HEALING DOBROVOLNICTVÍ

Zaujala vás vize a poslání Healing Festivalu a chcete vyjádřit podporu, být u toho a stát se Healing dobrovolníkem? Dobrovolníci jsou jednou z klíčových součástí Healing Festivalu, bez kterých by celou akci snad ani nešlo zorganizovat. Vaší ochoty pomoci si velmi vážíme a těšíme se na společnou práci. Jako Healing dobrovolník se stanete součástí organizačního týmu celého Healing Festivalu a konkrétního týmu, který bude mít na starosti určité činnosti před, během a po festivalu.Podle vaší chuti a možností si můžete v přihlášce vybrat, v jakém týmu byste nejraději pracovali a jestli byste raději pracovali před, po nebo během Healing Festivalu. Dejte vědět také svým kamarádům a přihlašte se společně. Na Healing Festivalu naberete spoustu nových a cenných zkušeností, poznáte nové přátele a zažijete Healing atmosféru ze zákulisí a stanete se součástí Healing komunity. Každý dobrovolník za dobrovolnickou pomoc na festivalu získá volnou vstupenku na celou akci a ubytování ve stanovém městečku zdarma. Každého z vás, kdo zašle přihlášku budeme informovat o výsledku výběrového řízení a podrobnostech dobrovolnictví v rámci Healing Festivalu. 

HEALING PARTNERSTVÍ

Zaujala vás vize a poslání Healing Festivalu a chcete vyjádřit podporu a stát se partnerem festivalu? Nabízíme vám 3 možnosti, jak přispět k uskutečnění Healing Festivalu, podpořit probuzení ženské energie a šíření vize festivalu. Přejete li si Healing Festival podpořit, napište nám, ozveme se a moc rádi vám vše vysvětlíme a domluvíme se. Za podporu partnerů předem moc děkujeme, také díky vám je možné Healing Festival realizovat.

HEALING PARTNER

Za vaši podporu Healing Festivalu vám s vaším dovolením poděkujeme 2 volnými vstupenkami, 

umístěním vašeho loga na web festivalu, článkem o vás a vaší činnosti na facebooku a webu festivalu, fotkou vašich produktů na instagramu a umístěním vašeho banneru v areálu festivalu.

30000,-

HLAVNÍ PARTNER

Za vaši podporu Healing Festivalu vám s vaším dovolením poděkujeme 6 volnými vstupenkami, 

sdílením na webu a sociálních sítích, bannerem v areálu, jmenovitým poděkováním a rozhovorem s vámi na hlavním podiu během festivalu a 2 volnými vstupenkami na afterparty po festivalu.

75000,-

HEALING PATRON

 

Zaujala vás vize festivalu natolik, že se toužíte stát patronem Healing Festivalu? Vaší podpory si velmi vážíme.

Napište nám prosím, bude nám ctí probrat detailní podmínky partnerství osobně při setkání s vámi.

150 000,-

STÁNKOVÝ PRODEJ

Máte atraktivní produkt, vyrábíte lahodné vege/vegan/raw pokrmy a nápoje či poskytujete hýčkající služby?

 

Mějte svůj stánek na HEALING FESTIVALU a podělte se s návštěvníky o vaši práci. 

Napište nám, ozveme se vám a domluvíme se.

Ceny pronájmu prodejního místa:

Drobný prodej 3500,-

Služby 4500,-

Jídlo a nápoje 5500,-

Cena zahrnuje:

- pronájem prodejního místa pro vlastní stánek do 3 m,

- 1 vstupenku na festival pro prodejce.

Cena nezahrnuje:

- stánek, ubytování, další vstupenky na festival (lze dokoupit za 1500,-).

HEALING FESTIVAL: JUST BE 2020 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA