HEALING FESTIVAL 

8-11/8/2019 : MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ, BRNO

POSVÁTNÁ ŽENSKÁ ENERGIE

"Poleťte s námi na křídlech posvátné ženské energie a nechte se vynést do extatických výšin vesmíru s pevnými kořeny v Matce Zemi."
8-11/8/2019
 

MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ, BRNO

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon
HEALING FESTIVAL 2019

 

"Posvátná ženská energie” je oslavou lásky k životu, prostorem pro probuzení vlastního vědomí, propojení se se svou vnitřní silou a energií ženství, odemknutí vlastního potenciálu, prostorem pro uzdravení duše a osvobození zdravého sebevědomí. Healing festival je také místem setkání a přijetí, místem vzájemné inspirace, kde se prostřednictvím workshopů, přednášek, cvičení, umění, tance a hudby vydáme na společnou cestu transformace. Přidejte se k nám na cestě do hlubin nás samých, na cestě za poznáním a radostí.

Váš Healing tým

 

NOVINKY Z PRVNÍ RUKY

Zapište se k odběru newsletteru:
 

LEKTOŘI

Na festivalu se setkáme s řadou zkušených lektorů z celého světa a České Republiky. Postupně vám zde na webových stránkách a sociálních sítích budeme představovat medailonky lektorů, kteří Healing Festival podpoří, přijedou za námi a budou sdílet své zkušenosti, znalosti a povedou nás na cestě za hlubším sebepoznáním a probuzením nejen naší posvátné ženské energie.

 

HLAVNÍ PARTNEŘI

970x250-2.jpg
 

NAPIŠTE NÁM

HEALING FESTIVAL: JUST BE 2020