HEALING

VIZE

Vizí Healing Festivalu je inspirace k růstu a propojení se s vlastní silou.

HEALING HODNOTY

Co nas naplňuje, co nabízíme a na čem stavíme

VEGE/VEGAN/RAW
BEZ ALKOHOLU
BEZ ODPADU
POHYB
VĚDOMÍ
ZDRAVÍ
SPIRITUALITA
RODINA
KOMUNITA

HEALING

FESTIVAL

Posvátná ženská energie

Probuzení energie, uzdravení traumat, uvolnění kreativity, rozkrytí talentů, podpora autentického sebevyjádření - to je dechem tohoto festivalu. Poleťte s námi na křídlech posvátné ženské energie a nechte se vynést do extatických výšin vesmíru avšak s pevnými kořeny v Matce Zemi.
 
Ženská energie je atributem nejen žen, ale i mužů. Je to energie tvoření, energie života. Žena ve své pravosti a opravdovosti oživuje a otevírá svět emocí a cítění, svět lásky. Proto je tak  důležité uzdravení ženské energie a obnovení kreativity v každé ženě. Je to totiž cesta ke šťastnému životu a tvoření světa, ve kterém chceme žít..

 

Healing Festival 2019: Posvátná ženská energie je cestou transformace, která nás inspiruje. Připojili jsme se k vlně uvědomění a uzdravení ženské energie, která nyní proudí světem, stejně jako velká řada terapeutů a terapeutek, šamanů a šamanek, léčitelů, léčitelek, učitelů a učitelek.

 

Pilíři naší aktivity jsou transformace vědomí, autenticita každého jednotlivce, společný vývoj a vzájemná podpora. Klíčovou hodnotou je pro nás také životní prostředí a ekologický dopad našeho festivalu. Proto během celé akce přistupujeme zodpovědně k nakládání s odpadem a především předcházíme jeho vzniku. Naším cílem je zavést trend bezodpadových festivalů, které by se měly stát samozřejmým standardem. Aktivně a společně s vámi měníme zažitá paradigmata, která svazují jak individuální potenciál jednotlivce tak veškerého lidského pokolení. Tím se posouváme k lepšímu, krůček po krůčku.

 

Chceme přispět k evoluci vědomí právě tímto festivalem, který řadě lidí usnadní cestu k vnitřní svobodě a otevření svého osobního potenciálu a síly.

Těšíme se na setkání. 

Váš Healing Tým

HEALING FESTIVAL: JUST BE 2020