Sacred Feminine

lilia%20_edited.jpg

Lilia Khousnoutdinová

Lilia Khousnoutdinova je designérka, dula, cestovatelka a publicistka, která se dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tematice. Pochází z tatarské rodiny, z otcovy strany má také ruské předky. Vyrůstala v Česku, ve Francii, ve Velké Británii a v USA. Je spoluautorkou několika knih a kolekce šperků.

 • Instagram

Michaella EllaiYa Rhéa

Zasvětila jsem svou cestu posvátnému ženství. Pomáhám ženám udělat první krok na cestě za jejich intimním sebepoznáním, zejména skrze energeticky nabitá yoni eggs, ženské kruhy, retreaty a osobní terapie. Na víkendových retreatech ženám pomáhám se postavit do jejich životní síly a ztělesnit svůj archetyp Bohyně. Na ženských kruzích a workshopech se snažím v ženách zažehnout plamen nespoutanosti, vášně a kreativity. Při osobních terapiích žehnám, jakožto zasvěcená Moon Mother, ženám lůno měsíční energií.

 • Facebook
 • Instagram
 • Šedý YouTube Icon
Tantraela.jpeg
GK8B9991 copy.jpg

Karolína Leia

Jmenuji se Karolína Leia a mým posláním je pomáhat ženám navrátit se k jejich přirozenosti, zdraví, radosti a vitalitě a umožnit jim žít život na jejich plný potenciál.

Mým hlavním záměrem je umožnit ženám, aby se cítily znovu vyživené a naplněné, aby se spojily s moudrostí vlastního těla a se svými vlastními zdroji. Aby si dovolily svobodně a autenticky vyjádřit sebe sama a dotkly se své ženské esence, z níž tryská nekonečný potenciál energie, vitality, kreativity a radosti.

...

 • Facebook
 • Instagram
 • Šedý YouTube Icon

Nela Pliešovská

Pomáhám ženám propojit se se svým tělem. Prostřednictvím práce s tělem a dechem je provázím na cestě sebepoznání tak, aby si dovolily být samy sebou, našly stabilitu a svůj vnitřní klid. Moudrost jógové nauky, práce s energií a myslí jsou léčivé praktiky, které mi pomohly dostat se zpátky sama k sobě, posunout moje hranice a objevit mou sílu. Žít naplno a smysluplně. 

...

 • Facebook
 • Instagram
nela_foto - Nela Pliesovska.png
Lucie Bečková.jpeg

Lucie Bečková

Učím ženy a páry využívat DARY vlastní SEXUÁLNÍ ENERGIE k růstu - osobnímu i profesnímu. 

 • Facebook
 • Instagram

Žaneta Florová

Jsem koučka, tricholožka - odbornice na zdraví vlasů a vlasové pokožky, a taky zrzka s hárem pod zadek. Pomáhám ženám, aby se cítily skvěle ve svém těle a jejich vlasy byly korunou, na kterou jsou hrdé. Díky tomu jsou pak svobodnější, autentičtější a odhodlanější žít svůj život po svém. Dovol si být sama sebou, dovol si zdivočet.

 • Facebook
 • Instagram
IMG_3977 - Žaneta Florová.jpg
Lucie Prostřední.jpeg

Lucie Prostřední

Jsem od přírody kreativec, původně kulturní manažerka a organizátorka s pestrou uměleckou průpravou, u které se od roku 2013 rozvinula veliká láska k józe a její životní filosofii. Od roku 2016 se přirozeně začalo vše prohlubovat, ponořila jsem se do soundhealingu, tance s posvátným kakaem, práce s hlasem a vnitřní vibrací, prostě do tvoření v radosti, lehkosti a s láskou, vše s akcentem na chrám naší duše, na naše srdce, ve kterém je vše ukryto... ♥ Tam mě moje duše vede a chce, abych to s vámi sdílela ♥

 • Šedý Facebook Icon

Žaneta Florová & Ester Včelišová

Téma přijetí ženského těla a ženské sexuality je hluboké. Věříme, že si (nejen) ženské tělo zaslouží být obdivované, opečované a uctěné, a přály bychom si více příležitostí k takovýmto prožitkům. Vytváříme léčivý a bezpečný prostor pro prožití svého těla, přijetí doteků, intimity, sexuální podstaty, přirozenosti a nahoty. Posvátný prostor pro páry a pro ženy, ve kterém jsou přirozené projevy lidského těla v pořádku. Jsme Žaneta Florová a Ester Včelišová, koučky, průvodkyně, masérky a léčitelky a připravily jsme si pro vás nezapomenutelný zážitek.

 • Instagram
IMG_9343 - Žaneta Florová.jpg
Susy Nana.jpeg

Susy Nana

Susy Nana je certifikovaný breathwork facilitator, Bach flower remedy practitioner a průvodcem Womb alchemy. Při své práci s lidmi Susy vytváří bezpečný prostor pro vnitřní ponory, cesty poznání. Jako breathwork facilitátor sdílí techniku vědomého dechu jako nástroje vnitřní transformace, léčení, sebepoznání a probuzení. Susy při svých dechových cestách vede účastníky k probuzení plného potenciálu a přiblížení se ke své podstatě bytí, své čisté esenci.

...

 • Šedý Facebook Icon

Lena Achmeer

Vždy mě zajímaly ženské otázky. Vystudovala jsem somatický koučink, šamanismus, Mohendžodaro. Kurzem o Tajemství pánevního dna jsem provedla na 900 žen. Když jsem se seznámila s životními mapami, překvapil mne EMOČNÍ přesah, se kterým jsem se do té doby nesetkala. Nejen, že mi pomohly v komunikaci s dcerou, ale začal se uvolňovat i můj příběh. Mapy mi nastavily řádné zrcadlo a pomohly mi sundat závoje namlouvání si. Vše šlo tak nějak rychle a jasně. Nebylo o čem diskutovat.

 • Šedý Facebook Icon
Lena Achmeer.jpeg
IMG_1933 - Taťána Jaššová.jpg

Taťána Jaššová

Ahoj jmenuji se Táňa a jsem matkou čtyř dětí.Děti jsou v mém životě velcí učitelé spolu s mým mužem. S dětmi jsem zůstala doma a začala jsem se věnovat nejen jim, ale i svému seberozvoji na všech frontách. Zdá se, že Vesmír to tak zařídil, že od určité doby, se na mě začaly obracet ženy s různými dotazy ohledně mateřství. Založila jsem tedy u nás podpůrnou skupinu kontaktního rodičovství a začala jsem se věnovat podpoře mateřství, jako životní cestě. 

...

 • Facebook