Healing Temple

svami anahatha.jpeg

Svámí Anahata

Swami Anahata is an international Tantra Teacher and the Founder of The Awakened Masculinity Training for Men. He fuses ancient Eastern mysticism wisdom with West-ern scientific research to design his courses, making his teachings easy to understand, holistic and practical to modern lifestyle. He is regarded as a pioneer in the field of leading Tantra practices for Men, helming thought-leadership on the subjects of Masculinity and Meditation. He has taught Tantra workshops to couples, individuals and men only groups worldwide for more than 20 years. 

...

Iva Bauerová

Má cesta rozvojem osobnosti a alternativních technik začala v roce 1994. Miluji jednoduchost a efektivnost, na základě svých znalostí a dlouhodobé praxe s klienty jsem vytvořila metodu ONT (Odstranění negativních témat)

STUDOVALA U ZAKLADATELE Kvantová terapie F. KINSLOWA

STUDOVALA U ZAKLADATELE Ho´oponopono  Dr. Ihaleakala Hew Lena A Yuen metodu u Mudr Pavla Nývlta

 • Facebook
_B146403.jpg
_B146417.jpg

Miroslav Bauer

Miloslav Bauer je zastánce nového pohledu na osobní rozvoj a řešení potíží. Od června roku 2005 je certifikovaným učitelem SRT a SpR. 

STUDOVAL U ZAKLADATELE SRT (Spiritual Response Therapy A SpR ( Spirituální Restrukturalizace) U R.E. DETZELRA

STUDOVAL U ZAKLADATELE Kvantová terapie F. KINSLOWA

STUDOVAL U ZAKLADATELE Ho´oponopono  Dr. Ihaleakala Hew Lena

 • Šedý Facebook Icon

Semei Jungle Veru

Jsem průvodkyně šamanskou cestou. Matka Země je mi velmi blízká a mé kořeny sahájí do dávné země Lemurie. Zabývám se cestou posvátného šamanství a ženství. Také kompletní debordelizací těla, mysli a duše pomocí posvátných amazonských rostlin. Jsem držitelkou prostoru a průvodkyně energiemi. Pořádám již 5tým rokem medicínské retreaty jak v amazonské jungle tak v České Republice a ve spolupráci s další léčitelkou provádíme dušičky na cestě Světelným portálem se šamanskou dietou.

...

 • Facebook
 • Šedý YouTube Icon
866C14E8-AA0E-4512-B356-BFB8FB0F6DCB.jpe
99112088_10221223375432051_4477697388277

Petr Vašák

Poskytuji komplexní systém pro osobní a duševní růst v čisté a jasné formě. Kombinuje celostní hlubinné a regresní psychoterapie, Světelné energetické léčení a očišťování a aplikace rozšířených stavů vědomí na růst a vývoj člověka. Zabývá se možnostmi a potenciálem duchovního vývoje v mnoha směrech jako jsou muzikoterapie a léčení hudbou, práce s dechem, šamanismus, Tantra a meditační praxe.

 • Facebook
 • Instagram

Vendula Kociánová

Jsem indoorcistka. Otevírám dveře tam, kde se bojíš sáhnout na kliku. Přináším netradičně jednoduchá řešení vztahů, hojnosti, sebelásky a poslání. Ukážu, jak snadno rozuzluješ svou minulost, která ti brání v prožívání přítomnosti.

 • Facebook
 • Instagram
 • Šedý YouTube Icon
A9F084FF-F707-4A87-8DD2-793C0B79CBEE - V
2832cb8e-f018-4caa-8315-adff5b13bd7b - T

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

 • Facebook
 • Šedý YouTube Icon

Amisuel Fisherová

Jsem aktivátorkou plného potenciálu, mentorkou a průvodkyní žen na cestě duše. Na své cestě mi prošlo mým polem již přes 1000 žen, které se vydaly na objevování daru sama sebe. Mým aktuálním tématem, které přináším je aktivace kódů hojnosti

a probouzení nových "leaderek", vizionářek Nové Země, které si přejí naplňovat své velké vize poslání, ale neví jak na to.

...

 • Facebook
 • Instagram
crystal bowl healing.jpg
173392960_277100810657647_63785042268257

Altrey Alvarus

Kateřina je snovou koučkou, průvodkyní na cestě k transformaci a spisovatelkou. Atrey je podnikatel, digitální šaman a transformační kouč mužů. Čeněk je lektor systemický konstelací, učitel učitelů, otec 6 dětí a podnikatel.

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

Jan Vojtěchovský

Honza se věnuje celostnímu pohledu na lidské zdraví a člověka celkově. Za svůj život si prošel zdravotními peripetiemi, které ho právě přivedly na cestu péče o zdraví. Díky tomu vystavěl model, který je založený na holistickém přístupu. Abychom v životě byli zdraví a šťastní potřebujeme pečovat o zdraví fyzické, psychické i duševní. Sdílí s lidmi myšlenky, techniky a životní styl, který je do tohoto bodu dostane.

...

 • Facebook
 • Instagram
210114_COL-1_websize - Živá Zahrada.jp
Miriam Stelariia - pro web prezentaci -

Miriam Stelariia Latia

Spirituální mentorka božského potenciálu a rozkvětu života, průvodkyně, multipotenciálka s dary světla. Vedu lidi na cestě duše a rozkvětu života. Probouzím jejich božský potenciál, světlo, dary a vášeň pro tvoření svého života v energiích Nové Země. Učím je sebepoznání jejich skutečné síly, autenticity, tvořivosti a svobody.

 • Šedý Facebook Icon
 • Šedý Instagram Icon
 • Šedý YouTube Icon

Monika Amaee Trčková 

Jsem transformační koučka, vizionářka a průvodkyně žen na cestě k životu, který budou na všech úrovních milovat. Pomáhám klientkám odpovědět na základní otázky: kdo jsem, po čem toužím a jak to získat. Pomáhám jim objevit jejich největší potenciál a naplnit život, pro který se narodily. Specializuji se na oblasti: láska a vztahy, hledání životního partnera, volání vaší duše, životní poslání, hojnost, manifestace života snů, osvobození se od limitujících programů, sebeláska a spirituální cesta k vnitřní seberealizaci. Pracuji i s muži na úrovni konzultací ohledně porozumění ženám. Věnuji se průvodcování lidí ze starého do nového paradigmatu.

 • Facebook
 • Instagram
Lu photo - Monika Amaee Trčková.jpg
Jakub cerilik, Native Mind.jpeg

Jakub Native Mind

Choreograf, performér, spoluzakladateľ Teatro Dancing Yogy, lektor Intruitívneho Tanca, Tanečnej Improvizácie a Tanečného Divadla, DJ. Kombinuje vo svojom vedení vyjadrovacie prostriedky tela, hlasu a tváre s obsahom psyché akými sú emócie, myšlienky a predstavy. Svojím učením pomáha ľuďom na ceste skúmania a integrácie vlastnej osobnosti hravým a kreatívnym spôsobom, s cieľom očistenia tela a duše, pomocou zlepšenia v oblastiach sebaexpresie, vnímavosti, explorácie, integrácie, psychohygiény a rozšírených stavov vedomia.

 • Šedý Facebook Icon

Zuzana Burdanová

Zakladateľka Ecstatic Dance Bratislava, kvalifikovaná lektorka Ecstatic Dance (Goa), Mystického tanca (Thailand) a Kundalini jógy podľa Yogiho Bhajana (SR a CZ). Absolvovovala kurzy tanca srdca u Miriam Peretz a Sacred Temple Dance u Zoly Dubníkovej. Vďaka cestovaniu sa mala možnosť stretnúť s tancami pôvodných obyvateľov v krajinách Južnej Ameriky, Ázie a Austrálie, z ktorých čerpá vo svojich workshopoch. Tanec vníma ako rituál, pri ktorom sa spájame nielen sami so sebou a prirodzenou inteligenciou svojho tela, ale napájame sa aj na vyššie vedenie. Je

zuzana burdmanova.jpeg
bara kravcikova.jpeg

Barbora Kravčíková

Odmalička jsem byla fascinována lidskou duší a vším, co patří k nám lidem. Jak to tak bývá, byla jsem ta „jiná“. Oslovení čarodějka mě sice provází od útlého mládí, ale pravdou je, že jsem obyčejná žena z masa, krve a kostí, jen vysoce senzitivní a mnohokrát prověřená životními zkouškami.  Ve své práci využívám jak životní zkušenosti, citlivost, intuici tak znalosti nabyté v sebezkušenostních výcvicích a hlavně techniky vedoucí k sebepřijetí. Jak těla tak duše.

 • Šedý Instagram Icon

Guy Barrignton

Šaman, tanečník a bojovník srdce z Anglie. Studoval šamanismus, práci se sny, qi gong, tantru, meditaci, léčení, práci s vnitřním dítětem, vyjednávací a komunikační dovednosti, mytologii, tvůrčí procesy a biodanzu. Guyovi taneční cesty jsou velmi jedinečnou kombinací silného spojení se spiritualitou a uzemnění v těle. Inspiruje a vede k otevřenosti, lásce, porozumění a akci. Svou práci sdílí v také ve Skandinávii, Holandsku, Francii, Kanadě, Irsku a ve Spojeném království. 

 • Facebook
 • Instagram
5. Guy Barrington - z jeho fb.jpg
Susy Nana.jpeg

Susy Nana

Susy Nana je certifikovaný breathwork facilitator, Bach flower remedy practitioner a průvodcem Womb alchemy. Při své práci s lidmi Susy vytváří bezpečný prostor pro vnitřní ponory, cesty poznání. Jako breathwork facilitátor sdílí techniku vědomého dechu jako nástroje vnitřní transformace, léčení, sebepoznání a probuzení. Susy při svých dechových cestách vede účastníky k probuzení plného potenciálu a přiblížení se ke své podstatě bytí, své čisté esenci.

...

 • Šedý Facebook Icon

Kateřina Andělová

Dream koučka, průvodkyně hlubinnou transformací, spisovatelka, mentorka žen, spolu tvořitelka firmy wildandcoco, maminka

 • Šedý Instagram Icon
 • Šedý YouTube Icon
 • Facebook
210423_Katerina-17_websize - Dream Reel
healing-251_edited.jpg

Ondřej Sedláček

Designér, lektor, alchymista. Práci s myslí i tělem se učil přímo od mnichů v Himalájích a ve Wudangských horách. Ve výzvě vás provede Qigongem a naučí Vás, jak instantně transformovat stres a napětí v čistou vnitřní energii a vyrovnanou mysl.

 • Šedý Instagram Icon
 • Šedý Facebook Icon

Jan Kramář

Láska a obdiv k různým kulturám mě životem provázejí již dlouho. S indickými mantrami a hudbou všelikých barev a tónů do mého života vstoupil nádherný rozměr a síla. Mantrování mi už bylo prostředkem k mnoha přelomovým, hlubokým a opravdovým momentům mého života. Od sotva znatelného, ale nakonec dobře identifikovatelného vlivu na každodenní život, až po intenzivní momenty požehnání, spojení, vděčnosti, a hlavně bezobsažné tichosti, která ukazuje jak jednoduchá a blízká je prostá přítomnost.

 • Šedý YouTube Icon
 • Facebook
14449826_10209518521536570_8994849204394
Marek Vich - Marek Vich.jpg

Marek Vich

Jsem lektor mindfulness, terapeut a nadšenec do všech funkčních forem seberozvoje. Pomáhám lidem i organizacím lépe zvládat výzvy současného světa a pečovat o své psychické i fyzické zdraví. Tvořím podcasty a organizuji kurzy i osobní konzultace. Mezi hlavní oblasti mého zájmu patří sebelaskavost, vědomá péče o tělo, všímavost ve vztazích, přechodové rituály i vědomá sexualita. Spolu-vytvořil jsem vědecky ověřený program Relational Mindfulness Training (RMT) a organizace Mindfulness Club a Evolucio Space.

 • Facebook
 • Instagram
 • YouTube

Kateřina Kostková

Má cesta je spojena s jógou, regresní terapií, šamanismem a zkoumání krajin vnitřní alchymie. S partnerem v současnosti vedeme Golden Temple v Praze a oba vystoupíme na  Healing Festivalu společně. Jedná se o talk a rituál/meditace k tomu. 

 • Šedý Instagram Icon
 • Šedý Facebook Icon
Screen Shot 2021-04-05 at 14.02.47.png
healing-397_edited.jpg

DJ Kala Hari (Portugal)

Hélder José Martins, talentovaný DJ z Portugalska, který svou hudbou vytvoří krásnou atmosféru. Nech se unášet tóny dalekých krajin a vzdálených galaxií, pluj na vlně tance a uvolnění.

 • Šedý SoundCloud Icon
 • Šedý Facebook Icon
 • Šedý YouTube Icon

Ondřej Glogar

ONDRONE - Wild Didgeridoo / Cosmic Handpan / Dark Carnyx / Roland Aira Psy Performer

 • Šedý SoundCloud Icon
 • Šedý Instagram Icon
ondrej glogar.jpeg