Chrám Bohyně

lilia%20_edited.jpg

Lilia Khousnoutdinová

Lilia Khousnoutdinova je designérka, dula, cestovatelka a publicistka, která se dlouhodobě věnuje ženské, partnerské a reprodukční tematice. Pochází z tatarské rodiny, z otcovy strany má také ruské předky. Vyrůstala v Česku, ve Francii, ve Velké Británii a v USA. Je spoluautorkou několika knih a kolekce šperků.

  • Instagram

Tereza Chmelařová

Jsem kněžka, ceremonialistka. Provázím ženy, rodiny, komunity při důležitých okamžicích v jejich životech.  Kněžkovské umění rozvíjím a předávám dál v celoročním výcviku ceremonialistek.

Jsem také ekofunebračka, zajímám se o přírodní pohřebnictví, pracuji v Lese vzpomínek a v začínajícícm IG projektu @Na_křídlech_havraních se pomalu snažím vracet "smrt zpět do života".

...

  • Šedý Instagram Icon
Screen Shot 2021-04-11 at 00.15.14.png
Screen Shot 2021-04-11 at 00.31.37.png

Barbora Chvatalova

Jsem zasvěcená kněžka bohyně Libuše a Rhiannon.
Prošla jsem výcvikem kněžek staré Evropy v Čechách, kde jsem nyní jednou z lektorek. 
Dále jsem prošla školou knežek Lásky a posvátné sexuality pod vedením Katinky Soetens.

  • Šedý Facebook Icon
  • Instagram

Markéta Prchalová

Jsem zasvěcená kněžka, což je obdobou mužské formy kněze, tedy někoho, kdo provádí duchovní obřady. Věnuji se vedení a pořádání přechodových rituálů, rituálů spojených s oslavami Kola roku i osobním a jedinečným ceremoniím na přání. Jsem zastánkyně přirozených porodů a iž několik let se profesionálně věnuji uměleckému a rituálnímu malování hennou.

  • Šedý Instagram Icon
  • Šedý Facebook Icon
Screen Shot 2021-04-11 at 00.42.53.png
photo-1557936040-5c7e62d1463c.jpg

Jana Holzbecherová