PROGRAM

 

Master Mind Stage

 

Jing Jang žena (podnikatelka)

Program je určen pro ženy, začínající i pokročilé podnikatelky, které chtějí být více vidět a posílit jistotu samy v sebe. 

Dozvíš se, jak posunout své podnikání nebo jak rozjet nové.

Získáš sebevědomí, sebejistotu a odhodlání jít do akce. 

na web - Zuzzi Husarova .jpg

Zuzzi Husarová

Ingrid Dach

Jsem první (a jediná :-D) česká copyinfluencerka a nejvíc ze všeho mě baví pomáhat podnikatelkám s texty a strategiemi pro prodejní kampaně. Ráda objevuju nové cesty a přináším do malého česko-slovenského rybníčku moře inspirace ze zahraničí. Baví mě posouvat hranice a ukazovat ženám, že můžou být v podnikání úspěšnější, než si kdy myslely – i když mají malé děti a málo času.

Screen Shot 2021-05-09 at 22.56.17.png

Ingrid Dach

Marian Jelínek

Marian Jelínek je český hokejový trenér, mentální kouč, manažer, pedagog, spisovatel. Proslavil se dlouholetou spoluprací s Jaromírem Jágrem a v současné době Individuálně spolupracuje s vrcholovými sportovci a manažery. Napsal několik knih, vytvořil certifikovaný online kurz Jak motivovat a vést děti, aby naplno projevili svůj talent. Jeho myšlenky inspirovaly už tisíce lidí.

Marian Jelinek.jpeg

Marian Jelínek

7 fatálních chyb podnikatelky

Program je určen pro ženy, začínající i pokročilé podnikatelky, které chtějí být více vidět a posílit jistotu samy v sebe. 

Dozvíš se, jak posunout své podnikání nebo jak rozjet nové.

Získáš sebevědomí, sebejistotu a odhodlání jít do akce. 

na web - Zuzzi Husarova .jpg

Zuzzi Husarová

Ecstatic money

"Peníze nejsou hřích, ale nástroj k budování nové reality"

Zeptat se někoho na to, kolik vydělává, je často ještě větší tabu, než se ho ptát na sex. V tomto workshopu se podíváme na to, jak na tom s hojností a penězi jsme. 

 

Mnoho z nás vychází z prostředí, kde se finance a bohatství rovnají čemusi nemorálnímu, kde spiritualita a určitá čistota musí být podmíněné chudobou a kdy jsou materiálno a duchovno oddělené jako dva polaritní jevy.

 

Budeme zkoumat, z čeho vychází hojnost, jak souvisí s naší sexualitou a tělesností a jak skrze přijetí našeho těla, zdraví a pozemské existence může být hojnost finanční naopak nezbytnou harmonickou součástí našeho celkového duchovního rozvoje a blaha. Dotkneme se též zodpovědnosti za to, co tvoříme a jak tvoříme. Podíváme se, na jakém základu stavíme své projekty, jak je rámujeme do prospěšnosti pro nás samotné, pro naše blízké a pro naši komunitu a do jaké míry můžeme rozšířit svůj potenciál tvorby ve světě tak, abychom byli co nejvíce prospěšní a zároveňse otevřeli blahobytu. V této přednášce si budeme s Karlem povídat i o zodpovědnosti a možnostech vlivu, které s sebou zdroje nesou a také o tom, jak lze tyto možnosti využít k tomu, abychom jako lidstvo tvořili lepší svět pro sebe a pro naše děti.

164630918_1045407335984578_4112857566058

Lilia Khousnoutdinová

a Karel Janeček

Niky Melia

Jsem tvůrkyní projektu Umělkyně života a spoluautorkou projektu Knihy pro ženy. Učím ženy, jak se napojit na své vlastní zdroje energie a tančit svůj život v probuzeném, kreativním těle, s chutí do práce, do života a do partnerství. Vedu podnikatelky k rozkvětu jejich projektů bez potenciální hrozby vyhoření. Učím, jak pracovat s prioritami a pomáhám vytvářet taková nastavení, která budou vyhovovat podnikatelkám – ženám.
Rozkvetlé ženě kvete i byznys!

niky meia 2.jpeg

Niky Melia

Healing Temple

Stará tantrická moudrost ve službách lásky a vztahu

Tantra je umělecká a vědní disciplína, která ojedinělým způsobem propojuje dvě  polarity. Ty, ač se stávají Jedním, si dál uchovávají své jedinečné vůně. Smyslem workshopu je osvětlit tajemství Tantry pro její využití v denní praxi. Probudit spící energie a rozvinout jejich nejvyšší potenciál, a vytvořit tak harmonické partnerství v laskavém a intimním spojení a lehkosti s vůní osobní svobody.

Program je určen pro všechny.

svami anahatha.jpeg

Svámí Anahata

Život v jednoduchosti

Mnohdy hledáme v našem životě návod jak co nejlépe zvládnout každodenní výzvy. Do těchto výzev vstupuje mysl, která vše komplikuje a odvádí nás od jednoduchosti. Co tedy udělat jinak?

Program pro každého, kdo je připraven za zodpovědnost v životě. 

_B146417.jpg

Miroslav Bauer

Atrey, Kateřina a Čeněk:

Rituál Geometrie Života

Rituál zahájí Atrey povídáním o tom, jak pracovat s tělem, myslí a duší a získat šťastný a naplněný život. Kateřina naváže hlubokou meditaci na téma naplněného života, spojenou s koncertem na křišťálové mísy. Poté s Čeňkem projdeš Geometrickou konstelací.

Rituál je pro všechny, kteří se touží naučit správné péči o své tělo, mysl a duši. V uvolnění a inspiraci spojíš řadu oddělených znalostí z schopností v jednu jedinou: Žít.

Je určen každému, kdo má zájem o hlubší transformaci. Inspiruje ke změně nastavení mysli, k vytvoření každodenních tělesných a energetických rituálů a k pochopení sebe sama.

 

Potřebovat budeš podložku na sezení a šátek na oči.

173392960_277100810657647_63785042268257

Atrey Alvarus

Sny jako přirozené psychadelikum

Workshop s Kateřinou ti osvětlí přínosy vědomého snění a prožitky psychedelické
medicíny. Jak takové prožitky přijmout včetně poselství, které ti přinášejí pro zkvalitnění tvého každodenního života.

Workshop je pro tebe, pokud miluješ poznávaní sebe sama skrze hlubinné procesy a zajímá tě vědomé práce se sny, snový jazyk (výklady
snů), a zároveň pro ty, kteří cítí povolání k práci s psychedelickými medicínami.

Potřebovat budeš jen papír a tužku.

210423_Katerina-17_websize - Dream Reel

Kateřina Andělová

Netušený potenciál a možnosti snění

Snění je přirozeným projevem života a jeho nedílnou součástí, podobně jako instinkty a
intuice. Petr tě naučí, jak snění naslouchat, pochopit a využít jeho plný potenciál.

 

Seznámíš se s možnostmi, jak se sněním efektivně pracovat, a jak tě mohou tvé sny dovést ke tvé přirozenosti a podstatě.

 

Workshop je pro všechny.

petr-sax-profilovka-kolecko.jpg

Petr Sax

Mužský kruh 
Vědomé tvoření a spolupráce v kvalitách Nové Země

Mužský kruh tě provede reflexí aktuálního vnitřního nastavení a schopností tvořit v souladu se životem i druhými. Naladíš se na nové kódy a programy vyšších forem spolupráce, spolutvoření a synergie.
 

Kruh otevírá dveře hlubokému sdílení, porozumění a přijetí. Získáš prostor k vyjádření tvé vlastní pozice i inspiraci prostřednictvím vhledů a sdílení druhých. Otevře se ti vize nových způsobů
tvoření a spolupráce i tvé ideální role v rámci procesu.

 

Přijď s odvahou, upřímností, pokorou a schopností naslouchat.

 

Lekce je pro muže.

orig. - Li Bor.JPG

Libor Váňa

Qigong pro vnitřní klid a vnitřní sílu

Ondrova lekce je tu pro tebe, hledáš-li niterný klid a duševní jistotu. Nabízí bezpečný přístav harmonie, vnitřní síly a odvahy pustit se do velkých životních výzev.

 

Potřebovat budeš jen pohodlné oblečení.

healing-251_edited.jpg

Ondřej Sedláček

Golden Partnership Ritual

Napojíš se na svou vnitřní alchymii. Propojíš podstaty vnitřní ženy, muže, dítěte a naladíš se na zlatý proud tohoto léčení. Spojíš se s Láskou a zasadíš semínka přerodu a následné transformace. Napojíš se na vyšší Já a tzv. divine consciousness. Spojení vytváří hlubší ukotvení sebe sama. Dosáhneš vědomějšího prožívání a napojení se na podstatu.

Tento rituál tě může dovést až k nalezení ideálního partnera, k pochopení sebe. Poléčení vztahů, vnitřních, vnějších (partneři, rodina, také pracovní vztahy a prosperující business propojení). Spojení se s vyšším Já a napojení se na tzv. divine consciousness.

Získáš napojení na tok Lásky a vnitřní alchymie. Budeš se cítit lehčí, uvědomělejší, šťastnější v sobě. Spojený/á s léčivým tokem zlaté transformace.

Program pro všechny tomu otevřené, muže/ženy/dospívající. Single, ve vztahu. Bez omezení věku.

photo_2021-03-31_10-16-54 - Kateřina Ko

Kateřina a Stephen

Barbora Kravčíková

Odmalička jsem byla fascinována lidskou duší a vším, co k nám lidem patří. Oslovení čarodějka mě
sice provází od útlého mládí, ale jsem obyčejná žena z masa, krve a kostí, jen vysoce senzitivní a
prověřená mnoha životními zkouškami. Při své práci využívám životní zkušenosti, citlivost, intuici,
ale i znalosti nabyté v sebezkušenostních výcvicích a techniky vedoucí k sebepřijetí těla i duše.

bara kravcikova.jpeg

Barbora Kravčíková

Božský dech

Objevte sílu a kouzlo vašeho dechu. Naučte se léčit a dostaňte se pomocí něj do rozšířených stavů vědomí. Jde o workshop a terapii s komplexní pokročilou terapeutickou dechovou techniku optimalizující vaši mysl, tělo a duši. Je založena na holistických postupech Pranayama jógy a filosofii léčení v rozšířených stavech vědomí a je krásným a intenzivním prožitkem. Jde o opakování sérií dechových technik kombinovaných s vedenou meditací a intenzivní hudbou (muzikoterapií). Je výborná a vhodná pro kohokoliv a každému dá to, na co je právě připraven. Jde o hlubokou relaxaci, ale zároveň lze jít hlouběji do sebe, za hranice svojí mysli, osvobodit se a probudit. Tato technika léčí celé tělo a silně podporuje fyzickou i psychickou sebeléčbu.

99112088_10221223375432051_4477697388277

Petr Vašák

Prožitková přednáška o Tobě

Přednáška pro všechny, kteří si uvědomují, že nalezené informace o sobě je třeba žít a používat při každodenním konání.
 

Pokud je něco, co potřebuješ o sobě a svém životě vědět, tady se to dozvíš.
 

Potřebovat k tomu budeš otevřenou mysl i srdce.

IMG_20210103_130312.jpg

Akar Rasol

.

Ceremónia s medicínou Rape

Na začiatku sa prepojíme a požehnáme medicíne. Budete mať priestor spojiť sa so svojím srdcom a zámerom, s ktorým vstupujete do očisty. Váš zámer je veľmi dôležitý, pretože vás bude sprevádzať celým liečením. Budem chodiť ku každému jednotlivo a podávať rituálne medicínu v napojení na Veľkého Ducha s modlitbami pre vaše uzdravenie. Počas priebehu ceremónie bude priestor podporený živým spevom medicínskych piesní. Záverečná relaxácia a krátke zdieľanie vám poskytne možnosť integrácie a dosadnutia.

Očisť sa od toho, čo ťa ťaží a bráni ti to slobodne rásť.

Program pre bytosti, ktoré sú pripravené prejsť bránou očisty na to, aby sa mohli lepšie spojiť so svojou dušou a poslaním.

Potrebovať budeš pohodlné oblečenie a nejakú príjemnú deku, ktorou sa môžeš zakryť + karimatka, podložka, svoje silové predmety, fľašku s vodou.

SABRI foto - Sabri Chalupova.jpg

Sabrina Anna

Vědomé vztahy a tvoření v energiích Nové Země

Libor s Tarou přichází s tématy a poznáním ohledně vědomých vztahů a tvoření v souladu s vnitřní
esencí i celkem. Naladíte se společně na kvality Nové Země. Prostor bude i pro dotazy a sdílení.

orig. - Li Bor.JPG

Libor Váňa a Tara Svobodová

ecstaticdanceslovakia.com

Transformační cesta SOMA Dechu

Lucie tě ve svém workshopu naučí jednoduchý nástroj ke snížení hladiny stresu pro každý den. A také to, že ne všechny dechové techniky jsou pro nás zdravé.
Lekce pro božský klid, naplnění a napojení; přivede tě do extáze i hluboké relaxace zároveň.
 

Potřebovat budeš podložku a případně šátek na oči.
Program je pro všechny.

Lucie Bečková.jpeg

Lucie Bečková

Voňavé obejmutí

V našem workshopu dostanete možnost prohloubit se do světa vůní. Každý z vás si vytvoří na míru svůj jedinečný parfém podle vaší energie a plynutí. provedeme vás světem esenciálních olejů, jejich historií, jejich použitím a taky jejich nádherným vlivem na psychiku. Očicháte si celou radu esencí a dozvíte se něco o každé z nich. Také o tom, jakou důležitou roli hrají v naší mysli. Celý workshop bude takové jemné pohlazení po vaší duši, voňavé obejmutí a rozhodně můžeme slíbit, že odejdete s pocitem naprosté blaženosti, protože přesně takto vůně fungují. Odnesete si vlastní olejový přírodní parfém s rollonovou kuličkou z drahokamu. Zabalený v krabičce s detailním popisem vaší vůně. Budeme se na vás velice těšit a budeme se těšit na to jak vaše duše pohladíme voňavými emocemi.

sarka hasara.png

Šárka Hasara

Otevři srdce své - 

Splň si posvátný sen své duše

Spojíš se základním a nejdůležitějším darem tvého lidství. Objevíš v sobě sílu i jemnost soucitu. Poznáš vnitřní krásu a schopnost přijmout své vlastní i cizí stíny a obejmout je bezpodmínečnou láskou. Takové přijetí tě nabij čirou energií, chutí do života, jiskrou, radostí a harmonií, klidem i mírem zároveň. Čeká tě prožití životní vášně, kouzla přítomnosti a plynutí.

Workshop je určen všem, kteří chtějí život nejen žít, ale užívat si ho každým okamžikem. Přijď tak, jak jsi, se vším, co s sebou zrovna neseš.

 

A pro větší pohodlí si přibal polštářek.

2832cb8e-f018-4caa-8315-adff5b13bd7b - T

Tomáš Michal

Co pro tebe znamená být člověkem?

Honzův workshop tě inspiruje ke zvládání každodenních situací s větším přehledem a hlubším prožíváním. Napomáhá k ukotvení v lidskosti a podněcuje touhu žít.
 

Program je pro všechny.

210114_COL-1_websize - Živá Zahrada.jp

Jan Vojtěchovský

Moudrost duše a těla

Naše duše i tělo nám poskytují veškeré odpovědi, nástroje a zdroje, které potřebujeme. Napojením se na tvou vnitřní moudrost duše i těla získáš zdroje tvé hojnosti, radosti, lehkosti a tvoření tvého života. Rovnováha a tvoření života je ve tvých rukou. Miriamin workshop je pro všechny, kdo touží žít svůj nejvyšší potenciál a v propojení se svým nitrem prožívat posvátné partnerství a život v energiích Nové Země.

Pokud hledáš inspiraci, motivaci, povznesení a odvahu ke změnám, je tato lekce právě pro tebe.

Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

Mužství a ženství - Tanec polarit

Protiklady rozněcují jiskru a vytváří přitažlivost mezi mužem a ženou. Naše moderní společnost a současný způsob života však tuto přitažlivost depolarizuje. Pouze v plném vzájemném pochopení se mohou ženské a mužské protiklady navzájem podporovat a rozvíjet.

Představte si, že byste měli po ruce nářadí, pomocí něhož byste mohli z vašeho vztahu a domova vytvořit bezpečný přístav odpočinku, hojnosti a péče…

Swámího workshop nabízí hluboké pochopení našich vnitřních energií a jejich vliv na život, zejména ve vztahu k opačnému pohlaví. Neboť pochopení protikladů je klíčovým prvkem k vědomému tvoření vlastního života.

Program je určen pro všechny.

svami anahatha.jpeg

Svámí Anahata

Miluji se - uctění Tvé vnitřní krásy

Tomášův workshop ti otevře schopnost uvidět se. Ve své úplnosti, celistvosti, kráse, světle i stínu. Probudí v tobě radost, sílu a jemnost pramenící z hloubky sebespatření a sebepřijetí. Lekce tě přivede do lidskosti, soucitu a radosti zpropojení se sebou, se Zemí, se životem a svyšším vedením. Čeká tě prožití životní vášně, kouzla přítomnosti a plynutí.

 

Přijď tak, jak jsi, se vším, co s sebou zrovnaneseš.

A pro větší pohodlí si přibal polštářek.

Program pro všechny

2832cb8e-f018-4caa-8315-adff5b13bd7b - T

Tomáš Michal

Kódy Nové Země

Naši planetu prostupují intenzivní proudy světla, které transformují nás i naši Zemi. Těmito proudy jsou tzv. kódy Nové Země. Naše vědomí se jejich prostřednictvím otevírá vyšším světelným vibracím a rozšířenému vnímání.

Můžeme zůstat ve starém nebo se otevřít tvorbě v energiích Nové Země a vybudovat tak své Nebe na Zemi. Volba je na nás. Pokud hledáš inspiraci, motivaci, povznesení a odvahu ke změnám, je tato přednáška právě pro tebe.

Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

Co je to medicína Bufo Alvarius a co nám může přinést do každodenního života

Skrze meditaci se přiblížíš sobě sama a získáš možnost napojit se na potenciál, který přináší Bufo Alvarius. Součástí workshopu bude i meditace s křišťálovými mísami.​

210423_Katerina-17_websize - Dream Reel

Kateřina Andělová

Všímavý kruh soucitu, podpory a síly

Markův workshop ti umožní získat v silném komunitním sjednocení s ostatními účastníky Healing Festivalu psychickou sílu pro zvládání tvých aktuálních výzev. Poznáš základní principy všímavosti ve vztazích (Relational Mindfulness) pro kvalitnější práci se vztahy ve tvém životě.

 

Díky Všímavému kruhu najdeš větší důvěru v sebe sama i v druhé a pochopíš, jak jsme všichni vzájemně propojení a navzájem se podporujeme.

 

Potřebovat k tomu nebudeš nic než svou plnou přítomnost.

Marek Vich - Marek Vich.jpg

Marek Vich

Jak využít každé zkušenosti dobře?

Lze opravdu z každé situace vytěžit něco dobrého? Za mě - vždycky! Ale musíme být ochotni změnit náhled, nebát se změnit svůj úhel pohledu. Asi každý jsme někdy zažili něco, na co bychom raději ani nevzpomněli. Situace, kdy jsme nějak uklouzli, nechovali se nejlíp, nebo se nám stalo něco velmi nepříjemného, nebo bolestného. Co když právě toto mohou být místa našich největších darů?  Prakticky si probereme 7 kroků, které můžeme použít na jakoukoliv situaci. Můžete si sebou přinést papír a tužku, a podívat se konkrétně na nějakou svou zkušenost. Bude prostor i na vaše dotazy, podněty. A schválně jestli najdeme nějakou situaci, ze které by nebylo možné vytěžit něco dobrého.

S sebou papír, tužku, šátek na oči

DSC08651-5 (1) - Magda Křepelková.jpg

Magda Křepelková

VOLBOU ke své SÍLE
- přednáška o metodě Kineziologie One Brain, 3 in One Concept

Také míváš pocit, že nepříjemné situace ve tvém životě zkrátka nemůžeš ovlivnit? Doufáš, že příště to půjde lépe, ale jakmile přijde stres, přemůžou tě emoce a situace tě semele?
 

Kineziologie One Brain, 3 in One Concept ti pomůže rozlišit, pochopit a proměnit zaběhlé vzorce chování a díky tomu poznat, jak důležité je vnímat ve svém životě možnost VOLBY. A že změna toho, co nám neslouží, je možná. Stačí se naučit pracovat se stresem a motivací.
 

Pro lepší pohodlí si s sebou přines polštářek.

profilovka Peťa - Petra Novotna.jpeg

Petra Novotná

Kvantování srdcem

Díky workshopu poznáš, jak v dobrém ovlivnit svůj život a uvědomit si, jak velký podíl neseš na všem, co se v něm děje. Naučíš se sladit se se sebou samým a se svými niternými touhami, a také poznáš, jak je za pomoci kvantování naplňovat.
 

Tento workshop je určen všem, kteří věří, že vše je možné a uvědomují si, že svůj život mají ve vlastních rukou. Společně s Universem samozřejmě… :-)
 

Jsi připraven(a) uvěřit, že jsou tvé cíle blíž než si myslíš?

IMG_1294 - Andrea Máčalíková.jpg

Andrea Máčalíková

Šamanská cesta ke svému srdci a kakaová ceremonie

Co tě čeká:

  • Krátké představení Semei jungle Vero, šamanského světa a prací s energiemi 

  • Seznámení se se šamanskými technikami navibrování 

  • Kakaová ceremonie 

  • Napojení se na spirit kakaa a amazonských medicín

  • Zpívání posvátného šamanského Ikara amazonského kmene Shipibo, vibrační léčení

  • Medicínské zpěvy kytara, šamanský buben

  • Na závěr meditace a zpěv s kříšťálovou mísou

866C14E8-AA0E-4512-B356-BFB8FB0F6DCB.jpe

Semei Jungle Veru

Cesta do srdce

Workshopu tě povede k plnému propojení s tvým srdcem. Ve spojení se srdcem nám velmi často brání stud. Ten je potřeba očistit. Čeká tě práce s tvým vnitřním dítětem a osobními průvodci. Očistou studu získáš moc vstoupit do své síly a žít své dary v lehkosti a pravdě.

simona sormova - Simona Šormová.jpg

Simona Šormová

Kakaová ceremonie:
Otevři se své jedinečnosti a prosperitě

Spolu s duchem Kakaa, zpěvem, harmonizační muzikoterapií a podporou Zdroje, otevřeš srdce prosperitě, bezpodmínečné lásce a důvěře v život i svoji jedinečnou esenci. Kakaová ceremonie je o přítomnosti, laskavosti, radosti a šíření hodnot, které přesahují slova i koncepty mysli.
 

Prožiješ zvnitřnění, přijetí, porozumění a důvěru. Napojíš se na vlastní esencí, vnitřní sílu, sebevědomí a sebelásku. Porozumíš lépe svému životu i fázi, ve které se zrovna nacházíš.
Ceremonie tě dovede k probuzení tvého potenciálu a k ukotvení důvěry ve Zdroj.

orig. - Li Bor.JPG

Libor Váňa a Tara Svobodová

Vendula Kociánová

Jsem indoorcistka. Otevírám dveře tam, kde se bojíš sáhnout na kliku. Přináším netradičně jednoduchá řešení vztahů, hojnosti, sebelásky a poslání. Ukážu ti, jak snadno rozuzluješ svou minulost, která ti brání v prožívání přítomnosti.

A9F084FF-F707-4A87-8DD2-793C0B79CBEE - Vendula Kociánová.jpeg

Vendula Kociánová

Jak společně vytvořit nový svět?

Představ si, jak by mohl vypadat svět, do kterého nově přecházíme. Jak jej společně v nových energiích vytvářet? Moničin workshop ti otevře nový pohled do budoucnosti. Přenese tě do nového paradigmatu a změny myšlení a naboří všechny vžité myšlenkové koncepty až do nejhlubší úrovně. Interaktivní workshop ti umožní prožít nové frekvence, kterých se my lidé nyní ujímáme.

Pokud toužíš po posílení v komunitě se stejným záměrem, myšlenkou a směrem, je tento workshop pro tebe. Tak jako pro všechny milovníky naší planety a Života.

 

Pro lepší pohodlí si s sebou přines polštářek.

Lu photo - Monika Amaee Trčková.jpg

Monika Amaee Trčková 

Zeptej se těla

Naše tělo nám prozradí potřeby, pokud se mu naučíme naslouchat. Čím více jsme vnímavější, tím jemnější vjemy těla dokážeme rozpoznat. Tělo s námi komunikuje neustále, pokud se naladíme na jeho signály, stává se náš život otevřený, jednodušší a samozřejmě lehčí.

Program pro všechny, kdo je připraven najít odpovědi na otázky.

_B146403.jpg

Iva Bauerová

Probuzení mužství

Swámího workshop Probuzené Mužství je tu pro všechny muže s hlubokou potřebou pochopit a uvěřit ve zdravou mužskou energii ve vztahu, rodině i kariéře.

V současném rodinném uspořádání prakticky neexistuje podpůrný prostor, umožňující mužům projevit jejich elán a jejich citlivost. Nedostatek příkladů, jak se zdravě uchopit své role, v mužích vyvolává zmatek a odloučení.

Workshop proto cílí na všechny muže, kteří cítí, že pochopení základních principů mužské energie jim umožní posunout se vpřed a přijmout zdravou zodpovědnost za svůj život a svá rozhodnutí.

Program je určen pro muže.

svami anahatha.jpeg

Svámí Anahata

Transformační dech 

Conscious connected breath ("vědomý propojený dech")

Transformační dech je nástrojem k vnitřnímu probuzení, sebeléčbě, transformaci a hluboké relaxaci. Je jedinečným příkladem mocného vědomí a moudrosti našeho těla.

Naše mysl a naše tělo jsou jeden celek. Zvědomíme-li náš dech, zvědomíme i propojení našeho těla, mysli a pocitů.

Nauč se vědomě dýchat, zažij stav hlubokého vhledu do tvého nitra a poznej, co se skrývá pod povrchem! Workshop je určen všem, kteří touží cítit se božsky; vnitřně probuzení a otevřeni svému vlastnímu vědomí a vedení.

S sebou si nezapomeň přinést podložku.

Susy Nana.jpeg

Susy Nana

Božský potenciál duše

Lidství má přirozeně omezené možnosti a schopnosti. Máme ovšem ale i dary, o kterých často ani netušíme. Probuď skrze otevřené srdce svůj božský potenciál a objev talenty, které v tobě dřímají.

 

Pokud hledáš inspiraci, motivaci, povznesení a odvahu ke změnám, je tato přednáška právě pro tebe.

Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

Posvátné vstahy

Vztahy prochází řadou intenzivních proměn. Osvobozujeme se od starých vzorců a paradigmat dřívějších generací, abychom mohli plně prožívat posvátnost své esence ve vztazích, růst a rozvíjet se cestou naší duše. Miriamin workshop je pro ty, kteří touží žít svůj nejvyšší potenciál a v propojení se svým nitrem, prožívat posvátné partnerství a život v energiích Nové Země.

Pokud hledáš inspiraci, motivaci, povznesení a odvahu ke změnám, je tato lekce právě pro tebe.

Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

Kakaová ceremonie

Kakaové obrady sú typom šamanského liečenia, ktoré nemajú halucinogénne účinky. Svoju silu majú v tom, že nám pomáhajú vyvážiť naše energie a spojiť sa s našim jediným skutočným sprievodcom, naším srdcom.

Kakao slúži ako potrava pre dušu. Pripomína nám, aké veci nás tešia a upokojujú, ale aj tie, ktoré nás bolia. Má tisíce blahodarných účinkov na naše telo, dodáva silu, prebúdza sexuálny apetit, stimuluje náš nervový systém a má veľkú antioxidačnú silu.

 

Ceremónia je pre tých, ktorí sa rozhodnú otvoriť srdce, zosúladiť sa s tým, kým v skutočnosti sú a pracovať na minulých traumách, blokoch a potláčaných emóciách.

 

Potrebovať budeš hrnček 2-3 ml, podložku, čajovú sviečku s podtáckou a hudobné nástroje.

DSC01834j - Sabri Chalupova.jpg

Alma Kiss

V souladu

Mariin workshop tě vytáhne na dobrodružnou cestu probuzení těla skrze dech, hlas a tanec. Podpoří tvou vitalitu a hravost, propojí jednotlivá centra ve tvém těle a probudí něhu a sexuální energii. Poznáš sílu rčení, že co dokážeš tančit, dokážeš i žít. Během lekce vědomě vytvoříš ve svém těle prostor a napojení na sebe sama. Toužíš-li po ukotvení ve tvém těle a v přítomném okamžiku, je tento workshop právě pro tebe.

 

Potřebovat budeš jen podložku na závěrečnou relaxaci.

foto-marie - Marie Drkulová.jpg

Marie Drkulová

We Are One (Happening)

Kolektívny happening We Are One je umeleckým dielom, priestorom a hrou zároveň.
Prostredníctvom jednoduchých princípov Zrkadlenia, Proximity a Hlasitosti/Rozsahu zrkadleného pohybu sa hráči stretávajú v priestore, kde vzájomným zrkadlením vytvárajú jedno obrovské telo, ci pohyb. Tela hráčov sa prostredníctvom týchto jednoduchých princípov stavajú časticami, ktoré sa navzájom magneticky priťahujú, odťahujú, formujú a vytvárajú fatálne vzorce. Hráči tak priamo stelesňujú myšlienku We Are One.
Happening We Are One nie je dielo uzavreté do času. Je súčasťou festivalu, ktorá je prítomna po celu dobu trvania festivalu a to v podobe vymedzeného priestoru, ci stanovišťa v areáli festivalu. Vymedzený priestor pri sebe nesie spísane pravidla hry, ktorými sa každý kto so tohto priestoru vstúpi riadi. Účastníci festivalu tak majú po cele trvanie festivalu možnosť do kruhu vstúpiť a stáť sa súčasťou hry/diela.

P1140589 smaller.jpg

Jakub Cerulik a

Zuzana Burdanová

Posvátné spojení

Zážitkový workshop pro páry i jednotlivce otevírající potenciál posvátného spojení mezi mužem a ženou. V tomto workshopu se dozvíš o dynamice ženského a mužského principu, jejich posvátného spojení a potenciálu. Skrze praktické cvičení v sobě odemčeš prostor a potenciál pro léčení a růst na kolektivní a individuální úrovni. Skrze vlastní prožitek v sobě rozpustíš staré paradigmata a systémy a společně otevřeme prostor pro nové spojení mezi mužem a ženou. 

amisuel.jpeg

Amisuel Fisherová

a Ondřej Sedláček

Světelné léčení

Jde o léčení a terapii pomocí Světla a krystalického kolektivního pole vědomí Země a Krista. Světelné očišťování, léčení a terapie využívá přenosu čistých energií přímo ze Zdroje. Pomocí napojení na krystalické pole těla i kolektivního léčebného prostoru jsem schopen zacelit a opravit to, co je aktuálně možné a třeba. Bez zkreslení, odboček nebo manipulace a v takové míře, jaký ji každý z nás dokáže přijmout. Celé léčení probíhá za asistence Ježíše Krista. Děje se pouze to, co je v souladu s Vaší i Boží vůli. Téma léčení bude "Vyrovnání vnitřních i vnějších polarit - léčení principů vnitřní ženy, muže a dítěte".

99112088_10221223375432051_4477697388277

Petr Vašák

Rituál Despacho

Je rituál, ktorý má korene v Južnej Amerike. Forma, ktorou prinášam Despacho pochádza z pôvodnej tradície kmeňa Šuarov. Najsilnejšou prítomnou medicínou je medicína srdca. Hlavným zámerom rituálu je preukázať vďačnosť Zemi za všetko, čo sme si zobrali, a taktiež schopnosť preukázať úctu v držaní rovnováhy medzi tým, koľko si berieme a koľko sme schopní vrátiť našej veľkej Matke naspäť. Je tvorený našimi modlitbami, frekvenciou vďačnosti, a darmi (jedlo, tabák, káva, med, kvety, voda, osobné predmety, kryštále, medicíny) Záverečný veľký balíček hojnosti sa rituálne zakopáva do zeme.

Prepoj sa so svojím priestorom duše a nalaď sa na frekvenciu srdca.

Program pre bytosti, ktoré sú pripravené prejsť bránou očisty na to, aby sa mohli lepšie spojiť so svojou dušou a poslaním.

S sebou si vem nejaký dar a hlavne svoje kryštále, ktoré nepoužívaš, a chceš ich vrátiť Zemi

SABRI foto - Sabri Chalupova.jpg

Sabrina Anna

FB @SSabrina Anna

Poslání jako zdroj vnitřního i vnějšího bohatství
(Kódy hojnosti)

Přednáška a sdílení zkušeností z mé cesty a následování hlasu duše, která mě zavedla na cestu mého poslání. Jak se tato na tuto cestu vydat, co je možné na ní potkat a jak se vypořádat s překážkami.

Při přednášce budu pracovat s tématy poslání, vlastních přesvědčení a bloků, autenticity, naplnění, radosti, hojnosti, peněz a bohatsví.

 

Jak skrze poslání žít hojnost na všech svých úrovních bytí.

Přednáška je určená pro všechny ženy i muže, kteří se chtějí vydat na cestu poslání a objevit v ní potenciál zdroje pro vnitřní i vnější hojnost.

amisuel.jpeg

Amisuel Fisherová

Rapé ceremonie

Rapé je posvátná šamanská bylinná směs, kterou používají léčitelé v povodí Amazonky po tisíce let. Rapé je jedinečné svým složením a tak působí na úplně odlišné části našeho vědomí a léčí na všech úrovních bytí. 

FB_IMG_1506864491928 - Michal Rauer.jpg

Michal Rauner

 
 

Yoga Shala

healing-8.jpg

Kundaliní Jóga - Tanec polarit

Workshop tě provede ke spojení s tvou pravou podstatou; s tím, kdo jsi, a co v životě chceš. Dynamická kombinace fyzických pozic, dechu, vibrace hlasu, meditace a relaxace pomáhá zvyšovat flexibilitu, posilovat střed, rozšiřovat kapacitu plic, otevírat srdce a rozvíjet sílu intuitivní mysli. Tato přímá zkušenost vyššího já staví základnu síly, magnetismu a důvěry. Praxe Kundaliní jógy napomáhá ke znovunalezení vlastní čistoty a bezpodmínečné lásky.

 

Pokud také věříš, že jsme všichni Jedním, je tento workshop právě pro tebe.

165475922_127736099310604_79364509858674

Petra Shakti

Jóga s meditací

Lekce je právě pro tebe, hledáš-li harmonii těla, mysli a ducha. V plné přítomnosti zakusíš hluboký mír. Lekce tě přivede domů. K sobě samému. Tady a teď.

Potřebovat budeš jen podložku na cvičení.

moje_nova_fotka - Josef Skuhrovec.jpg

Josef Skuhrovec

Ájurvéda v denním životě

Přednáška o tom jak s ájurvédou začít jednoduše, používat a řídit se jejími principy v denním životě, jak její principy začít implementovat do svého žití ihned.

E15A6370 - Lucie Převorovská.jpg

Lucie Převorovská

HADÍ SERENÁDY​

Objevování pravé identity

skrze kundalini jógu a hlas.

Jedním z klíčových aspektů, kterým se workshop věnuje, je rovnováha. Praxe jógy a manter v jazyce Gurmukh pomáhá nastolit harmonii v našem srdci, kde se sjednocuje lunární a solární princip.

Workshop s Petrou, Lenkou a Vladem tě navede k objevení tvé pravé identity skrze  jógu a hlas. V tradici Kundaliní jógy je vibrace hlasu považována za nástroj k posílení sebedůvěry, sjednocení a prostředek k přehlušení ega, které brání v prožívání pravdy. Technologie manter napomáhá k vytvoření intimní vazby s naším hlasem, který má vliv nejen na nás samotné, ale i na vše okolo nás.

165280270_2916720525316500_8191078070778

Hadí serenády

¨

Prana Flow yoga

Dynamika fluidních pozdravů slunci i uzemňující pozdravy měsící. Dechy, které tě nakopnou jako 3 espressa a zároveň ukotvující pranajáma. Ohnivý i vodní element. Spontánní taneční pohyb i výzvy v jógových pozicích. Aktivní muž a přijímající žena. Shiva a Shakti. V jejich propojení je harmonie. Těším se na vás. Namasté.

Pro vyvážení mužského a ženského aspektu - klid a harmonii.

Program pro všechny

DSC04934a (1) - Markéta Faustová.jpg

Markéta Faustová

Prana Flow yoga pro ženy

Pulsující i klidná ženská energie v józe. Protančíme se jógovými pozdravy luny. Najdeme vodní element v nás. Objevíme ve svém těle vlny, spirály, čerstvost a vitalitu. Probudíme oblast pánve a dovyživíme své srdce. Ženská prana flow yoga s posvátnými dechy, tancem i zpěvem manter.

 

Pro vibraci ženské energie, napojení se na ženství​

Program pro ženy

DSC04934a (1) - Markéta Faustová.jpg

Markéta Faustová

marketafaustova

Objevte kouzlo AcroYogy

Zažij hravost, dotek, komunikaci a pohyb.

Poznej schopnosti svého těla a překonej vlastní (domnělé) limity.

na web- Jana Šálková.JPG

Jana Šálková

Body Positive Yoga

Budeme vycházet z tradiční Hatha jógy nicméně s důrazem na individuální přístup a s ohledem na věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou atd., a to bez jakéhokoliv hodnocení nás samotných, jakož i ostatních okolo nás, budeme budovat sebelásku a laskavost k sobě samým i svému okolí. Vytvoříme si pro sebe bezpečné místo, kde si budeme moci svobodně dopřát pohyb bez přemýšlení, jak u toho vypadáme. Půjde hlavně o to, jak se u toho budeme cítit.

37308810_10216594800323339_3366440060034

Marie Zimáková

image0.jpeg

The Healing Journey -
3 Kundalini Yoga Ceremonies for healing on all levels

In these sessions you will be guided through powerful Kundalini sequences to support your healing journey. We begin with opening the body to release deep seated tension and emotions, invoking the water element to ignite the inner flow. The second session is a soul retrieval, bringing back the lost parts so that you can feel whole again. In session three we'll dive deep into a rebirth so that you can arise like a phoenix from the ashes, rewriting your destiny on a cellular level. These sessions consist of asana, Kundalini exercises, breathwork, mantra and meditation. All three sessions are complimentary, but can be attended on their own as well.

image0.jpeg

Marieke de Lange &
Tim Schipper

Meditace na kosmické vědomí

Tato meditace ti pomůže nalézt sebe sama a pochopit tvé spojení s universem. Hledáš-li skutečné duchovní probuzení, jsi na správném místě.

 

Potřebovat budeš jen polštářek.

moje_nova_fotka - Josef Skuhrovec.jpg

Josef Skuhrovec

Břišní tanec

Napoj se na své tělo, poznávej ho, roztanči části svého těla, které neumíš používat. Uvolni zablokovanou energii prací s bokama a hrudním košem.

E15A6370 - Lucie Převorovská.jpg

Lucie Převorovská

Ranní jógová sprcha

Rozdýchej se a probuď svoje tělo touhle ranní jógovou sprchou. Protáhni se do radosti. Aktivuj vše, co ještě spí. Tvoje tělo ti poděkuje.

 

Program pro všechny

DSC04934a (1) - Markéta Faustová.jpg

Markéta Faustová

marketafaustova

Jóga v medu

Sladkost, blaženost, radost, známá jogínská sukha. Budeme se pohybovat jako v medu. Táhlé kreativní jógové pozdravy slunci s dechem a sladkostí na rtech. Příjemné záklony, otvírání srdce, uvolňování pánve, to je prana flow jógové medění. Mlsná těla s sebou.

Program pro všechny

DSC04934a (1) - Markéta Faustová.jpg

Markéta Faustová

marketafaustova

Kundalini jóga -

Krije, relaxace a meditace

Dostaň  do rovnováhy tělo, ducha i duši. Zharmonizuj svoje čakry a dostaň se blíž k sobě a ke svému napojení se na tělo.

Nalaď se sama na sebe, buď více v klidu a harmonii sama se sebou.

Otevři kundalini energii a napoj se na Zdroj.

Program pro ženy i muže jakéhokoliv věku.

IMG_20210221_212058 - Simona Husarová.j

Simi Husarová

Mysor/ Aštanga jóga

Program pro ženy i muže.

E15A4543 - Sandra Selinger.jpg

Sandra Selinger

Jin jóga - Hluboké uvolnění

Lekce Jin jógy ti napomůže k uvolnění bloků a zpracování emocí. Provede tě k tvému středu a vnitřnímu klidu. Umožní ti se zastavit a procítit, co se ve tvém těle, mysli i duši odehrává – vyslechnout hlas tvého srdce.  

 

Potřebovat budeš jen podložku a případně deku  nebo polštářek.

nela_foto - Nela Pliesovska.png

Nela Pliešovská

Hatha jóga srdcem se závěrečnou relaxací s bubnem

Program pro všechny, kteří hledají pohodu, klid, sílu a uvolnění.

S sebou: podložku na cvičení

FB_IMG_1506864491928%20-%20Michal%20Raue

Michal Rauer

115770035_866914020500578_26808237808813

Pránajáma - harmonizace čaker a energetických těl pomocí řízené pozornoti vědomí v souladu s dechem

Program je pro tebe, prahneš-li po energetické, mentální a emoční hygieně. Lekce tě přivede do plné přítomnosti. Bez pocitů, myšlenek a kohokoli, kdo by je chtěl zkoumat.

Potřebovat budeš jen polštářek.

moje_nova_fotka - Josef Skuhrovec.jpg

Josef Skuhrovec

Metoda Aštánga jóga

Luciina lekce je pro tebe, pokud toužíš po niterném propojení s tvým vnitřním já. Povede
tě do hloubky, v níž zažiješ pravý klid a naplnění ze spojení.
 

Potřebovat budeš jen podložku na cvičení.

E15A6370 - Lucie Převorovská.jpg

Lucie Převorovská

Síla vlastní praxe

Sandřin workshop je o svobodě. Nikde není předepsáno, jak se po něm budeš nebo máš cítit. Nabízí klid pro mysl a sílu pro tělo, jež ti umožní spontánně najít svou vlastní cestu.

 

Potřebovat budeš jen podložku na cvičení.

E15A4543 - Sandra Selinger.jpg

Sandra Selinger

DANCE & YOGA

Taneční cesta kolem světa

Nemůžete cestovat? Načerpejte energii z hudebních vibrací exotických zemí! Začneme pomalou jemnou jógou, abychom se protáhli, rozehřáli a napojili se na svou duši. Pak se díky hudbě dostaneme na cestu kolem světa a zatančíme si v rytmech: brazilský karneval v Riu de Janeiru, africké kmenové tance u ohně, indické tance v Angkor Wat, techno nálada nocí festivalu Burning man. (Vaše tvořivé pohyby, hudební nástroje, esenciálí oleje, zvuky atp. jsou vítány.) Po divokém tanci se zharmonizujeme jemnou jógou. V závěrečné meditaci se přeneseme do klidu zenové zahrady. Šárky lekce jsou jemné, nenáročné, ale jdou do hloubky. Jóga přináší harmonii těla a duše. Tanec dodá novou energii, radost a svobodu. Těšte se na originální spojení jemné jógy, čchi-kung, automasáží, tantry, spontánního tance a jóga nidra.

alaya - ALAYA Yoga & Dance.jpg

Šárka ALAYA Kačabová

Vedená vizualizace

Provedu tě do hlubin sama sebe cestou vizualizace. ​

Prozkoumej cestu tří čaker nebo objev vnitřního rádce vedenou vizualizací do svého nitra.

Program pro všechny

E15A6370 - Lucie Převorovská.jpg

Lucie Převorovská

Intuitivní tanec

Žádná choreografie, jen hudba, která tančí skrze tělo a  tělem.

Tělo se nechá vést hudbou intuicí, intelekt se vypíná. 

Skrze lekci tě provedeme k naprostému uvolnění všech části těla do tance.

Potřebuješ jen šátek na oči.

E15A6370 - Lucie Převorovská.jpg

Lucie Převorovská

Jemná vinyasa - Ranní probuzení

Protažení, aktivace energie, skvělý začátek nového dne.

Lekce provází účastníky hluboko k sobě samým, k nacházení jejich středu a vnitřního klidu. Dovoluje zastavit se a procítit, co se v těle, mysli i duši odehrává. Naslouchat sám sobě a hlasu svého srdce.