscious men & women. During the guided interactions you will discover if there is an attraction between each other. You put the names of people you like on a list, and after the event, matches will be notified via email. However, this is not just a superficial speed dating event. We embody the principles ​​of conscious relating and deeply dive into honesty & vulnerability. This way you may meet someone special whom you share a deep and authentic connection with.

Screen Shot 2021-06-27 at 11.00.29.png

Klaus Petrik

IMG-20210730-WA0005.jpg

Kakaová ceremonie

Who shares this cacao ceremony?

Haliama from Mexico is the creator of Cacao Amaité, a project for the expansion of consciousness through Cacao as a sacred ancient medicine. Ceremonialist woman and specialist in Mayan Ceremonial Cacao. Haliama has studied and practiced cacao with Mayan abuelos and shamans from Guatemala and she has also been guided by I'x Cacao. Cacao allowed her to integrate her work in Sacred Feminine, Meditation, Tantra Yoga, Astrology, Reiki, and Herbalism. 

 

She has shared cacao in traditional ceremonies, workshops, and courses for years in Mexico and Europe. She traveled to Chiapas in Mexico and @cacaoamaite was born there. She currently collaborates ethically and directly with families with small cacao plantations in Southamerica and prepares this medicine with love and respect. 

 

Cacao Amaité is already running in Mexico and now that she recently moved to the Czech Republic with her sacred partner she wants to share this project in Europe too. She knows we need Cacao as Medicine more than ever and she is here to share what she has learned on her way.

 

Invitation to Love (Cacao) Ceremony

Remembering that everything is love or an invitation to love: come, sit, breathe, open yourself and share a cup of this sacred medicine with Haliama.

IMG-20210730-WA0005.jpg

Haliama

_DSC3365_Jovaan_Evolution festival.jpg

Přehlídka malovaných hedvábných šatů JOVAAN

Šaty jako odraz duše.

insta_DSCF2086.jpg

Jovana Šilarová

 
 

Yoga Shala

healing-8.jpg

Kundaliní Jóga 

Workshop tě provede ke spojení s tvou pravou podstatou; s tím, kdo jsi, a co v životě chceš. Dynamická kombinace fyzických pozic, dechu, vibrace hlasu, meditace a relaxace pomáhá zvyšovat flexibilitu, posilovat střed, rozšiřovat kapacitu plic, otevírat srdce a rozvíjet sílu intuitivní mysli. Tato přímá zkušenost vyššího já staví základnu síly, magnetismu a důvěry. Praxe Kundaliní jógy napomáhá ke znovunalezení vlastní čistoty a bezpodmínečné lásky.

 

Pokud také věříš, že jsme všichni Jedním, je tento workshop právě pro tebe.

165475922_127736099310604_79364509858674

Petra Shakti a Joshua Swahé

Screen Shot 2021-05-06 at 8.20.40 PM.png

White Tantric Yoga

White Tantric Yoga is a partnered eye gazing meditation series designed to clear subconscious blocks and awaken latent energy. It is an advanced practice of Kundalini Yoga, yet still accessible to beginners.

 

The Need for connection to Source, Energy found from within, and Intuitive Inspiration

GX6B0078-11.png

Joshua Swahé

josh_-0571.jpg

Kundalini Yoga

Kundalini Yoga is a highly energetic and rhythmic form of yoga which uses Kriyas, Asanas, Pranayama, Mantra, and Meditation to bring you into the deepest place of peace & bliss within you. It is an energetically advanced yoga practice, while being suitable for all levels as well.

GX6B0078-11.png

Joshua Swahé

117394432_877950422730271_48510076086064

Síla vlastní praxe

Sandřin workshop je o svobodě. Nikde není předepsáno, jak se po něm budeš nebo máš cítit. Nabízí klid pro mysl a sílu pro tělo, jež ti umožní spontánně najít svou vlastní cestu.

 

Potřebovat budeš jen podložku na cvičení.

E15A4543 - Sandra Selinger.jpg

Sandra Selinger

68531668_602282376963745_346847001033310

Kundalini jóga -

Krije, relaxace a meditace

Dostaň  do rovnováhy tělo, ducha i duši. Zharmonizuj svoje čakry a dostaň se blíž k sobě a ke svému napojení se na tělo.

Nalaď se sama na sebe, buď více v klidu a harmonii sama se sebou.

Otevři kundalini energii a napoj se na Zdroj.

Program pro ženy i muže jakéhokoliv věku.

Nezapomeň na podložku, deku a polštářek.

IMG_20210221_212058 - Simona Husarová.j

Simi Husarová

68635926_602282250297091_496696104881802

Jin jóga - Hluboké uvolnění

Lekce Jin jógy ti napomůže k uvolnění bloků a zpracování emocí. Provede tě k tvému středu a vnitřnímu klidu. Umožní ti se zastavit a procítit, co se ve tvém těle, mysli i duši odehrává – vyslechnout hlas tvého srdce.  

 

Potřebovat budeš jen podložku a případně deku  nebo polštářek.

nela_foto - Nela Pliesovska.png

Nela Pliešovská

lotos_Original.jpg

Meditace pro zklidnění mysli
v doprovodu afirmací.

Příjemné večerní zklidnění v úzkém kruhu. Pojďme společně soustředit své myšlenky na to, abychom se oprostili a očistili od událostí dne a připravili se na ničím nerušený spánek.

lotos_Original.jpg

Eva Šulcová

68254523_602282323630417_620431209281670

Hatha jóga srdcem se závěrečnou relaxací s bubnem

Program pro všechny, kteří hledají pohodu, klid, sílu a uvolnění.

S sebou: podložku na cvičení

FB_IMG_1506864491928%20-%20Michal%20Raue

Michal Rauer

68523291_602276433631006_674499868382724

Meditace na kosmické vědomí

Tato meditace ti pomůže nalézt sebe sama a pochopit tvé spojení s universem. Hledáš-li skutečné duchovní probuzení, jsi na správném místě.

 

Potřebovat budeš jen polštářek.

moje_nova_fotka - Josef Skuhrovec.jpg

Josef Skuhrovec

Liliovník Sklenářka_41 upr.jpg

HADÍ SERENÁDY​

Objevování pravé identity

skrze kundalini jógu a hlas.

Jedním z klíčových aspektů, kterým se workshop věnuje, je rovnováha. Praxe jógy a manter v jazyce Gurmukh pomáhá nastolit harmonii v našem srdci, kde se sjednocuje lunární a solární princip.

Workshop s Petrou, Lenkou a Vladem tě navede k objevení tvé pravé identity skrze  jógu a hlas. V tradici Kundaliní jógy je vibrace hlasu považována za nástroj k posílení sebedůvěry, sjednocení a prostředek k přehlušení ega, které brání v prožívání pravdy. Technologie manter napomáhá k vytvoření intimní vazby s naším hlasem, který má vliv nejen na nás samotné, ale i na vše okolo nás.

165280270_2916720525316500_8191078070778

Hadí serenády

DSC04750 - Markéta Faustová.jpg

Prana Flow yoga

Dynamika fluidních pozdravů slunci i uzemňující pozdravy měsící. Dechy, které tě nakopnou jako 3 espressa a zároveň ukotvující pranajáma. Ohnivý i vodní element. Spontánní taneční pohyb i výzvy v jógových pozicích. Aktivní muž a přijímající žena. Shiva a Shakti. V jejich propojení je harmonie. Těším se na vás. Namasté.

Pro vyvážení mužského a ženského aspektu - klid a harmonii.

Program pro všechny

DSC04934a (1) - Markéta Faustová.jpg

Markéta Faustová

E15A6355 - Sandra Selinger.jpg

Mysor/ Aštanga jóga

Program pro ženy i muže.

E15A4543 - Sandra Selinger.jpg

Sandra Selinger

68578240_602490963609553_508346876693577

Jemná vinyasa - Ranní probuzení

Protažení, aktivace energie, skvělý začátek nového dne.

Lekce provází účastníky hluboko k sobě samým, k nacházení jejich středu a vnitřního klidu. Dovoluje zastavit se a procítit, co se v těle, mysli i duši odehrává. Naslouchat sám sobě a hlasu svého srdce.

nela_foto - Nela Pliesovska.png

Nela Pliešovská

68698192_602275386964444_169528234688380

Jóga s meditací

Lekce je právě pro tebe, hledáš-li harmonii těla, mysli a ducha. V plné přítomnosti zakusíš hluboký mír. Lekce tě přivede domů. K sobě samému. Tady a teď.

Potřebovat budeš jen podložku na cvičení.

moje_nova_fotka - Josef Skuhrovec.jpg

Josef Skuhrovec

115770035_866914020500578_26808237808813

Pránajáma - harmonizace čaker a energetických těl pomocí řízené pozornoti vědomí v souladu s dechem

Program je pro tebe, prahneš-li po energetické, mentální a emoční hygieně. Lekce tě přivede do plné přítomnosti. Bez pocitů, myšlenek a kohokoli, kdo by je chtěl zkoumat.

Potřebovat budeš jen polštářek.

moje_nova_fotka - Josef Skuhrovec.jpg

Josef Skuhrovec

healing-5.jpg

Ranní jógová sprcha

Rozdýchej se a probuď svoje tělo touhle ranní jógovou sprchou. Protáhni se do radosti. Aktivuj vše, co ještě spí. Tvoje tělo ti poděkuje.

 

Program pro všechny

DSC04934a (1) - Markéta Faustová.jpg

Markéta Faustová

marketafaustova

healing-30.jpg

Tanec totemového zvířete

Znáte vaše vnitřní zvíře? Umíte s ním komunikovat a využít jeho moudrost a sílu? Zkuste s námi dojít zábavným způsobem, intuitivním tancem k totemovému zvířeti.  

Na úvod se rozhýbeme jemnou jógou a postupně se napojíme na hlubiny naší duše. Se zavřenýma očima při intuitivním tanci procítíme a protančíme naši skrytou animální složku. Na konci lekce uvolníme tělo jógou a harmonizujeme se při vedené meditaci. Těšte se i na esenciální olejíčky a šamanský buben.

Poznání našeho silového zvířete bývá zdrojem moudrosti a energie na celý život. Dochází k objevování vlastní síly a přirozenému léčení duše i vašeho života. To zas bude tanec!